Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
 
Nicky
Mesaje: 6983
Membru din: 01 Sep 2008, 07:48
Localitate: Dublin, Ireland
Contact:

Re: Dark angel L3on

18 Mai 2009, 15:00

Felicitari pentru distinctii si la mai mare. Asteptam si filmuletul. Eu nu am inteles cum e cu Best Car of the Show...s-au ales cele mai bune 3 masini? Nu pricep cum putea fiecare masina sa fie cea mai buna. Oricum, felicitari inca o data! Keep up the good work! :bounce:
 
Avatar utilizator
Teo
Subiect Autor
Mesaje: 164
Membru din: 30 Noi 2007, 15:01
Localitate: Bucuresti

Re: Dark angel L3on

18 Mai 2009, 15:03

Da, Exact... premiul se numeste mai exact BEST 3 Cars OF the SHOW...deci cele mai bune 3 masini...
Stock is not a option!!
 
Avatar utilizator
marian_iam
V.I.P.
Mesaje: 6591
Membru din: 17 Dec 2007, 13:04
Localitate: Bucuresti, dr taberei
Contact:

Re: Dark angel L3on

18 Mai 2009, 15:23

Teo scrie:
Deci...sa inteleg ca pt tine un premiu de best car este o nimica toata....daca citeai ce am scris mai atent nici nu mai avea rost intrebarea ta...


mda ... se pare ca nu ai inteles ce am vrut sa te intreb. sau ma rog ... partial ...
banuiesc ca titlul de "best car" .. este titlul suprem la un expo show. felicitari x3 ... si la mai mare ...

si te rog frumos sa ma scuzi ca mi-am permis sa iti pun o intrebare, care dupa atatea explicatii si ce ai mai scris tu in posturile anterioare, nu-si mai avea rostul.

era pur si simplu o intrebare in genul: In afar de titlu' si cupa, mai castigi si altceva?
Dar, am observat ca esti perspicace si ai dibuit ce am vrut sa spun!
inca odata ... scuza-ma ca mi-am permis sa-ti adresez o intrebare fara rost!
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro
 
Avatar utilizator
kenzo_boy
Mesaje: 563
Membru din: 29 Ian 2008, 19:04
Localitate: Targu Neamt
Contact:

Re: Dark angel L3on

18 Mai 2009, 16:23

teo nu te agita ca din cate se vede noi nu ne`am putut integra prea bine in "club seat" .ca si eu mai am putin si imi iau "ban" :P whatever....
la toate expozitiile 4tuning exista best 3 car of the show.nu e doar una ci sunt 3.plus altele cum ar fi best import exterior sau best autohton sau best paint ,best rims plus multe altele....
Leon TFSI powered by RBN
Imagine
 
Avatar utilizator
ace117
Membru Fondator
Mesaje: 5359
Membru din: 27 Noi 2007, 22:38
Localitate: Sf. Gheorghe

Re: Dark angel L3on

18 Mai 2009, 20:02

Nu Kenzo, nu e vorba de integrare aici...
Marian a pus o intrebare simpla la care Teo a cam sarit in sus. :bounce:
Eu inteleg PASIUNEA, insa luam razna daca m-as fi suparat la fiecare intrebare care mi se punea, de genul: "Auzi, dar voi, astia de la curse primiti ceva banut daca castigati??"
Insa multi nu stiu cum stau cu adevarat lucrurile, si intraba fara rautate...

"Nu, sigur ca nu, dar nu asta e important!"

Se putea raspunde si asa, simplu, fara sa agitam spiritele degeaba......... :(
VW TIGUAN TRACK & AVENUE "THE BIG FOOT" 210 CP/450 Nm - CFT stg1
EX - SEAT LEON FR "THE STEALTH KNIGHT" 218 CP/453 Nm - RBN stg1

Imagine Imagine
 
Avatar utilizator
Paul_pga
Mesaje: 63
Membru din: 29 Iul 2008, 10:58
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Dark angel L3on

20 Mai 2009, 16:40

marian_iam scrie:
Teo scrie:
Deci...sa inteleg ca pt tine un premiu de best car este o nimica toata....daca citeai ce am scris mai atent nici nu mai avea rost intrebarea ta...


mda ... se pare ca nu ai inteles ce am vrut sa te intreb. sau ma rog ... partial ...
banuiesc ca titlul de "best car" .. este titlul suprem la un expo show. felicitari x3 ... si la mai mare ...

si te rog frumos sa ma scuzi ca mi-am permis sa iti pun o intrebare, care dupa atatea explicatii si ce ai mai scris tu in posturile anterioare, nu-si mai avea rostul.

era pur si simplu o intrebare in genul: In afar de titlu' si cupa, mai castigi si altceva?
Dar, am observat ca esti perspicace si ai dibuit ce am vrut sa spun!
inca odata ... scuza-ma ca mi-am permis sa-ti adresez o intrebare fara rost!


Mi se pare un pic cam ironic comentariul tau...adik teo, din punctul meu de vedere ti-a dat un raspuns echilibrat si corect (si nu spun asta pt k sunt prieten cu el) :D . Din nefericire la noi nu prea se castiga bani din tuning si cred k ar trebui sa fie premii de cel putin o mie de euro de masina la fiecare show k sa ne putem scoate investitia in cativa ani. Pentru noi exista doar placerea de a participa la evenimente, de a petrece timp cu prietenii si de a castiga o cupa simbolica care sa ne aminteasca peste ani de momentele placute si de faptul ca munca noastra in acest domeniu este apreciata de cineva...
Imagine
Imagine
 
Avatar utilizator
Stefan
Mesaje: 385
Membru din: 06 Iul 2008, 13:32
Localitate: Craiova

Re: Dark angel L3on

21 Mai 2009, 10:10

Baieti hai sa revenim la ale noastre si hai sa schimbam subiectul......
Teo....poti sa imi spui si mie cam cat te-am costat interiorul sa il imbraci in piele...si unde l-ai facut.....
Ma intereseaza si pe mine...caci ma bate gandul ca in cateva luni si imi redecorez interiorul ....si as vrea sa detin niste informatii din timp.....
Multumesc anticipat.....
Don't drive faster than your guardian angel can do....
Ex. SEAT IBIZA 1.2 64CP....

 
Avatar utilizator
Teo
Subiect Autor
Mesaje: 164
Membru din: 30 Noi 2007, 15:01
Localitate: Bucuresti

Re: Dark angel L3on

21 Mai 2009, 15:00

Da...ce sa zic...Dupa cum zice si Paul esti un pic cam ironic si nu inteleg de ce....cu ce ti se pare raspunsul meu asa ne la locul lui?

Imbracatul interiorului in piele m-a costat 2000 euro ( cu piesele demontate de mine ) si l-am facut la extaauto. Recomand cu cea mai mare incredere....
Stock is not a option!!
 
Avatar utilizator
Stefan
Mesaje: 385
Membru din: 06 Iul 2008, 13:32
Localitate: Craiova

Re: Dark angel L3on

22 Mai 2009, 08:03

Multumesc frumos pentru informatie....
Don't drive faster than your guardian angel can do....
Ex. SEAT IBIZA 1.2 64CP....
 
PAK
Mesaje: 5
Membru din: 31 Iul 2008, 16:45

Re: Dark angel L3on

25 Mai 2009, 01:23

Teo scrie:
Da, Exact... premiul se numeste mai exact BEST 3 Cars OF the SHOW...deci cele mai bune 3 masini...



mai citeste ce scrie pe "vaza" aia ;) a fost Best 5 Cars.

eu cred ca te agiti degeaba. in loc sa prezinti cupe si premii mai bine prezinti un surub proaspat infiletat . sigur ai avea un feedback pozitiv si mult mai mare ;)
 
The teacher
Profesoru
Mesaje: 2828
Membru din: 26 Mar 2008, 17:26
Localitate: Bucuresti /Titan
Contact:

Re: Dark angel L3on

25 Mai 2009, 01:31

PAK scrie:
Teo scrie:
Da, Exact... premiul se numeste mai exact BEST 3 Cars OF the SHOW...deci cele mai bune 3 masini...



mai citeste ce scrie pe "vaza" aia ;) a fost Best 5 Cars.

eu cred ca te agiti degeaba. in loc sa prezinti cupe si premii mai bine prezinti un surub proaspat infiletat . sigur ai avea un feedback pozitiv si mult mai mare ;)

Cred ca lui TEO ii trbuie niste ochelari , ma ofer sa-l ajut ca poate nu stie sa citeasca, iar asta cu surubul e de mare senzatie , sincer nu ma gandeam atat de departe................................cu toate ca stiu cate ceva despre infiletare :lol: :lol: :lol:
 
Avatar utilizator
kenzo_boy
Mesaje: 563
Membru din: 29 Ian 2008, 19:04
Localitate: Targu Neamt
Contact:

Re: Dark angel L3on

25 Mai 2009, 12:12

foarte tare profu :)))))))))))) depinde pe ce masina infiletezi surubul ;)
Leon TFSI powered by RBN
Imagine
 
Avatar utilizator
Teo
Subiect Autor
Mesaje: 164
Membru din: 30 Noi 2007, 15:01
Localitate: Bucuresti

Re: Dark angel L3on

25 Mai 2009, 13:35

My bad...

Intradevar, la Suceava s-au dat best 5 cars of the show, confundasem cu Pitestiul unde s-au dat best 3 cars of the show....ce sa fac...ma incurc in atatea cupe :))

La surub nu pot sa ma bat cu profesionistii, nu am nici o sansa....
Stock is not a option!!
 
Avatar utilizator
AndreyWoB
Mesaje: 187
Membru din: 16 Aug 2008, 17:39
Localitate: Rm. Valcea - Pitesti
Contact:

Re: Dark angel L3on

25 Mai 2009, 23:49

Salut! Si tu si Paul aveti niste masini foarte frumoase, cu un tunning interesant. La intalnirea de la PBV2 de sambata pareai mult mai bland si mai calm, dar vad ca in spatele tastaturii esti altul :). Nu spun asta ca sa te superi sau ca sa te jignesc, dar unii de pe aici ti-au pus intrebari chiar normale la care nu trebuie sa sari asa tare daca nu iti convine. Eu inteleg ca ai investit bani si timp doar din pasiune si nu cu gandul ca te umplii de bani apoi... iar intrebarea lui marian_iam mi se pare foarte ok, fiind curios daca primesti si bani pe langa cupele si diplomele castigate.... in fine ma poti injura acum dar poate pe viitor incerci sa fii putin mai deschis la comunicarea cu ceilalti din ClubSeat.........
Toate cele bune !
Cu Dumnezeu inainte si cu Leon-ul in blana !
 
Avatar utilizator
TIBI
Mesaje: 6761
Membru din: 10 Mai 2008, 13:15
Localitate: Ploiesti

Re: Dark angel L3on

20 Iun 2009, 08:19

frumos ''danseaza'' leonul tau :wink:
mi-a placut demonstratia de aseara...low rider :lol:
felicitari pt modificari
-SEAT LEON 5F Xperience 2.0tdi 184cp
-EX-SEAT LEON_2.0tdi BKD 140cp+

huse piele schimbator
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori