Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

lau_03

Re: Intalniri Timisoara, joi ora 19:00 in parcare la Heaven

21 Iul 2011, 14:09

Din pacate vremea nu ne lasa sa ne desfasuram, asa ca ne intalnim azi la 19:00 la Galeria 1 ! :hi
leon 1.4 TSI
---
Imagine - http://clubseat.eu/viewtopic.php?f=98&t=17841
Cosmetica Auto - detailing profesional interior/exterior/motor - polish auto - reparatii parbrize - reconditionari faruri - inscriptionari oglinzi

cristi_mky
Inginer

22 Iul 2011, 15:40

Avem o problema mare!!!!
Dorin e foarte grav,are o vena sparta pe creier si urmeaza sa fie operat de urgenta.
Cine poate si vrea sa mearga sa o sustina pe Alina la judetean,e singura.
Eu nu pot,am o verisoara care a avut un accident foarte grav.
VA ROG sa mergeti care puteti.
HONDA
YAMAHA
VW
SEAT
BUGGY

volvol

28 Iul 2011, 00:34

Intalnirea, unde?
Scirocco 2.0 TSI - 0 -> 7200 rpm
ex Leon FR 2.0 TSI DSG

meg-vvn

28 Iul 2011, 08:54

ce stiti de Dorin? eu nu mai stiu nimic de sambata ... este mai ok?

lau_03

28 Iul 2011, 09:53

Azi, ora 19:00, ne vedem in parcare la Heaven! :hi
leon 1.4 TSI
---
Cosmetica Auto - detailing profesional interior/exterior/motor - polish auto - reparatii parbrize - reconditionari faruri - inscriptionari oglinzi

roxi

02 Aug 2011, 14:06

Dupa cum se vede intalnirea este mult mai importanta decat sanatatea lui Dorin pentru unii dintre noi...asa ca sa ii raspund la intrebare lui meg-vvn: da,este mult mai bine,isi revine surprinzator de repede si ca sa il citez pe medic "comparativ cu cat de grava era starea lui inainte de operatie,progresul este mai mult decat multumitor".Daca nu au existat semne de complicatii post-operatorii imediat dupa revenirea din anestezie,nu mai poate fi vorba de alte pericole.
Sa speram ca va fi cat mai repede ca inainte!
Multa sanatate tuturor!

lau_03

02 Aug 2011, 14:48

Draga Roxi, nimic nu e mai important decat sanatatea, bag de seama ca nu ati observat, dar nu am facut deloc comentarii si tam tam (niciunui dintre noi) pe forum despre Dorin! Parerea mea e ca nu trebe sa facem publica orice problema "interna"! Daniela stie toate detaliile...si nu numai ea! Daca nu stiai, dar Dorin a patit ce a patit la o intalnire si toti am fost alaturi de el din prima clipa! Nu inseamna ca daca nu am fost toti gramada la el, nu ne pasa sau nu stim ce are! Ne-am conversat la telefoane intre noi de imi ardeau urechiile, asa ca te rog sa nu ai impresia ca nu ii pasa nimanui de el! Am vorbit toate detaliile, inclusiv daca trebe ajutor, fiecare s-a oferit si suntem toti pregatiti!
Eu le-am zis la toti (pot sa confirme public) sa nu mearga la Dorin, sa fie lasat in primele 2 saptamani sa se linisteasca si dupaia sa dam navala peste el! Multumim pentru interesul acordat, dar nu ne apostrofa fara cunostinta de cauza! :hi
leon 1.4 TSI
---

cristi_mky
Inginer

02 Aug 2011, 15:50

Eu iti spun sa iti revizuiesti apostrofarile.
HONDA
YAMAHA
VW
SEAT
BUGGY

eddy_wtx
LowRider

02 Aug 2011, 17:20

Eu va spun sa va calmati! :D

lau_03

02 Aug 2011, 17:47

:yh bine!
leon 1.4 TSI
---

volvol

02 Aug 2011, 18:14

Cei care aparent tac si isi vad de treaba lor ... pun si ei suflet. Acuma ca nu afiseaza asta in vazul lumii ... este alta poveste si poate acest lucru are legatura si cu caracterul fiecaruia dintre noi. Roxi si Cristi, sunt convins ca Dorin si cei apropiati lui v-au multumit pentru ce ati facut pentru el. Si noi, colegii lui de club, va multumim ... pentru ca Dorin ne este drag si-l apreciem.

Acestea fiind spuse, cred ca ar trebui sa se incheie odata cu aceasta situatie jenanta care deja persista de luni de zile in cadrul clubului. Am impresia ca suntem la un concurs "hazliu" organizat la evenimente gen festivalul berii, unde participantii (ametiti bine de aburii alcoolului) trebuie sa-si dea pantalonii jos, sa o puna pe masa si sa si-o masoare folosind mititelul cu mustar ca si instrument.

Ca un membru relativ nou al clubului, eu am simtit ca la intalnirile clubului este binevenita absolut toata lumea. Chiar am remarcat ca la aceste intalniri participa un grup de prieteni, nu doar o gloata de oameni care intamplator poseda o masina fabricata de acelasi producator. Este totusi putin urat sa recurgem la comentarii acide de fiecare data cand simtim nevoia sa ne refulam. Va spun asta din prisma cuiva care priveste lucrurile din exterior si pe care-l doare-n basca ... dar nu e frumos. Fiecare intelege ce vrea, nu oblig pe nimeni sa fie de acord cu mine, dar va bat obrazul (pentru ultima oara din punctul meu de vedere). Ori aveti ceva de impartit cu cineva, ori nu aveti ... si atunci trebuie va comportati asa cum va face cinste.

Bafta!
Scirocco 2.0 TSI - 0 -> 7200 rpm
ex Leon FR 2.0 TSI DSG

adi_repulse

02 Aug 2011, 18:24

da... ar fi bine sa vedem mai multi oameni la intalniri si nu doar pe forum... Lafel ca si Lau consider ca toate cele intamplate nu trebuie expuse pe forum... sa-ti speli rufele in public... nu te cunosc... dar urata reactia ta... data viitoare stai stramb si gandeste drept inainte sa te aprinzi :angryfire: :P

eddy_wtx
LowRider

02 Aug 2011, 18:35

Ovi, mi-ai facut pofta de mititei...

badganaflee
V.I.P.

03 Aug 2011, 18:42

Frumos speach Ovi. Nu mai vreau scandal. Imi ajunge la work. Maine intalnirea se tine in parcarea clubului Heaven de la ora 19. Va asteptam pe toti/ toate.