Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

 
Breazu
breazu
Subiect Autor
Mesaje: 472
Membru din: 08 Sep 2008, 14:09
Localitate: bucuresti

Sa radem cu Dorel

28 Iul 2011, 12:19

Ieri am fost pana la Giurgiu ca am avut ceva treaba peacolo.Pe drum mi se parea mie ca la 120 imi bate putin volanu.Nici o pb zic, ajung in oras si echilibrez rotile, o fi sarit vreun plumb.Am ajuns am terminat treaba mea si merg vis a vis de spitalul judetean unde e o vulcanizare mare sa imi faca rotile.Ajung acolo unbaietzas deasta de il deranjezi cand te duci zice, gata sefu se face.Imi da o roata dupa fata jos ii da plumbii jos si se apuca de treaba, si dai si invarte si dai si enerveazate dupa juma de ora a ajuns la concluzia ca,,astea e genti ba nene, nu vezi ca nu se centreaza?, nu iti luai si tu o pereche de genti ca lumea''.Mentionez ca jantele mele sunt originale seat.Sa enervat vreo juma de ora si nu a reusit sa o echilibreze,intr-un final mi-a transmis sa nu ma mai duc la el cu astfel de jante.Evident ca am fost la o alta vulcanizare unde le-am facut super.
Ibiza exclusiv 1.2 alba.
 
Avatar utilizator
aLeXx
LowRider
Mesaje: 3370
Membru din: 12 Sep 2009, 09:50
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Sa radem cu Dorel

28 Iul 2011, 17:41

daca dorel lucreste numai cu de alea de e turcesti si table de dacia 1310 logic ca nu stie :)
Seat Leon 1M 1.6 8v AKL | B-111-EON |
------------------------
Ex: '96 Honda Civic EJ9 | '88 Dacia 1310 | '02 BMW 525d e39 | '97 Nexia Coupe
 
Avatar utilizator
Andrei
Admin / PR
Mesaje: 5253
Membru din: 05 Oct 2008, 09:27
Localitate: Bucuresti

Re: Sa radem cu Dorel

31 Iul 2011, 01:32

auzi da' cum ti-ai permis sa comentezi la Dorel? Numai 1 e dorellllllll!

http://www.youtube.com/watch?v=TTZx5gOm9kE
ex SEAT Ibiza 6J SC Limited Edition
ex SEAT Ibiza 6L

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator