Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

badganaflee
V.I.P.

Re: pc games...cu masini

07 Ian 2009, 13:35

nu de mult am terminat N F S UNDERCOVER, fain, dar cam scurt, max. 3 zile, daca te pui pe el, la sfarsit am terminat jocul cu bugatti veyron, merge TUN, dupa care l-am si tunat , ce mai EXPLOZIE !, eu nu am consola am jucat pe pc, acum vreau 1 ps 3, cica e nebunie curata,

crysu
the yellow one

08 Ian 2009, 09:44

badganaflee scrie:
nu de mult am terminat N F S UNDERCOVER, fain, dar cam scurt, max. 3 zile, daca te pui pe el, la sfarsit am terminat jocul cu bugatti veyron, merge TUN, dupa care l-am si tunat , ce mai EXPLOZIE !, eu nu am consola am jucat pe pc, acum vreau 1 ps 3, cica e nebunie curata,

si preturile la jocuri tot asa sunt ... nebunie curata ... eu unu iti recomand cu caldura un XBOX360 (daca ai si un LCD macar HD Ready este nebunie)... poti juca back-upuri ... pe cand la PS3 mai e de asteptat...
Imagine
Actual: Seat Leon 1P 1.6
Poate vreodata: Altea 4 Freetrack

badganaflee
V.I.P.

08 Ian 2009, 10:51

am lcd cu hd, deci asa zici, k xboxu e mai tare ca ps 3 hmmm, m-ai pu s pe ganduri, oricum ms

SpDlicious
DIV

12 Ian 2009, 18:24

eu mi-am luat volan ca sa ma joc GRID si Test Drive Unlimited dar mai mult de 4 ore nu m-am jucat, lipsa de rabdare, mai degraba ma joc PES sau COD4

La COD4 multiplayer DrRG iti zice ceva ? :P

LETHAL
45 DUK

12 Ian 2009, 18:35

Undercover mis e pare prea sf...cum sa virezi cu 300 la ora......plus ca se tin SUV-urile alea dupa lamborg de nu sti ce-i cu tine.... dupa parerea mea GRID si Test Drive Unlimited sunt prea adevarate...
BUFU=>Buy Us Fuck U! I can't drive fast....but I can fly slowly!
NU alergam in parc!....alergam in trafic!!!

crysu
the yellow one

14 Ian 2009, 17:24

badganaflee scrie:
am lcd cu hd, deci asa zici, k xboxu e mai tare ca ps 3 hmmm, m-ai pu s pe ganduri, oricum ms

n-am zis ca e mai tare ... deocamdata majoritatea producatorilor isi lanseaza jocurile pentru xbox ... ps3-ul inca are o arhitectura complicata si ca sa fiu obiectiv are un potential mai mare de procesare dar inca nedescoperit ... ps3-ul are un nou nucleu pentru procesor si inca nu au ajuns cu el la maxim pe cand la xbox360 cam 80% se stie tot.

xbox-ul iti da posibilitatea sa joci back-up-uri ceea ce in romania nu este un lucru rau, avand in vedere preturile jocurilor si cuantumul salariilor... pe cand PS3-ul te obliga sa cumperi originalele
xbox-ul iti cere bani ca sa poti sa joci online, ps3-ul te lasa sa joci moca ... dar nu se compara cele 2 retele e diferenta foarte mare in favoare xbox-ului.

Cel mai bine te duci intr-un magazin specializat te asezi vreo 15 - 20 minute in fata consolelor ... le testezi un pic si iti faci singur o parere... asa am facut eu in Media Markt de incepuse sotia sa faca crize ca nu mai plecam de acolo odata ... :)
Imagine

badganaflee
V.I.P.

14 Ian 2009, 19:17

asa voi face in feb. oricum plec la Viena de ziua prietenei mele si normal ca voi intra intr-1 media markt sau saturn :toothy2:

crysu
the yellow one

16 Ian 2009, 09:30

badganaflee scrie:
asa voi face in feb. oricum plec la Viena de ziua prietenei mele si normal ca voi intra intr-1 media markt sau saturn :toothy2:

Recomand Media Markt...e belea ... cel putin asa era in Spania
Imagine

cipt2001

23 Ian 2009, 23:12

Eu merg mai mult spre simulatoare decat spre arcade, si de multi ani am ramas fidel seriei Grand Prix. La care putem adauga Richard Burns Rally
Seat Altea Stylance, 1.6 MPI, rosu emocion
http://mapguy.wordpress.com

bogy
K.I.D

28 Ian 2009, 23:39

Ei bine azi mi-am luat Colin McRae Rally 2005 pt PC l-am instalat, am conectat volanul si pedalele si.... soc :shock:
Deci fratilor, daca eu reusesc sa ies pe locul 3 intr-o cursa eu ma pot duce sa dau examenu pt carnet fluierand si cu mainile in buzunare! E prea realist pt mine. Si conduc un Golf ca......s care nu prinde foarte multa viteza deci i-a curbele mai incet. E o nebunie de joc. Dar dupa ce am terminat prima parte din cariera mea pe locul 12/15 cu 0 pct am luat-o de la capat si la primul checkpoint timpul meu era de doar +7,02... dar pana la urma am terminat la o diferenta de +55 :D oricum o sa ma mai joc maine si poate pana la sf vacantei o sa reusesc sa castig macar 1 punct :roll:
Ultima oară modificat 29 Ian 2009, 09:24 de către Anonymous, modificat 1 dată în total.
Motiv: Sa pastram totusi o limita de decenta...
Jegu: Black Leon 1P Sport-Up 2.0 TDI
If you have everything under control, you're driving too slow. Pickup speed!
(ex)Motan | (ex)16 Valve

SpDlicious
DIV

02 Feb 2009, 11:27

Deci fratilor, daca eu reusesc sa ies pe locul 3 intr-o cursa eu ma pot duce sa dau examenu pt carnet fluierand si cu mainile in buzunare!

o sa razi... dupa ce iei permisu nu te mai pasioneaza asemnea probleme, asta in cazu in care n-ai vreun STI sau EVO la scara..parerea mea! :wink:

bogy
K.I.D

02 Feb 2009, 11:31

Cred ca mai degraba un Evo. Nu imi place modelul actual de Impreza. Fata arat foarte bine insa imi placea mai mult cu portbagaj. Iar Evo (cel putin la mine in joc) s-a comportat foarte bine ;)
Jegu: Black Leon 1P Sport-Up 2.0 TDI
If you have everything under control, you're driving too slow. Pickup speed!
(ex)Motan | (ex)16 Valve

marian_iam
V.I.P.

02 Feb 2009, 12:25

uita-te si tu la top gear, fifth gear ... ai ai sa vezi review-uri despre cele 2 masini!
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro

Florin&David
JAF

Re:

08 Feb 2009, 14:31

Bebe scrie:
Hehe :) Si daca sunteti chiar fanitici Seat :D cautati Evolution GT:
http://www.simracingworld.com/showscree ... 1216483973

Nu reusesc sa-l instalez. HELP.
FIAT 500 - 1.4/100 CP, B 38 RUP
SEAT LEON - 1.4/86 CP, CT 50 DAB

Imagine

luci&dana
VIP
Subiect Autor

Re: Pc games...cu masini

22 Aug 2009, 11:13

Seat Ibiza 1.4 16V 86 CP

În jurul nostru se afla unii oameni care îsi traiesc viata parca numai cu singurul scop de a ajunge la capatul ei.
NU Viteza ucide!!! INCONSTIENTA, PROSTIA, LIPSA DE EXPERIENTA, NEATENTIA, TERIBILISMUL ucide!

http://www.youtube.com/watch?v=m5fsEHeZ1I4