Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Avatar utilizator
marian_iam
V.I.P.
Subiect Autor
Mesaje: 6591
Membru din: 17 Dec 2007, 13:04
Localitate: Bucuresti, dr taberei
Contact:

Cluburi

12 Ian 2008, 17:56

ati descoperit ceva cluburi mai simpatice, sau ce cluburi frecventati???
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro
 
Avatar utilizator
ace117
Membru Fondator
Mesaje: 5359
Membru din: 27 Noi 2007, 22:38
Localitate: Sf. Gheorghe

13 Ian 2008, 01:03

ClubSeat :lol: :lol: :lol:
VW TIGUAN TRACK & AVENUE "THE BIG FOOT" 210 CP/450 Nm - CFT stg1
EX - SEAT LEON FR "THE STEALTH KNIGHT" 218 CP/453 Nm - RBN stg1

Imagine Imagine
 
Avatar utilizator
marian_iam
V.I.P.
Subiect Autor
Mesaje: 6591
Membru din: 17 Dec 2007, 13:04
Localitate: Bucuresti, dr taberei
Contact:

23 Sep 2008, 14:05

am fost sambata in "Oldies".
muzica buna!
inaltele la maxim de mi-au tauit urechile 3 zile incontinuu.
extraordinar de multa lume! - multe fete singurele!!! :D
pretul un pic cam maricel
caldura infernala!

poate o sa ma duc si a 2 a oara ... dar inca nu-s sigur!
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro
 
Avatar utilizator
Bamse
Moderator
Mesaje: 6512
Membru din: 20 Mai 2008, 13:11
Localitate: Bucuresti
Contact:

23 Sep 2008, 14:08

si nu ai agatat vreo femeie matura? ca e plin de asa ceva pe acolo...stai sa vina iarna ca pleci de acolo sigur combinat cu vreo una la vreo 30 de ani de iti face ce tie prin cap nu iti trece.
deci ti-a placut in oldies huh?
Ibiza, FR. Black, TDI, Chiptuned
Canalul Clubseat.eu pe Youtube
 
Avatar utilizator
marian_iam
V.I.P.
Subiect Autor
Mesaje: 6591
Membru din: 17 Dec 2007, 13:04
Localitate: Bucuresti, dr taberei
Contact:

23 Sep 2008, 14:13

ma, muzica ok... ftele, femeile, sau cum vrei tu sa la consideri, mature, mai putin mature.... ok! :D
daca ma mai duc vre-o data, iau masa neaparat.... am facut prostia si m-am lasat in baza unui amic de a lui druta!
foarte fffff multa lume..... nu ai loc sa dansezi deloc.
si aerisirea clubului lasa de dorit. atat fumul de tigara cat si caldura!
In mare a fost misto .... o sa ma mai duc odata poate se face mai racoare! :D
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro
 
Avatar utilizator
Testosul
Mesaje: 4143
Membru din: 20 Dec 2007, 11:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

23 Sep 2008, 14:18

Mie personal imi plac mai mult terasele (din ratiuni de aerisire) si mi-e si groaza cand vad ca vine frigul si trebuie sa ne bagam in cine stie ce hrube.
Fire rulez si alte underground-uri de astea mai metalice, care din pacate sunt din ce in ce mai putine.
Ah si mai imi plac asa zisele lounge-uri unde muzica nu este asa de tare si mai poti sa si schimbi o vorba, doua.
 
Avatar utilizator
marian_iam
V.I.P.
Subiect Autor
Mesaje: 6591
Membru din: 17 Dec 2007, 13:04
Localitate: Bucuresti, dr taberei
Contact:

23 Sep 2008, 14:20

asa.... si da si nume.... ca sa merem si noi!
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro

 
Avatar utilizator
Matrixu
Mesaje: 697
Membru din: 20 Feb 2008, 12:33
Localitate: Bucuresti
Contact:

23 Sep 2008, 14:35

am fost si eu anul trecut in oldies am zic ca o sa mor acolo. Fum ca dracu de ma usturau ochii..muzica asa de tare ca nu te puteai auzi tu si cu tine insuti. bancutele alea de lemn sunt de-a dreptul infiorator de incomode. Ala nu e club..e club de masochisti. Am zis pas..never again.
Leon Mk2 BXE 1.9 tdi 105cp 2007 crono yellow
http://www.youtube.com/watch?v=GcfwBzFdRQ4
 
Avatar utilizator
Bamse
Moderator
Mesaje: 6512
Membru din: 20 Mai 2008, 13:11
Localitate: Bucuresti
Contact:

23 Sep 2008, 15:01

mariane....imi zici cand mai vrei sa mai mergem ca si eu as mai avea chef....eu acolo il stiu pe barman si pe dj....si as fac rost de o masuta....
stiu barul e mic, inghesuit, fum, io cand am fost picura apa din aerul conditionat......dar nu prea cred ca mai sunt cluburi de acest gen pe acolo.
Ibiza, FR. Black, TDI, Chiptuned
Canalul Clubseat.eu pe Youtube
 
Avatar utilizator
Smokerson
Mesaje: 134
Membru din: 17 Iun 2008, 10:26
Localitate: Bucuresti

23 Sep 2008, 17:33

Matrixu scrie:
am fost si eu anul trecut in oldies am zic ca o sa mor acolo. Fum ca dracu de ma usturau ochii..muzica asa de tare ca nu te puteai auzi tu si cu tine insuti. bancutele alea de lemn sunt de-a dreptul infiorator de incomode. Ala nu e club..e club de masochisti. Am zis pas..never again.


