Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
 
Avatar utilizator
Vlad_TNS
Mesaje: 1229
Membru din: 22 Noi 2008, 21:38
Localitate: Bucuresti

Re: AG-24-ALM

23 Aug 2009, 16:33

alexEAT scrie:
Almanika scrie:
dar asta cu mistourile chiar m-a deranjat...macar sa bage ceei care m-au criticat pe mine banii cat am bagat eu in masina si sa vina sa stam de vorba...si tinand cont este a 2 masina..nu este prima...eu chiar am demonstrat ca sunt fan seat....si poate ca sunt un caz unic...dar nu este o problema..in viata trebuie sa si pierzi..de ce nu pe viitor sa imi pot face eu singur propriul club seat


Nu am nicio treaba cu nimeni dar ce legatura are partea financiara cu vorbitul, daca nu a bagat mai multi bani in masina decat tine nu e 'demn' sa isi spuna o parere? Ma amuza teribil treaba asta, mai era un coleg de forum pe care eu il numesc Chuck Norris, care numai despre asta vorbeste, reveniti totusi la realitate ca poate e cineva cu mult mai multi bani decat voi si nu arata ca 'e dotat' doar ca are niste dungi sau niste jante mari la masina. Sper ca ai inteles ideea, multumesc.

L.E. sper sa nu se inteleaga ca ma refer la mine, la modul general am incercat sa explic.



:))))) buna asta.Chiar mi-a placut
Ex: 2008 Seat Ibiza 6L Glow Orange
2001 Honda Civic Type-R EP3 Nighthawk Black
2002 VW Lupo 3L Silver
 
Avatar utilizator
ovydu
Mesaje: 381
Membru din: 25 Mar 2008, 19:20
Localitate: ploiesti
Contact:

Re: AG-24-ALM

23 Aug 2009, 16:36

Almanika scrie:
si de unde sti tu ca eu sunt praf?ai cumva vreo dovada?din cate stiu eu nu te-a intrebat nimeni de vorba si te bagi singur in seama....si eu nu te-am jignit pe tine aja ca ai grija cum vorbesti


sa am grija sau ce????
nu ma bag in seama, dar nu este corect sa vorbesti asa despre colegii de pe forum, care au facut ceva pentru acest forum.
nu a fost jignire.
si un sfat prietenesc, pe viitor ai grija pe cine ameninti.
numai bine.
 
Avatar utilizator
Bamse
Moderator
Mesaje: 6512
Membru din: 20 Mai 2008, 13:11
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: AG-24-ALM

23 Aug 2009, 18:03

in acest moment incheiati orice flame. Almanika, nu stiu ce parere iti faci tu de membrii forumului, dar acel topic cu cei care nu sunt de incredere s-a realizat in urma faptului ca nu ai platit acei bani pentru covorase.
Asadar, rog sa va calmati, si daca veti mai continua, se vor imparti si cateva avertismente.

Ibiza, FR. Black, TDI, Chiptuned
Canalul Clubseat.eu pe Youtube
 
Avatar utilizator
Cosmin
Admin
Mesaje: 7203
Membru din: 14 Feb 2008, 17:11
Localitate: Sibiu
Contact:

Re: AG-24-ALM

23 Aug 2009, 18:12

Mda...Clasic. S-a lungit povestea asta ca o telenovela..
Almanika, daca te simti jignit, n-ai decat. Insa chiar nu stiu sa-ti fi pus vroedata un atribut in afara de cel de "tzepar", in urma discutiilor in legatura cu tranzactia cu seat_cv. Am analizat foarte mult, atat eu cat si echipa tehnica, inainte sa facem topicul care probabil te ofenseaza.
Seat_cv si-a prezentat argumentele lui, insotite de dovezi, tu ai refuzat sa faci acest lucru si tragi de timp. Cand o sa faci publica pe forum dovada platii sau dovada ca ai returnat covorasele in starea in care le-ai primit lui Seat_cv, atunci eticheta de "tzepar" ti se va retrage.

Pana atunci, esti categorisit ca atare, iar comentariile tale lipsite de orice argumentatie nu au nici un efect asupra mea, nici si asupra altor colegi de forum.
Incercarile tale de a pune paie pe foc nu impresioneaza, iar daca vrei sa parasesti forumul e alegerea ta. Nu esti primul si probabil nici ultimul care pleaca, apartenenta sociala pe internet e libera. Insa chiar daca pleci, topicurile si posturile tale nu vor fi sterse, ele reprezentand o contributie (mai putin importanta, e drept) la tot ce inseamna comunitatea pasionatilor de masini Seat.

Si in incheiere (aceasta fiind si ultima mea interventie pe acest topic) asa vrea sa subliniez ca NU se toleraza limbajul vulgar si NU se tolereaza instigarea la orice fel de acte contrare celor mai elementare norme de buna-crestere. Inca mai poti iesi din situatia asta penibila in care singur te-ai bagat prin adoptarea unei atitudini corecte si civilizate fata de Seat_cv si fata de ceilalti membri ai forumului.
Imagine

MKM Autotechnik - Service auto multibrand Click pt. Detalii si imagini

DIY Info Leon 1P / Altea 5P Click pt. Detalii si imagini
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator