Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Avatar utilizator
vanburger
Subiect Autor
Mesaje: 352
Membru din: 10 Dec 2008, 18:01
Localitate: bucuresti
Contact:

pit stop tuning

20 Ian 2009, 19:15

Stie cineva...ceva..despre aceata firma pit stop tuning?
am comandat prin septembrie niste pleoape faruri pt o ibiza si cucu...nici pana azi nu am mai auzit de ei.. am dat avans juma' din val pleoapelor si stai linistit ca vin in 2-3 saptamani....nesimtitii nici la tel nu vor sa raspunda. a mai patit cineva ceva asemanator cu bulache astia?
IBIZA 1.2 12V- watch out for the stupid idiot behind me Imagine
 
Avatar utilizator
marian_iam
V.I.P.
Mesaje: 6591
Membru din: 17 Dec 2007, 13:04
Localitate: Bucuresti, dr taberei
Contact:

Re: pit stop tuning

20 Ian 2009, 20:34

l-am mutat aici!
cred ca vine mai bine!
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro
 
Avatar utilizator
bertzi43
B-82-AJS
Mesaje: 3042
Membru din: 27 Mar 2008, 20:58
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: pit stop tuning

20 Ian 2009, 23:41

nu sunt cei de pe mihai bravu?.......daca da atunci fale o vizita la domiciliu :lol:
acu mi-ai stricat parerea despre ei :( ca eram interesat de cate ceva
_____________________________________________

Seat Leon 1M Stella,1.6 16v,105 cp...
Imagine
 
Avatar utilizator
vanburger
Subiect Autor
Mesaje: 352
Membru din: 10 Dec 2008, 18:01
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: pit stop tuning

21 Ian 2009, 18:43

prin noiembrie 08 am reusit sa dau de magazinul lor care se afla in axa center peste drum de targu' vitan....am ajuns acolo nu era nimeni...am intrebat la standul de langa ei si ghici ce mi-a spus femeia de vindea acolo.....aaaa astia sunt tepari ai grija, nu cumpara de la ei vezi ca cer bani in avans si nu mai auzi de ei...in gandul meu s-au dus draq 190 ron....oricum nu stiu ce sa cred despre ei... am mai citit pe alte forumuri si si-au mai luat si altii tzeapa iar altii au fost multumiti de serviciile lor.
IBIZA 1.2 12V- watch out for the stupid idiot behind me Imagine
 
The teacher
Profesoru
Mesaje: 2828
Membru din: 26 Mar 2008, 17:26
Localitate: Bucuresti /Titan
Contact:

Re: pit stop tuning

23 Ian 2009, 07:15

vanburger scrie:
prin noiembrie 08 am reusit sa dau de magazinul lor care se afla in axa center peste drum de targu' vitan....am ajuns acolo nu era nimeni...am intrebat la standul de langa ei si ghici ce mi-a spus femeia de vindea acolo.....aaaa astia sunt tepari ai grija, nu cumpara de la ei vezi ca cer bani in avans si nu mai auzi de ei...in gandul meu s-au dus draq 190 ron....oricum nu stiu ce sa cred despre ei... am mai citit pe alte forumuri si si-au mai luat si altii tzeapa iar altii au fost multumiti de serviciile lor.

In 9.08.2006 am comandat la ei un kit Lumma pt, Opel , avans 50 % (kitul costa 1200 de euro), a venit dupa atata timp ca am imbatranit , mai precis in 15 .02.2007 ,.............................. :D , au schimbat atatea locatii de magazine ca nici nu mai stiam ca mai exista , poate din asta traiesc...............
 
Avatar utilizator
TIBI
Mesaje: 6761
Membru din: 10 Mai 2008, 13:15
Localitate: Ploiesti

Re: pit stop tuning

30 Iul 2009, 10:53

eu am luat cu mult timp in urma niste pleoape pt golf4(cand aveau magazinul pe stefan cel mare)
am fost multumit,mie nu mi-au cerut avans numai ca nu sosisera cand au promis,ci urmatoarea zi(lucru care nu e asa deranjant)
-SEAT LEON 5F Xperience 2.0tdi 184cp
-EX-SEAT LEON_2.0tdi BKD 140cp+

huse piele schimbator

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator