Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

  • 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 63

Cum ti se par fetele de la GOLURI si GOALE?

Sexy
33 (50%)
Nebune
13 (20%)
Prea Bune
9 (14%)
Prea Cumintele
11 (17%)
 
Voturi totale: 66
 
daimio
Mesaje: 744
Membru din: 21 Noi 2009, 09:03

Re: Un nou sezon din Goluri si Goale - SPORT.RO

19 Noi 2010, 22:14

Ok, Gina, desi eu tot n-am inteles mare lucru. :blackeye: Nu conteaza, am sa inteleg cu timpul.
O singura curiozitate: certurile alea erau pe bune, adica din ura, cu sete, asa, sau treceau rapid si va impacati intre voi pe-acolo (stii tu... pupat toti in Piata...), deci mai de ochii lumii, asa?....
Ca nu reusesc sa pricep cum o tzatza de aia poate fi numita "diva"! Adica o diva nu trebuie sa fie si eleganta? Sau s-a scos chestia cu eleganta?
Mirari de-ale mele, de ardelean mai domol, asa...
Power is nothing without control...
 
GinaM
Mesaje: 353
Membru din: 11 Sep 2009, 11:59

Re: Un nou sezon din Goluri si Goale - SPORT.RO

21 Noi 2010, 17:00

daimio scrie:
Ok, Gina, desi eu tot n-am inteles mare lucru. :blackeye: Nu conteaza, am sa inteleg cu timpul.
O singura curiozitate: certurile alea erau pe bune, adica din ura, cu sete, asa, sau treceau rapid si va impacati intre voi pe-acolo (stii tu... pupat toti in Piata...), deci mai de ochii lumii, asa?....
Ca nu reusesc sa pricep cum o tzatza de aia poate fi numita "diva"! Adica o diva nu trebuie sa fie si eleganta? Sau s-a scos chestia cu eleganta?
Mirari de-ale mele, de ardelean mai domol, asa...

Esti funny :)....nu a fost nimic regizat nici macar scandalurile acum eu iti spun ce stiu ...dar adevarul poate fi altul pt ca eu am fost eu fara sa joc teatru sau sa creez un scandal doar pt a se uita lumea la emisiune.Eu una nu m-am certat cu nimeni m-am avut bine cu toate fetele dar m-am enervat pe una dintre concurente la un moment dat (Roxana Nemes) si am trecut cu vedere peste rautatile fetelor.Eu stiu ca tu esti indignat din cauza unora care nu aveau ce sa caute acolo pt ca se tiganeau dar tocmai aasta a fost ideea reality-ului sa fim cat mai multe fete "diferite" ca sa se aleaga una, cea mai ok si cea care era la locul ei.
 
daimio
Mesaje: 744
Membru din: 21 Noi 2009, 09:03

Re: Un nou sezon din Goluri si Goale - SPORT.RO

22 Noi 2010, 09:15

Ok, Gina...

Ce urmeaza pentru tine? Urmatorul pas?
Power is nothing without control...
 
Avatar utilizator
ace117
Membru Fondator
Mesaje: 5359
Membru din: 27 Noi 2007, 22:38
Localitate: Sf. Gheorghe

Re: Un nou sezon din Goluri si Goale - SPORT.RO

22 Noi 2010, 11:14

Cred ca niste poze cu Ragazza Rossa! :yah
VW TIGUAN TRACK & AVENUE "THE BIG FOOT" 210 CP/450 Nm - CFT stg1
EX - SEAT LEON FR "THE STEALTH KNIGHT" 218 CP/453 Nm - RBN stg1

Imagine Imagine
 
GinaM
Mesaje: 353
Membru din: 11 Sep 2009, 11:59

Re: Un nou sezon din Goluri si Goale - SPORT.RO

22 Noi 2010, 14:54

daimio scrie:
Ok, Gina...

Ce urmeaza pentru tine? Urmatorul pas?

Depinde ce imi vor pregati cei de la euforiatv.Au spus ca eu sunt potrivita pt telenovele mai mult decat pt o emisiune sau stiri sportive :).Eu imi doresc sa lucrez in radio, sa fac televiziune dar cred ca o sa renunt.....
Sunt implicata intr-un proiect cu cei de la www.cascar.ro si imi place ce fac!
 
daimio
Mesaje: 744
Membru din: 21 Noi 2009, 09:03

Re: Un nou sezon din Goluri si Goale - SPORT.RO

22 Noi 2010, 18:03

Interesanta opinia celor de la Euforia! Telenovele?..... Ti-ar place? Banuiesc ca in functie de ce si cu cine vei lucra...
Cat despre cei de la cascar.ro, mie personal ce am vazut pe site nu-mi sugereaza ca vor avea prea mare succes pe viitor. Nu e nimic profesionist in productiile lor, din cate am vazut. Sa nu te superi pe mine, vreau sa zic doar ca ar fi bine, poate, sa te gandesti si la alternative...

Si, NEAPARAT, trebuie sa incluzi in planurile tale NISTE POZE CU RAGAZZA ROSA!!!!!!!
Ca prietenul Zoli, delicat cum e, tot bate apropouri si tu nu vrei sa te prinzi! Si merita si el, si masinuta!
Poate-l prindeti si pe amicul Gabi Tomescu de la Brasov in proiect! Abia astept sa vad ce iese!
Power is nothing without control...
 
GinaM
Mesaje: 353
Membru din: 11 Sep 2009, 11:59

Re: Un nou sezon din Goluri si Goale - SPORT.RO

22 Noi 2010, 19:03

daimio scrie:
Interesanta opinia celor de la Euforia! Telenovele?..... Ti-ar place? Banuiesc ca in functie de ce si cu cine vei lucra...
Cat despre cei de la cascar.ro, mie personal ce am vazut pe site nu-mi sugereaza ca vor avea prea mare succes pe viitor. Nu e nimic profesionist in productiile lor, din cate am vazut. Sa nu te superi pe mine, vreau sa zic doar ca ar fi bine, poate, sa te gandesti si la alternative...

Si, NEAPARAT, trebuie sa incluzi in planurile tale NISTE POZE CU RAGAZZA ROSA!!!!!!!
Ca prietenul Zoli, delicat cum e, tot bate apropouri si tu nu vrei sa te prinzi! Si merita si el, si masinuta!
Poate-l prindeti si pe amicul Gabi Tomescu de la Brasov in proiect! Abia astept sa vad ce iese!

DA mi-ar placea sa joc in telenovele depinde si in ce rol vor sa ma distribuie.Cascar.ro au inceput prost dar au succes chiar si asa neprofesionisti dar daca tot ma implic in acest proiect vreau sa devina un site serios la fel si interviurile dar oricum am si alte alternative in vedere.
Da e dragut dar nu vreau sa ii promit ca am sa fac o sed foto cu ragazza rossa...daca nu o sa ma inteleg cu "ea" :)))???

 
daimio
Mesaje: 744
Membru din: 21 Noi 2009, 09:03

Re: Un nou sezon din Goluri si Goale - SPORT.RO

22 Noi 2010, 19:19

Evident, intr-un rol negativ! Nu?... :D
Cu cascar-ul, ce sa zic... nu stiu care e proiectul, poate daca mi-ai da mai multe detalii as putea sa-mi dau cu presupusul mai usor. M-as bucura sa vad ceva profesionist, pe piata asta asa de vulgara a entertainment-ului romanesc. Mai ales daca esti si tu implicata.
Si cu ragazza... ai sa vezi, e o dulceata de fetita. Doar sa-l rogi pe Zoli sa-ti dea niste sfaturi despre cum s-o "manipulezi"... Sunt sigur ca ati fi prietene foarte bune.
Si cum amandoua sunteti prietene cu camera... o sa iasa ceva grozav. Dar neaparat cu Gabi.
Power is nothing without control...
 
GinaM
Mesaje: 353
Membru din: 11 Sep 2009, 11:59

Re: Un nou sezon din Goluri si Goale - SPORT.RO

22 Noi 2010, 21:26

daimio scrie:
Evident, intr-un rol negativ! Nu?... :D
Cu cascar-ul, ce sa zic... nu stiu care e proiectul, poate daca mi-ai da mai multe detalii as putea sa-mi dau cu presupusul mai usor. M-as bucura sa vad ceva profesionist, pe piata asta asa de vulgara a entertainment-ului romanesc. Mai ales daca esti si tu implicata.
Si cu ragazza... ai sa vezi, e o dulceata de fetita. Doar sa-l rogi pe Zoli sa-ti dea niste sfaturi despre cum s-o "manipulezi"... Sunt sigur ca ati fi prietene foarte bune.
Si cum amandoua sunteti prietene cu camera... o sa iasa ceva grozav. Dar neaparat cu Gabi.

Ce sa zic...cred ca m-as potrivi pe 2 roluri f bine negativ si pozitiv bineinteles :))).Intra pe cascar si ai sa vezi cateva interviuri facute de mine.O sa fiu mini-prezentatoare/reporter pe monden.
Daca o sa am timp si chef sa fac o sedinta foto cu ragazza :D sunt sigura ca o sa iasa foarte bine.Acum ma uit pe euforiatv la Next Diva :P brb
 
Avatar utilizator
ace117
Membru Fondator
Mesaje: 5359
Membru din: 27 Noi 2007, 22:38
Localitate: Sf. Gheorghe

Re: Un nou sezon din Goluri si Goale - SPORT.RO

22 Noi 2010, 21:50

O sa conving eu pe Gina sa vina la mine! :) Mai ales ca am lansat (mai bine zis logodnica mea a lansat) si un beauty center profesional unde va beneficia de un all-inclusive din partea casei! ;) Si daca o sa aiba chef si de poze cu Ragazza mea, sa fie, eu nu ma impotrivesc. :wink:
Si Gina: n-am uitat de vin! :cheers
VW TIGUAN TRACK & AVENUE "THE BIG FOOT" 210 CP/450 Nm - CFT stg1
EX - SEAT LEON FR "THE STEALTH KNIGHT" 218 CP/453 Nm - RBN stg1

Imagine Imagine
 
GinaM
Mesaje: 353
Membru din: 11 Sep 2009, 11:59

Re: Un nou sezon din Goluri si Goale - SPORT.RO

22 Noi 2010, 22:13

ace117 scrie:
O sa conving eu pe Gina sa vina la mine! :) Mai ales ca am lansat (mai bine zis logodnica mea a lansat) si un beauty center profesional unde va beneficia de un all-inclusive din partea casei! ;) Si daca o sa aiba chef si de poze cu Ragazza mea, sa fie, eu nu ma impotrivesc. :wink:
Si Gina: n-am uitat de vin! :cheers

Hmmmmmmmmmmmm ce bine suna! Vin rosu fiert cu putina scortisoara si coji de portocale eu cu ragazza tu cu logodnica in beauty center ii facem inaugurarea :cheers
Sa fie intr-un ceas bun cu salonul! Felicitari porumbeilor!
 
daimio
Mesaje: 744
Membru din: 21 Noi 2009, 09:03

Re: Un nou sezon din Goluri si Goale - SPORT.RO

22 Noi 2010, 22:19

Bravo, dragilor, deci toate se rezolva cu un vin bun, nu? :yah

Gina, ce e aia "mini-prezentatoare"?
Power is nothing without control...
 
GinaM
Mesaje: 353
Membru din: 11 Sep 2009, 11:59

Re: Un nou sezon din Goluri si Goale - SPORT.RO

22 Noi 2010, 22:23

daimio scrie:
Bravo, dragilor, deci toate se rezolva cu un vin bun, nu? :yah

Gina, ce e aia "mini-prezentatoare"?






Wowwwwwwwww si cate se rezolva cu vinul nici n-ai ideee :))))))!
Asa imi place mie sa spun mini-prezentatoare pt ca am intro si out la emisiuni si reportaje :D. E buna definitia?
 
GinaM
Mesaje: 353
Membru din: 11 Sep 2009, 11:59

Re: Un nou sezon din Goluri si Goale - SPORT.RO

22 Noi 2010, 22:35

Uita te pe acasatv :))) la povestiri de noapte
 
daimio
Mesaje: 744
Membru din: 21 Noi 2009, 09:03

Re: Un nou sezon din Goluri si Goale - SPORT.RO

22 Noi 2010, 22:38

Acuma, nu mai vinde si tu castraveti gradinarului... Cam stiu si eu ce se poate rezolva cu un vin bun... mi-am gasit inclusiv nevasta cu ajutorul unor sticlute de merlot de murfatlar.... faina noapte, ca sa zic asa... :cheers

Cat despre definitie, habar n-am! Cred ca e acceptabila... Totusi, (ca asa inteleg eu, mai greu) intro-urile si out-urile alea... tu le-ai zice jurnalism sau figuratie?

A! Inca ceva! Ce nu se rezolva cu un vin, se rezolva sigur cu niste palinca buna, la momentul oportun...
Power is nothing without control...
  • 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 63

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori