Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

Ticalos
Subiect Autor

o rugaminte am si eu...

05 Iul 2008, 15:37

Salutare...in primul rand nush dak am postat unde trebuie... dak nu imi asum consecintele :)
Vreau sa stiu dak ma poate ajuta cineva cu o serie de sasiu la un seat leon Cupra R 1M imi trebuie la service pentru a face comanda de alt spoiler fata(cel vechi fiind agatat de un cretin in parcare).cei de la service mi`au zis ca pt a`mi pune tot spoiler de cupra R imi trebuie acea serie pe care eu nu o am al meu fiind 1.6 16v.
Dak ma poate ajuta cineva astept un pm
Multumesc anticipat!
Leon 1.6 16v 105CP 2004 - IS 86 NSS -
Un vechi proverb german spune “Arată-mi-l pe cel care se mulţumeşte cu locul doi şi eu ţi-l voi arăta pe cel care pierde întotdeauna”.

darius

06 Iul 2008, 22:44

salut, am avut aceeasi problema si in final "baietii" s-au descurcat cu o simpla fotografie a spoilerului. Daca nu merge, incearca la Alto Syncro Buc, o aveau pe stoc.

vezi topicul "Help, identificare bara fata leon" ai acolo datele tipului de la Alto Sybcro. Bafta !

emocion

Re: o rugaminte am si eu...

07 Iul 2008, 18:45

Ticalos scrie:
Salutare...in primul rand nush dak am postat unde trebuie... dak nu imi asum consecintele :)
Vreau sa stiu dak ma poate ajuta cineva cu o serie de sasiu la un seat leon Cupra R 1M imi trebuie la service pentru a face comanda de alt spoiler fata(cel vechi fiind agatat de un cretin in parcare).cei de la service mi`au zis ca pt a`mi pune tot spoiler de cupra R imi trebuie acea serie pe care eu nu o am al meu fiind 1.6 16v.
Dak ma poate ajuta cineva astept un pm
Multumesc anticipat!

Ti-am trimis un pm. Bafta!
SEAT Ibiza Sport Coupe 1.6

sir_edi

Re: o rugaminte am si eu...

18 Mar 2010, 17:35

imi poti da si mie seria de cupra r?dak o mai ai cumva?merci
Seat Leon 2002 1.9 tdi