Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

razmih

Re: Leonul meu

23 Apr 2009, 13:59

Ar trebui sa scrii un mesaj sau sa dai un telelefon la redactie sa scoata acest articol, tinand cont ca denatureaza lucrurile si prezinta modificari care nu exista decat in capul lor de prosti.

TIBI

23 Apr 2009, 14:04

felicitari pt sansa de a-ti prezenta masina unei natii intregi(pacat ca mai exista carcotasi printre noi,nu la club seat ma refer...sa nu se interpreteze gresit)
o sa urmaresc emisiunea...m-am bucurat ca am putut sa o admir la tuning days

zoli tu nu urmezi?
SEAT LEON_2.0tdi BKD 140cp+

huse piele schimbator

Paul_pga
Subiect Autor

23 Apr 2009, 15:44

razmih scrie:
Ar trebui sa scrii un mesaj sau sa dai un telelefon la redactie sa scoata acest articol, tinand cont ca denatureaza lucrurile si prezinta modificari care nu exista decat in capul lor de prosti.

Emisunea e sambata si e normal sa o promoveze, dar nu in felul asta. La mine oricum faptul e consumat, articolul e deja pe site de cateva zile si nu are rost sa ma mai stresez. Ma gandesc si la cei care o sa filmeze in curand la promotor si la ce ineptii o sa mai apara si in articolele lor. Problema e ca persoana care a scris articolul, probabil lucreaza in cadrul emisiunii promotor si nu prea are mare legatura cu masinile, dupa cum se poate vedea. Pacat ca nu pot sa promoveze si ei obiectiv si cauta mereu senzationalul.
Imagine
Imagine

catalin87

23 Apr 2009, 20:36

Paul am vazut si eu articolul ala asear' pe sport.ro ,eu unul cred ca acei reporteri cauta senzationalul dar nu au talent ,e un articol prost facut si vina e numai a lor,daca tot ai luat legatura cu ei pt emisiune ,de ce nu ii contactezi sa remediezi situatia ,sa le spui ca au gresit ,daca ei sunt fraieri de ce sa te puna pe tine intr-o lumina proasta?
Seat Leon 1.4 ,85 Cp , Citrus yellow
Yellow Spider
http://www.sanatateprinmiscare.blogspot.com

Paul_pga
Subiect Autor

25 Apr 2009, 11:47

Materialul de pe site oricum nu conteaza asa de mult...Emisiunea in schimb a iesit foarte bine si asta e important :D
Imagine
Imagine

catalin87

25 Apr 2009, 16:31

Mi-a placut leonul in emisiunea de azi,felicitari ai o masina foarte frumoasa :thumbleft:
Seat Leon 1.4 ,85 Cp , Citrus yellow
Yellow Spider
http://www.sanatateprinmiscare.blogspot.com

Stefan

25 Apr 2009, 20:34

Foarte frumoasa a iesit emisiunea Paul....chiar si in ciuda norilor care erau pe cer.....(noi amandoi stim cum era vremea atunci).....culouarea a iesit bine in evidentza....plus restul modificarilor....
Mie unul personal mi-a placut foarte mult.....si s-a discutat destul de in tema si strict si la obiect.....plus efectele de filmare care au fost bestiale la un moment dat.......
Acum peste o saptamana urmez eu.....sper sa iasa la fel.....
Wish me luck.....:P
Don't drive faster than your guardian angel can do....
Ex. SEAT IBIZA 1.2 64CP....

The teacher
Profesoru

25 Apr 2009, 21:01

Stefan scrie:
Foarte frumoasa a iesit emisiunea Paul....chiar si in ciuda norilor care erau pe cer.....(noi amandoi stim cum era vremea atunci).....culouarea a iesit bine in evidentza....plus restul modificarilor....
Mie unul personal mi-a placut foarte mult.....si s-a discutat destul de in tema si strict si la obiect.....plus efectele de filmare care au fost bestiale la un moment dat.......
Acum peste o saptamana urmez eu.....sper sa iasa la fel.....
Wish me luck.....:P

Redactorii , varza , montajul in schimb la superlativ , Good luck Stefan , scuze lui Paul de off

Paul_pga
Subiect Autor

11 Mai 2009, 13:35

Salutare tuturor...tocmai ce m-am intors de la Pitesti unde am participat alaturi de clubul din care fac parte, Bar Society, la un eveniment de tuning. Atmosfera a fost destul de ok si bineinteles nu ne-am intors cu mana goala de acolo :D ...atat eu, cat si Teo am castigat cate un premiu: best import exterior, respectiv best car of the show.
Am un link cu un reportaj al unei televiziuni locale in care apar si masinile noastre, iar cu poze mai multe o sa revin cat de repede:
http://www.argestv.ro/stiri_frumuseti_p ... _roti.html

ImagineImagine
Imagine
Imagine

crysu
the yellow one

11 Mai 2009, 15:04

Paul_pga scrie:
Salutare tuturor...tocmai ce m-am intors de la Pitesti unde am participat alaturi de clubul din care fac parte, Bar Society, la un eveniment de tuning. Atmosfera a fost destul de ok si bineinteles nu ne-am intors cu mana goala de acolo :D ...atat eu, cat si Teo am castigat cate un premiu: best import exterior, respectiv best car of the show.
Am un link cu un reportaj al unei televiziuni locale in care apar si masinile noastre, iar cu poze mai multe o sa revin cat de repede:
http://www.argestv.ro/stiri_frumuseti_p ... _roti.html

ImagineImagine

deja devine obisnuinta ... la fiecare show cate un premiu ... la mai mare !!!
Imagine
Actual: Seat Leon 1P 1.6
Poate vreodata: Altea 4 Freetrack

iulian06

11 Mai 2009, 18:24

bravo.. asteptam poze! :wink:
Ofer servicii de diagnoza auto specializata,execut lucrari de mecanica pentru toate marcile din grupul VAG (VW/Skoda/Audi/Seat)

Almanika

11 Mai 2009, 19:47

bv paul asta vroiam sa aud..ca sau castigat premii pt seaturile noaste :X:X:X
<Lumina Orange>Design by ALM

ace117
Membru Fondator

11 Mai 2009, 20:05

Bravo! :D
VW TIGUAN TRACK & AVENUE "THE BIG FOOT" 210 CP/450 Nm - CFT stg1
EX - SEAT LEON FR "THE STEALTH KNIGHT" 218 CP/453 Nm - RBN stg1

Imagine Imagine

Paul_pga
Subiect Autor

10 Iun 2009, 17:39

Astazi le-am facut o vizita celor de la carbon systems pentru a-mi colonta o parte din bara fata, unde am avut ceva probleme la vopsit...cu ocazia asta am colantat si grila pe care o am de la JE Design. Rezultatul a fost peste asteptari si sunt foarte multumit de lucrare :D
ImagineImagineImagine
Imagine
Imagine

Nicky

10 Iun 2009, 17:45

Foarte tare, e de acolo, arata foarte bine. La si mai mare, Paulica! Felicitari! :bounce:
http://www.car-setup.com Car Setup Romania
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9