Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Avatar utilizator
Bamse
Moderator
Mesaje: 6512
Membru din: 20 Mai 2008, 13:11
Localitate: Bucuresti
Contact:

24 Sep 2008, 07:45

acuma e reamenajat...acum cativa anishori sa vezi ce era acolea@!!!!HAOS!!!! si 2.5 lei berea efes!!
Ibiza, FR. Black, TDI, Chiptuned
Canalul Clubseat.eu pe Youtube
 
Avatar utilizator
Testosul
Mesaje: 4143
Membru din: 20 Dec 2007, 11:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

24 Sep 2008, 08:36

cristi61 scrie:
Bamboo........................... :lol:


Sa nu-mi spui ca-ti place si ca te duci in Bamboo, ca te reneg. :wink:...
I'm just kiddin'.
 
Avatar utilizator
leo
Leo
Mesaje: 182
Membru din: 29 Feb 2008, 09:29
Localitate: Bucuresti
Contact:

24 Sep 2008, 09:05

:lol: mr genesis vreau sa te anunt ca Nemo nu mai exista de 2 ani ,iar patronul si a deschis cuba si club pat ,care si cuba s a inchis iar acolo acum fiind turabo.plus ca majoritatea cluburilor au fost inchise pe timpul verii.legat de becker cred ca s au convins toti ca e o bomba infecta. in web daca iti place iarba te poti duce cu placere ,sunt numai pustani si foarte mare inghesuiala pt ca era fara intrare, iar twice este palatul curvelor unde gasesti numai straini libidinosi. :lol: daca mai vrei informatii legate si de alte cluburi iti pot da cu placere :lol: chiar si de cluburi care s au desfiintat :wink:
 
Avatar utilizator
Bamse
Moderator
Mesaje: 6512
Membru din: 20 Mai 2008, 13:11
Localitate: Bucuresti
Contact:

24 Sep 2008, 09:14

bai becker te cam contrazic....adik nici chiar asa cum o categorisesti tu....e o chestie complet diferita de genul club(disco dance si preturi imens de scumpe-bamboo, gossip...etc.)acolo aia canta live niste cover-uri le canta bine(chiar daca sunt cam aceleasi in fiecare seara)
bei o bere care cel putin mie imi place enorm de mult, mai ales ca dupa a2- a 3-a, deja simti ca e dulce :) si bei ...bei...

in fine mie cum nu prea imi plac cluburile de tipul celor enumerate mai sus....mi-a placut, mai ales ca daca rezervi masa, ai niste masute foarte misto, si destul de incapatoare, si nici nu am prins aglomeratie de cate ori am fost acolo.......sa zica si marian ceva de becker....ca si lui cred ca i-a placut
Ibiza, FR. Black, TDI, Chiptuned
Canalul Clubseat.eu pe Youtube
 
Avatar utilizator
Testosul
Mesaje: 4143
Membru din: 20 Dec 2007, 11:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

24 Sep 2008, 09:19

La Becker e buna mincarea, sunt bune si cover-urile cantate de Cristian Becker&Asha, e buna si berea cu alcool, dar berea fara alcool e naspa rau - prietenii stiu de ce.....iar noi cand am fost, fiind in proportie de 99% cu masinile, am baut Pepsi si bere de aia buna fara alcool. :wink:
 
Avatar utilizator
marian_iam
V.I.P.
Subiect Autor
Mesaje: 6591
Membru din: 17 Dec 2007, 13:04
Localitate: Bucuresti, dr taberei
Contact:

24 Sep 2008, 09:20

nu caut sa demonstrez nimanui....
mie mi-a placut! inafara de preturile maricele ....
atmosfera este super ok, berea buna, muzica buna!
eu i-as da un +
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro
 
Avatar utilizator
Testosul
Mesaje: 4143
Membru din: 20 Dec 2007, 11:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

24 Sep 2008, 09:25

Un lounge interesant, micut, muzica foarte buna, cokteiluri super si unde se poate organiza lejer o petrecere privata, se numeste Plach si este pe bulevardul Dacia.
Mie mi-a placut mult.....mai ales ca petrecerea s-a facut pentru mine :wink:

 
Avatar utilizator
Matrixu
Mesaje: 697
Membru din: 20 Feb 2008, 12:33
Localitate: Bucuresti
Contact:

24 Sep 2008, 09:37

Nu stiu daca poate fi incadrat ca fiind club dar eu sunt un mare mare fan al clubului "Biker's" Otopeni. Acolo este super misto sa stai pe terasa. Liniste, iarba, lac cu pestisori, poti juca un fotbal una alta, parcare in spate. Noi ne ducem des acolo. Preturile nu sunt exagerate.
Leon Mk2 BXE 1.9 tdi 105cp 2007 crono yellow
http://www.youtube.com/watch?v=GcfwBzFdRQ4
 
Avatar utilizator
Smokerson
Mesaje: 134
Membru din: 17 Iun 2008, 10:26
Localitate: Bucuresti

24 Sep 2008, 09:40

leo scrie:
:lol: mr genesis vreau sa te anunt ca Nemo nu mai exista de 2 ani ,iar patronul si a deschis cuba si club pat ,care si cuba s a inchis iar acolo acum fiind turabo.plus ca majoritatea cluburilor au fost inchise pe timpul verii.legat de becker cred ca s au convins toti ca e o bomba infecta. in web daca iti place iarba te poti duce cu placere ,sunt numai pustani si foarte mare inghesuiala pt ca era fara intrare, iar twice este palatul curvelor unde gasesti numai straini libidinosi. :lol: daca mai vrei informatii legate si de alte cluburi iti pot da cu placere :lol: chiar si de cluburi care s au desfiintat :wink:



Pat e super ok, dar si Spice Club, atat cel din Victoriei cat si cel din Vama Veche
Squirrels are just rats in cuter outfits!!
 
Avatar utilizator
Bamse
Moderator
Mesaje: 6512
Membru din: 20 Mai 2008, 13:11
Localitate: Bucuresti
Contact:

24 Sep 2008, 09:49

dar ellements va place?
vis-a-vis de mecul de la victoriei!
Ibiza, FR. Black, TDI, Chiptuned
Canalul Clubseat.eu pe Youtube
 
Avatar utilizator
leo
Leo
Mesaje: 182
Membru din: 29 Feb 2008, 09:29
Localitate: Bucuresti
Contact:

24 Sep 2008, 09:52

mariane, da tu de unde stii cum e muzica ?ca data trecuta ai stat afara si erau doar unii care cantau la multi ani! ai mai fost? ca acum vad ca ai constatat ca sunt preturile mari. gusturile nu se comenteaza,dar e bine sa stii cum e peste tot ,ca in final sa poti alege. :D uite bamse si cu grecia, ai vazut ti a placut , crezi tu ca e un moft? nu , ai vazut ca sunt conditii mult mai bune si chiar ai zis ca la mare in romania nu o sa te mai duci,decat doar asa intr un weekend. normal pana nu vezi sau stii, nu ai cum sa tragi niste concluzii. :lol: asa si cu cluburile :wink: legat de gossip intrarea era 10 lei si berea mult mai ieftina decat in becker :lol: pat e ok ,am fost de multe ori si a fost super ,dar sunt nesimtiti la rest , intotdeauna uita sa ti aduca restul (ma refer la sume consistente)
 
Avatar utilizator
marian_iam
V.I.P.
Subiect Autor
Mesaje: 6591
Membru din: 17 Dec 2007, 13:04
Localitate: Bucuresti, dr taberei
Contact:

24 Sep 2008, 10:02

da leo, am fost de mai multe ori acolo!
de cele mai multe ori inauntru!
muzica o stiu pentru ca am ascultat-o cateva seri...
preturile mari le-am constatat de ceva timp dar acuma s-a deschis subiectul becker ...
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro
 
Avatar utilizator
leo
Leo
Mesaje: 182
Membru din: 29 Feb 2008, 09:29
Localitate: Bucuresti
Contact:

24 Sep 2008, 10:20

mariane eu unul nu te mai inteleg :D cand te plangi ca sunt preturile mari , cand stii da nu zici :lol: :D mariane ce e cu tine? :D :wink:
 
Avatar utilizator
Bamse
Moderator
Mesaje: 6512
Membru din: 20 Mai 2008, 13:11
Localitate: Bucuresti
Contact:

24 Sep 2008, 10:49

io zic sa va calmati si sa nu degeneram.....ideea este ca mie imi place altfel de atmosfera ....adik nu imi place muzica house mai noua asa...ca cea care era acum ceva mai mult timp...era mai muzicala...acuma sunt decat niste beat-uri si zgomote....asa o percep eu....ti-am mai zis diferenta de opinii si de gusturi.....
pai asta e ...cam am mers prin cateva localuri...iar unde e muzica specificata mai sus nu intru...
peste tot e cam inghesuiala..si caldura.si fum.......

in gossip am fost de vreo 2 ori...si in afara de niste oameni dubiosi care stau cu okelarii de soare in club...chiar daca nici fara nu vezi mare lucru....si suuuuper aglomeratie...peste ce am prins eu in oldies, si mi-a trantit aia 4 milioane sticla de uischi.....mi s-a cam taiat de localuri de acest gen....prefer sa dau un milion si sa ma imbat....plus ca nu imi place uischi cu red bull sau cu orice amestecatura....

nu a zis nimeni de mofturi...pe mine ma atrag sau ma resping conditiile enumerate mai sus...si acolo ma duc...

last thing : 7 lei berea?e mai ieftina in becker.....nu stiu dar mai buna sigur nu e.....
Ibiza, FR. Black, TDI, Chiptuned
Canalul Clubseat.eu pe Youtube
 
Avatar utilizator
Bamse
Moderator
Mesaje: 6512
Membru din: 20 Mai 2008, 13:11
Localitate: Bucuresti
Contact:

24 Sep 2008, 10:50

legat de faza cu restul......asa e ....in vechiul becker de la academie...iti zicea pe fata cata spaga sa lasi....
Ibiza, FR. Black, TDI, Chiptuned
Canalul Clubseat.eu pe Youtube

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori