Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
 
Avatar utilizator
.VZL.
Mesaje: 597
Membru din: 25 Mai 2013, 10:53
Localitate: Constanta

Re: Cupra ST 300 - mystery blue

09 Iun 2022, 20:03

gamer555 scrie:
bai, nu mai dati ma sfaturi din astea omului, sa tina 25-30 mii cat o lua pe ea acum, in garaj, pana ajunge sa faca cateva mii, doar ca sa se uite la ea :)
trebuie sa fiti pragmatici, cand poti sa mai iei ceva banuti frumosi pe un lucru pe care nu il folosesti, do it ;)


Fiecare oricum face ce vrea indiferent de sfaturi de la x si y doar ca e buna a doua masina. Acuma....daca e singurul sofer din familie nu are rost sa tina doua masini.
Tu cand ii pui gand rau? :)
Seat Leon Cupra 5F SC 280hp stage3 fara usi,fara scoica,fara trapa.
 
Avatar utilizator
Roger
Moderator
Subiect Autor
Mesaje: 9844
Membru din: 24 Oct 2009, 15:34
Localitate: Bruxelles/Bucuresti

Re: Cupra ST 300 - mystery blue

23 Ian 2023, 18:58

Unii stiu deja, am vandut masina, iar acum ma dau cu electrica in Belgia - Cupra Born.

Inainte sa o dau, am profitat mai mult de ea vara trecuta si am venit cu ea in tara, apoi concediul la greci si alte mii de km. Aprox 12.000 km am facut in 3 luni si a plecat cu 60.000 la bord. Cum am ajuns cu ea in tara am zis ca e momentul sa schimb discurile si placutele pe fata. Le-am schimbat si pe spate, desi discurile erau inca foarte bune.
Am avut o surpriza neplacuta sa vad in ce hal se uzase la interior discul de pe stanga fata din cauza unei placute cu defecte: un sant de toata frumusetea.
Per total, cel care a luat-o sau o va lua (anuntul inca e vizibil aici: https://www.carwouest.fr/vehicule/379 ) sper sa se bucure maxim de ea, pt ca a fost o masina buna si nu am avut niciuna din problemele de care se plangeau multi: pompa apa si ambreaiajul de ''ciocolata'' cum spuneau cei din UK la astea manuale.
Tehnic era in stare perfecta, iar estetic, ceva deosebit.
Las aici ultimile poze:

Imagine Imagine Imagine

Imagine Imagine Imagine

Imagine Imagine Imagine

Imagine Imagine Imagine

Imagine Imagine Imagine

Imagine Imagine Imagine

Imagine Imagine Imagine

Imagine Imagine Imagine

Imagine Imagine Imagine

Imagine Imagine Imagine

Imagine Imagine Imagine

Imagine Imagine Imagine

Imagine Imagine Imagine

Imagine Imagine Imagine

Imagine Imagine Imagine

Imagine Imagine Imagine

Imagine Imagine Imagine

Imagine Imagine Imagine
  • 1
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori