Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

• 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 26

badganaflee
V.I.P.

Re: Seat Ibiza by REAL PERFORMANCE

31 Mar 2009, 20:06

man, ce tun ai !!!!!uhhh boom boom , nice car

Stefan
Subiect Autor

11 Apr 2009, 19:06

Dragi membrii ai forumului Seat...sunt asa fericit caci Remus mi-a dat o veste foarte buna....pe care o sa v-o spun si voua......
Luni la ora 14:00 sunt in Bucuresti la o filmare pentru emisiunea ProMotor..... :bounce: :bounce: :bounce:
Sunt asa fericit ca am fost propus....de nici nu va imaginati....
Pe aceasta cale vreau sa ii multumesc lui Remus ca m-a propus Roxanei Ciuhulescu....
Sper sa iasa bine....si vreau sa imi tineti pumnii......
Don't drive faster than your guardian angel can do....
Ex. SEAT IBIZA 1.2 64CP....

zeusik
Nashul

11 Apr 2009, 19:25

Sa ai bafta, si sa sti ca iti tinem pumni, mult noroc :)
"În viață risipim ani, iar la moarte cerșim clipe"
Leon 1M Last Edition - 1.9 TDI PD (AXR) - 2006
EX: Seat Cordoba 1.4 75 cp - 2004 - custom made

Testosul

11 Apr 2009, 20:41

Stefan scrie:
Dragi membrii ai forumului Seat...sunt asa fericit caci Remus mi-a dat o veste foarte buna....pe care o sa v-o spun si voua......
Luni la ora 14:00 sunt in Bucuresti la o filmare pentru emisiunea ProMotor..... :bounce: :bounce: :bounce:
Sunt asa fericit ca am fost propus....de nici nu va imaginati....
Pe aceasta cale vreau sa ii multumesc lui Remus ca m-a propus Roxanei Ciuhulescu....
Sper sa iasa bine....si vreau sa imi tineti pumnii......

Bravo, sa ai Bafta!

Licurici

11 Apr 2009, 20:48

Bafta! si sa ne anunti si pe noi cand sa ne uita la TV :bounce:
Iubeste, uita, iarta, e cea mai frumoasa arta!
Ibiza Red 1.4/85CP
viewtopic.php?f=33&t=2906

Stefan
Subiect Autor

14 Apr 2009, 20:31

Multumesc tuturor pentru urarile de bine pe care mi le-ati facut...
Asadar...dupa cum prea bine stiti am fost ieri la filmarile pentru Promotor.....
O sa va povestesc in cateva idei cum s-a petrecut totul....Am ajuns in fata Casei Poporului (caci acolo s-au facut filmarile)....bineinteles mi-a fost usor sa imi dau seama unde trebuia sa ajung in parcearea aceea....ghidandu-ma dupa Leonul verde al lui Paul.....ocazia cu care m-am intalnit si cunoscut cu el.....
In principiu filmarile au decurs foarte bine...asta si din spusele Roxanei Ciuhulescu...doar ca eu am avut emotii destul de mari....si din pacate nu mai tin minte ce am discutat despre ClubSeat...spre rusinea mea........
Am fost intrebat de toata istoria masinii...planuri de viitor...nu mai este nevoie sa intru in detalii pentru ca le stiti si voi prea bine....
Din pacate nu mi s-a spus exact cand va fi difuzata emisiunea....din ce am dedus eu ...cred ca in a doua saptamana dupa Paste.....dar mi s-a spus ca va fi un preview pe site-ul Promotor.ro....Mai multe detalii nici eu nu stiu.....
Cam asta a fost tot....

ace117
Membru Fondator

15 Apr 2009, 15:11

Mai zii ceva Stefane!
Sa stiu ce ma asteapta, ca urmez eu! :lol:
VW TIGUAN TRACK & AVENUE "THE BIG FOOT" 210 CP/450 Nm - CFT stg1
EX - SEAT LEON FR "THE STEALTH KNIGHT" 218 CP/453 Nm - RBN stg1

Imagine Imagine

Testosul

15 Apr 2009, 15:19

Stefan scrie:
Multumesc tuturor pentru urarile de bine pe care mi le-ati facut...
Asadar...dupa cum prea bine stiti am fost ieri la filmarile pentru Promotor.....
O sa va povestesc in cateva idei cum s-a petrecut totul....Am ajuns in fata Casei Poporului (caci acolo s-au facut filmarile)....bineinteles mi-a fost usor sa imi dau seama unde trebuia sa ajung in parcearea aceea....ghidandu-ma dupa Leonul verde al lui Paul.....ocazia cu care m-am intalnit si cunoscut cu el.....
In principiu filmarile au decurs foarte bine...asta si din spusele Roxanei Ciuhulescu...doar ca eu am avut emotii destul de mari....si din pacate nu mai tin minte ce am discutat despre ClubSeat...spre rusinea mea........
Am fost intrebat de toata istoria masinii...planuri de viitor...nu mai este nevoie sa intru in detalii pentru ca le stiti si voi prea bine....
Din pacate nu mi s-a spus exact cand va fi difuzata emisiunea....din ce am dedus eu ...cred ca in a doua saptamana dupa Paste.....dar mi s-a spus ca va fi un preview pe site-ul Promotor.ro....Mai multe detalii nici eu nu stiu.....
Cam asta a fost tot....

Bravo Stefan!

Bubulutza

15 Apr 2009, 15:36

felicitari Stefan! merita masinuta sa fie prezentata ! e tare frumoasa si asa cum au mai zis si altii inaintea mea, e facuta cu bun gust :)
sa o stapanesti sanatos si abia astept sa vad emisiunea! :lol:

Strafe

21 Apr 2009, 18:39

Sincer sa fiu, movul ala nu ma atragea deloc, dar de cand cu noul look, asa da !

Stefan
Subiect Autor

24 Apr 2009, 09:59

Bubulutza scrie:
felicitari Stefan! merita masinuta sa fie prezentata ! e tare frumoasa si asa cum au mai zis si altii inaintea mea, e facuta cu bun gust :)
sa o stapanesti sanatos si abia astept sa vad emisiunea! :lol:

Multumesc pentru felicitarile tale.....Sper ca pe viitor sa nu ma opresc aici cu modificarile.....as mai vrea sa mai fie si altele.....

Stefan
Subiect Autor

24 Apr 2009, 10:02

Strafe scrie:
Sincer sa fiu, movul ala nu ma atragea deloc, dar de cand cu noul look, asa da !

Strafe....sincer in ultima vreme...nici pe mine nu ma mai atragea movul ala ....asa ca m-am decis sa schimb culoarea....Acum imi place de o mie de ori mai mult decat inainte.....
Recunosc....imi place movul ca si culoare.....dar daca m-am mai gandi vreodata sa imi fac masina mov....atunci cu siguranta as alege sa o vopsesc si nu as mai alege sa o colantez......pentru ca la colant ai decat 2-3 variante de nuante.....pe cand la vopsea....ai mult mai multe variante....cu diferite nuante pentru perla....etc etc.....

Stefan
Subiect Autor

25 Apr 2009, 17:29

Da....Deci astazi am avut parte de primul incident major la masina mea.....Sper sa fie naiba si ultimul....
Am reusit intr-un mare fel sa imi sparg adaosul de bara fata.....Dadeam cu spatele intr-o parcare idioata....si am avut parte de un ghinion.....un capac de canalizare iesit foarte mult din asfalt....precum si o groapa mare imprejurul capacului......Fara sa imi dau seama cand dadeam cu spatele ca acolo avea sa fie o "capcana".....pe care am incadrat-o pe mijlocul masinii.....iar bara fata fiind mai joasa decat tot restul Bodykit-ului.....s-a spart pe jumatate......
Deci asadar si prin urmare....nu imi ramane acum decat sa imi rod unghiile de nervi.....si de luni sa o iau iar pe drumul service-urilor sa vad cum naiba pot sa o repar mai repede si sa o vopsesc.....cat se poate de repede.....caci nu suport sa imi vad masina in halul asta......
In poze se vede totul......
ImagineImagineImagineImagine

ace117
Membru Fondator

25 Apr 2009, 17:33

Naspa Stefan, stiu cum e, am patit la fel cu un C4 tunat...si chiar in ziua cand am luat de la vopsitorie dupa montare kitului Lester...am mers cu ea vreo 5 km... :lol:
Bafta la reparat!
VW TIGUAN TRACK & AVENUE "THE BIG FOOT" 210 CP/450 Nm - CFT stg1
EX - SEAT LEON FR "THE STEALTH KNIGHT" 218 CP/453 Nm - RBN stg1

Imagine Imagine

marius_andre2003
Ibiza Owner

25 Apr 2009, 17:38

urat....... ghinion.....pacat... :(
LEON COPA white 1.2TSI 105cp
seat ibiza - SOLD viewtopic.php?f=33&t=3000
  • 1