Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Avatar utilizator
STORM
Subiect Autor
Mesaje: 468
Membru din: 03 Dec 2007, 15:58
Localitate: crangasi city
Contact:

Site cu manuale pt seat leon ( in spaniola )

22 Ian 2008, 22:33

http://www.fullcustom.es/car_leon_manuales.html .... nu imi dati in cap ca e in spaniola dar am dat peste el fara sa vreau si am vazut ca la unele chestii ( decat unde am intrat eu )arata si poze deci dc nu intelegeti spaniola o sa va ajute pozele...
 
Avatar utilizator
STORM
Subiect Autor
Mesaje: 468
Membru din: 03 Dec 2007, 15:58
Localitate: crangasi city
Contact:

22 Ian 2008, 22:55

 
Avatar utilizator
MANIAC222
Mesaje: 88
Membru din: 07 Dec 2007, 04:28
Localitate: Sv / Buc
Contact:

23 Ian 2008, 13:23

Astea le-am folosit si eu o perioada pana am facut rost de altele .....asta acu vre-un an. Sunt folositoare doar unele din ele, insa daca nu cunosti limba e greu sa iti dai seama exact despre ce e vba la operatiile mai complicate.
Tin minte, daca nu ma insel era vba de pe siteul asta, la instructiunile de desfacut haionul, si a dracului ca daca ma luam dupa poze rupeam toate clemele si apoi aveam bataie de cap.
Deci aveti grija ce faceti si ce umblati pe la Leonasi ca sa nu aveti apoi de tras dublu .... :cry:

LE: vedeti ca astea sunt traduse din engleza, deci daca cautati atenti pe undeva trebuie sa fie si cele in eng. Desi acum nici eu nu le gasesc.
- Dimsport Romania, Sv Si Buc 50-50
- Chiptuning/ Flashtuning -
www.dimsport.ro | www.obdtuning.ro
Tel: 0752923786
ID Yahoo Messenger : dimsportsv@yahoo.com
______________________________________

Leutii mei: 206 & Leon Cupra 4
 
bbm
Mesaje: 204
Membru din: 22 Ian 2008, 11:17
Localitate: bucuresti
Contact:

23 Ian 2008, 14:41

MANIAC222 scrie:
Astea le-am folosit si eu o perioada pana am facut rost de altele .....asta acu vre-un an. Sunt folositoare doar unele din ele, insa daca nu cunosti limba e greu sa iti dai seama exact despre ce e vba la operatiile mai complicate.
Tin minte, daca nu ma insel era vba de pe siteul asta, la instructiunile de desfacut haionul, si a dracului ca daca ma luam dupa poze rupeam toate clemele si apoi aveam bataie de cap.
Deci aveti grija ce faceti si ce umblati pe la Leonasi ca sa nu aveti apoi de tras dublu .... :cry:

LE: vedeti ca astea sunt traduse din engleza, deci daca cautati atenti pe undeva trebuie sa fie si cele in eng. Desi acum nici eu nu le gasesc.


daca ai ceva in engleza, vreau si eu, ma intereseaza pt modelul leon 1, 1.8T daca ai ceva

multam anticipat
leon cupra R & IHI VF 34 powered by SKN tuning
 
seat leon tdi
Mesaje: 7
Membru din: 07 Feb 2008, 23:41
Localitate: Mangalia

manuale de service

08 Feb 2008, 00:16

daca ai facut rost de manual in engleza pt leon as vrea si eu sau macar ceva ma intereseaza pt modelul de 1.9
 
Avatar utilizator
Testosul
Mesaje: 4143
Membru din: 20 Dec 2007, 11:47
Localitate: Bucuresti
Contact:

27 Feb 2008, 21:23

Am mai gasit eu un forum de pasionati plin de tutoriale, dar este in franceza..atasat, linkul

http://leon2passion.com/tutorials-leon-2-f24/

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori