Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

• 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 39

patzaichin
LEONidas

Re: Leon Rzw

20 Mar 2010, 19:59

Foarte misto...;) gata,...ai scapat de o grija ;)

paznicul era in pauza de masa :))
LEONidas...1.4 TSI
ImagineImagineImagine

aLeXx
LowRider

20 Mar 2010, 21:37

felicitari domnu RZW. Da foarte bine pe masina :)

Sa il stapanesti sanatos si sa speram ca nu o sa ai probleme cu hotii...
Imagine
Honda Civic EJ9 - championship white | B-636-ALX |
Imagine
------------------------
@ facebook.com : LowRiderz.Ro | seat Fan | CivicSquad
------------------------
Ex: '88 Dacia 1310 | '02 BMW 525d e39 | '97 Nexia Coupe

R Z W
Subiect Autor

20 Mar 2010, 21:51

sa speram ca nu o sa am probleme cu hotii, si ca adezivul va tine ,tot nu sunt cu sufletul impakat ca nu l am prins si cu suruburi dar asta e, eu am pus mana pe al azi si inca se misca putin sa speram ca se va intari adezivul si nu o sa se mai miste ,daca va fi tot asa fragil ,am sa caut o metoda de a gauri tabla si al pune ,( asta daca nu il pierd sau il fura cineva intre timp :lol:
Imagine
Imagine
1.6 - 102 Hp Design By R Z W : a si era sa uit ''sunt prost si vreau sa ma remarc '' si merg cu proiectoarele

Nicky

20 Mar 2010, 22:13

Felicitari, RZW! Super tare arata! Cat tre' sa il tii ancorat asa? Poate era bine sa ii faci un semn undeva, daca doamne fereste il ia careva, sa stii ca e al tau. Eu sper din tot sufletul sa nu se lege nimeni de el, dar traiti in Romania, stii cum e.

Ce urmeaza? Sau o parafrazezi pe Catalina (asta a fost ultima modificare) :lol:
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

R Z W
Subiect Autor

20 Mar 2010, 22:17

pai saptamana asta vreau sa ii schimb colantul de pe usi , ca am o copie pe undeva prin timisoara si mie imi place sa fiu unicat
Imagine
Imagine
1.6 - 102 Hp Design By R Z W : a si era sa uit ''sunt prost si vreau sa ma remarc '' si merg cu proiectoarele

Nicky

20 Mar 2010, 22:19

Pune aici modelul si o sa il vezi pe alta masina pana il pui tu :lol: :lol: :lol:
Era si o vorba "you are unique, just like everyone else"
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

cezarica

21 Mar 2010, 17:05

arata f bine:D ai putea sa ii faci un semn cum zice nicky si apoi cum vezi un eleron la fel pe vreun leon ii cauti semnul:))
Leon 1.9 Tdi 08,105Hp,negru,Cupra Looks->>http://www.clubseat.eu/viewtopic.php?f=5&t=4955

R Z W
Subiect Autor

21 Mar 2010, 19:22

este imposibil sa ii faci un semn , semnul se poate acoperi imediat cu chit si gata asa ca ... asta e traim in romania
Imagine
Imagine

aLeXx
LowRider

21 Mar 2010, 21:43

daca taiai o bucata din el ... ;) il recunoasteai... sau daca il spargi iar o sa il cunosti.. dar sa il spargi sa sara o bucata din el... asa sigur nu o sa ti l mai fure nimeni...

gen Banc scrie:
Ion si Gheorghe si-au cumparat cate un cal. Ion ii zice lu’ Gheorghe:
- Ba, Gheorghe, eu ii tai la calu’ meu o ureche sa-i putem deosebi..
Zis si facut. In toiul noptii, Gheorghe se gandeste: “Ba, da tare fain tre’ sa fie un cal fara o ureche”, si taie si el o ureche calului sau.
A doua zi, suparat de ce-a facut Gheorghe, Ion taie si cealalta ureche a calului. Peste noapte, Gheorghe se gandeste: “Ba, da’ fain tre’ sa fie un cal fara urechi”, si taie si cealalta ureche.
Dimineata, Ion zice catre Gheorghe:
- Ba, vad ca dupa urechi nu-i mai putem deosebi si zic asa, calu’ meu ii negru s-al tau ii alb…!
Imagine
Honda Civic EJ9 - championship white | B-636-ALX |
Imagine
------------------------
@ facebook.com : LowRiderz.Ro | seat Fan | CivicSquad
------------------------
Ex: '88 Dacia 1310 | '02 BMW 525d e39 | '97 Nexia Coupe

cezarica

21 Mar 2010, 23:18

:)))
Leon 1.9 Tdi 08,105Hp,negru,Cupra Looks->>http://www.clubseat.eu/viewtopic.php?f=5&t=4955

R Z W
Subiect Autor

26 Mar 2010, 17:17

cu parere de rau va zic ce am patit astazi cu cei de la carbonsystems ,dupa ce 4 saptamani la rand am fost amanat de pe o zi pe alta ,ba ca sunt taxiuri de facut,ba ca e 4 tuningu si sunt unii disperati sa isi faca masinile pt expozitie,cand in sfarsit am putut si eu sa bag masina ce sa vezi ? surpriza se arde leptopul ,de atunci si pana acum au trecut 10 zile timp in care nu s a rezilvat problema leptopului din x motive ,pe langa desenul care trebuia facut pe masina mea , mai aveam nevoie de niste colant carbon pe haion plus eleron , de aceiasi perioada de timp respectivul colant nu se mai afla in stoc ,cand in sfarsit a venit astazi , m am dus si eu sa vada daca s a rezolvat problema cu laptopul si sa imi pun si eu carbon pe haion si eeleron si surpriza ,patronul Domnul Razvan imi spune pe un ton foaret ..... ca sa o cred eu ca o sa imi faca ala azi ,ca are 2 masini de facut pana diseara ( acolo la mine pe haion si eleron nu cred ca era treaba mai mult de 10 minute ) si cand i am zis ca ok am sa mi l pun eu ,raspunsul a fost ca" EL NU VINDE COLANT '' ,si ca gasesc la cei de la Color Tuning , va spun asta in idee de a nu pati si voi la fel daca mergeti la ei ( oricum am vazut cum stat treaba si acolo ,au prioritatet aia care au masini fitoase si care dau bani grei ) e ca si la service daca ai de vopsit o usa asteapta tu mult si bine ca inaintea ta e unul care vopseste toata masina , e mai usor sa iei bani de la un taxiu intreg decat sa faci treaba migaloasa si sa faci un desen , in final am reusit sa vb cu in alta parte si mi am facut programare pt desenul care vreau sa il fac pe masina ,oricum stiu ca cititi va intra pe o ureche si va iese pe alta ,dar daca asta e respectul pt un client ,care sta 4 saptamani sa ii se faca ceva .... restul no comment
Imagine
Imagine

BALTAZAR2003
Moderator

26 Mar 2010, 18:40

Ai primit un raspuns normal din partea unuia pe care il preocupa afacerea si angajatii sai.
Asa cum singur ai spus, de ce sa piarda vremea cu un maruntis, cand in acelasi timp poate incasa de 10 ori mai mult?.
Crezi ca atunci cand vine ziua de salariu angajatii vor sa primeasca laude, ca au migalit la diverse piese si au iesit foarte bine?, ori bani?...
Cordoba Fever + Fresc, 1.4l/86Cp, 2008, Rosu Emocion
Imagine

R Z W
Subiect Autor

26 Mar 2010, 19:07

BALTAZAR2003 scrie:
Ai primit un raspuns normal din partea unuia pe care il preocupa afacerea si angajatii sai.
Asa cum singur ai spus, de ce sa piarda vremea cu un maruntis, cand in acelasi timp poate incasa de 10 ori mai mult?.
Crezi ca atunci cand vine ziua de salariu angajatii vor sa primeasca laude, ca au migalit la diverse piese si au iesit foarte bine?, ori bani?...

perfect deacord cu tine ,dar ii spui omului de la inceput ,ca nu ii faci ca nu are rost ca nu merita efortul pentru el etc ,nu sa stai 4 saptamanii de pe o zi pe alta, plus ca eu tot la ei , am pus si dungile de pe usi ,si plafonul si pe spoiler si folie pe faruri si in interior ,si au fost milioane bune si alea ,si acum erau cel putin 350 de ron ,dar in fine ..
Imagine
Imagine

cezarica

26 Mar 2010, 19:40

hai ma rzw lasa..poate pe viitor isi deschide razvan garaj de taxi&colantari full si garaj de tuning :P eu il inteleg adica banii sunt bani..acum e plin mereu cu clienti care vor colantari full si mi se pare normal sa aiba prioritate in fata celor care vor colantari complicate. Oricum te inteleg si pe tine foarte bine,si eu stau de o luna cu niste oglinzi futute care trebuie recolantate si am tot vorbit cu razvan..dar chiar nu am ce sa comentez il inteleg.Ne vedem diseara:D

R Z W
Subiect Autor

26 Mar 2010, 19:43

cum am mai zis ,trebuia sa spuna ca nu imi face si gata nu era supararea ,dar nu s ama tina atat ,si dupa sa imi spuna ce a spus ,fara nici o explikatie , habar nu am de ce a reactionat asa si dc nu mi a zis ce la deranjat
Imagine
Imagine
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 39