Daps, atmosfera e ok, dar nu se poate respira. Cred totusi ca daca esti with the right crowd, uiti de fum, de banci, de toate si te distrezi
Squirrels are just rats in cuter outfits!!
 
Avatar utilizator
Gabyucl
zuly
Mesaje: 443
Membru din: 03 Dec 2007, 17:53
Localitate: Bucuresti

23 Sep 2008, 21:09

Turrabo.... :D :D
Seat Leon 1.9 TDI-under construction ;)

Nu lucrez in weekend, si nici in zilele care se termina in "i".
 
The teacher
Profesoru
Mesaje: 2828
Membru din: 26 Mar 2008, 17:26
Localitate: Bucuresti /Titan
Contact:

23 Sep 2008, 21:11

ace117 scrie:
ClubSeat :lol: :lol: :lol:

Evident , in afara de "ala" :wink:
 
The teacher
Profesoru
Mesaje: 2828
Membru din: 26 Mar 2008, 17:26
Localitate: Bucuresti /Titan
Contact:

23 Sep 2008, 21:14

Bamboo........................... :lol:
 
Sylver
Mesaje: 740
Membru din: 12 Feb 2008, 12:42
Localitate: Bucuresti

23 Sep 2008, 22:56

In Oldies am fost doar o data la o zi de nastere. Am avut masa pe la mama dracu, in dreapta barului, un fel de separeu. Loc de dansat a fost, muzica e f buna pt cei ce au ceva cultura muzicala a anilor 80 macar. Fete singure, nu am idee cate erau, ca nu m-am uitat insa media de varsta cam ridicata pentru mine, batea pe la 28-30 ani:) Bancutele erau incomode, dar mai sunt si scaunele care sunt mult mai ok. Nu pot spune ca mi s-a parut extraordinar, dar nici urat nu e.

In rest, mi-e greu sa ma gandesc pe unde nu am fost. Desi nu ascult rock aproape deloc, am fost si in Club A (foarte ok clubul), Fire (ceva mai strong asa dar placut) dar si in B52 (am plecat dupa vreo 15 min, mi-era sa nu ma intepe vreunul cu vreo seringa ceva: arata infiorator si rock metal de ala dark sau death cum se numeste). Mi-a placut Martin, dar acolo mergeam acum vreo 4 ani. Acum in general merg in Nemo sau Twice, dar mai ales in 24 (sau Club 24 na), cel putin o data la 2 saptamani sunt prin 24. Atmosfera foarte ok, ce e drept loc foarte mic de dans, mesele de pe mijloc iau tot locul, insa la parter e ceva mai mult loc de desfasurare, nu sunt colorati, nu sunt pitipoance deloc (spre deosebire de dumars, maxx, kristal unde e plin de figuranti), fetele in general ok si abordabile, insa uneori se intampla sa fie cam 2/3 din club de baieti:), iar preturile de regie:) Am mai fost de cateva ori si prin bavaria: lume multa cu impresii, cetateni de etnie destui, dar nu imi place gestionarea clubului pe respectivele nivele, prima data cand aam fost acolo nu mai gaseam iesirea. Sa nu mai mentionez ca parca era un hambar din secolul 19 , daca dai cu piciorul in podea, ii versi bautura aluia care sta la 3 mese mai incolo. Endzone si el un club ok. Bluenight pt cine are gusturi mai "diverse" in materie de muzica, dar se mai nimeresc si bronzati destul de des, dar na, daca mai vrei si o manea asta e. Am fost de vreo 2 ori, am stat pana au inceput sa bage de astea orientale si am plecat. Tot zic ca merg candva intr-un club latino (stiu de Azteca) sa vad cum e, dar mai greu sa conving pe altii ca merita osteneala:) A, ce am auzit de la amici, cica in Web e nasol, in Stuf la fel. Nu am fost, deci e doar opinia altora.

Mai merg prin pub-uri diferite sau cafenele. Deko e foarte ok, cafeneaua actorilor, whispers, beker. Am fost de curand in Irish pub si mi-a placut. Si Vanity e foarte ok, e acum nou aparut. Sau cel putin eu acum l-am vazut pe splai.
 
Avatar utilizator
marian_iam
V.I.P.
Subiect Autor
Mesaje: 6591
Membru din: 17 Dec 2007, 13:04
Localitate: Bucuresti, dr taberei
Contact:

24 Sep 2008, 06:16

banuiesc ca vorbesti de Pub 24 din regie nu???
Nu mai calc in viata mea acolo! N-ai loc in weekend sa te ridici de la masa. NU mai zic de dans! Nu au aerisire si caldura te da pe spate...
Ca si atmosfera este super si preturile super ok.... Dar din pacate prea mic, mult prea mic!
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori