Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

Ovi_King
The King
Subiect Autor

personalizare breloc ClubSeat

21 Sep 2010, 22:26

Vin in ajutorul celor care nu au un breloc deosebit pentru cheia de la masina sau chiar si pentru cei care vor altceva agatat acolo :D.
dupa cum am povestit si in topicul cu personalizari clubseat,am reusit sa dau peste niste baietii care lucreaza totul de mana.astfel am facut la ei un breloc ca idee cu sigla clubseat.
Avand in vedere ca fiecare breloc va fi handmade => fiecare breloc va fi unic in felul lui.Exista deasemenea posibilitatea de a duce mai departe personalizarea pana la a scrie si pe spatele brelocului nr de inmatriculare,nume, model de masina sau mai stiu eu ce idei va mai vin.
Ideea e ca orice e posibil de a pune pe breloc in absolut orice combinatie de culori si forme.
Pretul unui breloc este in functie de marime si de complexitatea lui, dar in medie se invarte in jurul sumei de 15 ron.
poze cu prima schita a brelocului meu si alte cateva discutii gasiti pe pag 7 de aici: viewtopic.php?f=93&t=3874&start=90

Va rog sa treceti in lista toate detaliile comenzii si eventual si poze ca sa inteleg exact ce doriti si sa nu avem probleme ulterior.
Ex: SEAT CORDOBA 1.9TDI RBN Stage 1,Pioneer DVD avh-P3100 head-unit,Blaupunkt VA 475 amplifier, JBL GTO-1204 subwoofer, Dectane Dayline headlights
Rosu Emocion

Actual: RENAULT MEGANE 2 SEDAN 2.0 16v. / CHEVROLET CAPTIVA 2.2 D AWD 184cp

Bubulutza

Re: personalizare breloc ClubSeat

29 Oct 2010, 13:54

am primit si eu un breloc azi de la Ovi - multumesc pentru efort! :hi