Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

victor_nastase
Subiect Autor

Barbatii merita o zi a lor !

09 Mar 2011, 16:52

Dupa cumparaturile din prima si a opta zi a lunii, martisoare, martisoare, flori flori, cadouri, cadouri si multe zambete oferite, meritam si noi o zi a noastra.

9 Martie este considerate in traditia romaneasca, ziua barbatului! Traditia spune ca trebuie baute 40 de pahare cu vin. Daca o traditie spune sa bei, atunci cu siguranta va fi una dintre cele mai sfinte si respectate. Daca 40 de pahare inseamna mult sau putin, parerile sunt impartite.

Eu unul cred ca trebuie sarbatorita cu stil. Chiar am gasit o cafenea, care ne recunoaste ziua, o respecta, are stil si este deosebita prin ofertele pe care le are, puteti atunca o privire aici http://reclama....
Surprinzator este ca dupa atatea cumparaturi, de ziua noastra nu prea primim mai nimic...Sunt curios ce ati primit voi anul trecut dar si ce ati cumparat voi fetelor (macar pt iubiti ar fi trebuit). Si daca vi se pare ca ziua barbatului este la fel de cunoscuta si respectata ca cea a femeii ?
Ultima oară modificat 09 Mar 2011, 17:51 de către BALTAZAR2003, modificat 1 dată în total.
Motiv: reclama

tibetan_afurisit

Re: Barbatii merita o zi a lor !

09 Mar 2011, 17:42

victore,esti tare tată! :D eu recunosc am primit un.....maaareeee șut in c*r,dar, orice șut un pas inainte (mai mare sau mai mic,functie de taria loviturii )insa,nu trebuie sa ne descurajam,mai incercam,cine stie....poate...totusi.oricum sunt si femei care apreciaza gesturile frumoase,nu trebuie sa generalizam.
Acum referitor la initiativa ta....ma bagam!dar locatia e tare departe.
Seat Cordoba 1,4/100CP
http://exmeislibris.blogspot.ro/
Psihologu' de serviciu.

livia

11 Iun 2012, 10:53

Barbatii chiar merita o zi a lor! :P.

Sergiu Tot

11 Iun 2012, 11:12

Rahat baltat. Eu mi-am zis parerea anul trecut despre ziua barbatului.

P.S.
Am vazut ca e un topic vechi, da' nu-mi place ideea asta.
Do not drive like you own the road; drive like you own the car.

Nosce Te Ipsum ;)
Leutul meu :D