Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
FlorentinPavel
Subiect Autor
Mesaje: 578
Membru din: 01 Mar 2008, 08:03
Localitate: Craiova

Cumpar Leon sau Toledo 1M

14 Dec 2009, 12:30

Cumpar Seat Leon/Toledo 1M, chiar si din 1999, maximum 1,8 16 v sau 1,9 TDI, indiferent ce norma de poluare deoarece nu intentionez sa o inmatriculez, eventual de Anglia cu volan pe dreapta, obligatoriu cu acte de provenienta, culoare argintiu metalizat in stare foarte buna, fara rugina sau avarii ori defectiuni, in stare de functionare, vreau sa iau de pe ea mai multe piese si maruntisuri de negasit, dupa care sa o dezmembrez. Ofer 1400 euro. Astept mesaje aici, eventual foto. Sau la fl13_pavel@yahoo.com . Multumesc anticipat.
 
Avatar utilizator
Roger
Moderator
Mesaje: 9844
Membru din: 24 Oct 2009, 15:34
Localitate: Bruxelles/Bucuresti

Re: Cumpar Leon sau Toledo 1M

14 Dec 2009, 22:27

 
FlorentinPavel
Subiect Autor
Mesaje: 578
Membru din: 01 Mar 2008, 08:03
Localitate: Craiova

Re: Cumpar Leon sau Toledo 1M

15 Dec 2009, 09:10

[quote="Roger"]un link care-ti poate fi util: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=2[/quote]
Nu, mersi, link-ul recomandat il cunosc foarte bine, sunt masini exagerat de scumpe, mai degraba gasesti masini mai ieftine pe site-uri romanesti, nu le mai fac reclama aici, exista insa site-uri englezesti pe care eu le cunosc si pot sa spun ca sunt Seat Toledo sau Leon 1M cu preturi incepand de la 700 de lire, oferta mea este corecta de 1400 de euro pt. masina cu volan dreapta. Pe link-ul recomandat sunt masini cu volan stanga. Am chiar de gand sa ma deplasez personal in Anglia si sa iau o masina argintie de acolo, de la care imi trebuie doar o aripa de fata, deoarece in RO nu ies nuantele mixate prin cantarire si dozaj electronice. Dar am crezut de buna cuviinta sa dau si aici un anunt, poate exista cineva si ne ajutam reciproc.Asadar, anuntul ramane valabil. Ofer si pretind seriozitate.

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori