Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

Cosmin
Admin
Subiect Autor

Vand CD Player MP3 Leon / Altea model facelift

09 Aug 2010, 08:50

Avand in vedere faptul ca intentionez sa fac un upgrade la RNS 310, vand CD Playerul de pe masina mea. E vorba de plyerul de pe modelele facelift.

- CD Player cu functie MP3, model Altea / Leon Facelift (pana la MY 2011). Montajul e plug and play, cel mai complicat lucru a fost obtinerea codului de la dealer, avand in vedere faptul ca playerul provine de pe un Leon 1P FL.
Se potriveste pe Altea / Toledo 5P, Leon 1P (indiferent de anul de fabricatie) si de asemenea pe Ibiza FL. Asta pt. ca probabil dion motive de reducere a costurilor, playerul are rama frontala detasabila, iar rame in functie de model se gasesc la dealer.
Pt. Leon si Altea / Toledo furnizez eu rama in costul playerului si codul acestuia, bineinteles (procedura de obtinere a codului a costat 100 de lei).
Ca si fapt divers, playerul suporta adaptare pt. DS Mode (Driving School Mode - afisarea vitezei pe displayul playerului). Am activat chestia asta, insa n-am apucat sa setez si playerul . Revin cu info.
Pret: 500 de lei, cu rame frontale incluse: una neagra pt. Altea / Toledo si una argintie pt. modelul Leon (pt. Leon mai e disponibila si alta nunata de argintiu - informatii suplimentare la cerere). De asemenea, pot furniza si rama pt. Ibiza.

Imagine Imagine Imagine Imagine

Pretul de vanzare e fix. Totusi, sunt dispus sa il dau si la schimb cu playerul MP3 de pe modelele Altea / Toledo 5P, doar daca e furnizat si codul, doar cu proba prealabila si cu o mica diferenta de bani din partea cumparatorului. Diferenta de bani ramane de stabilit si e negociabila.
Imagine

MKM Autotechnik - Service auto multibrand Click pt. Detalii si imagini

DIY Info Leon 1P / Altea 5P Click pt. Detalii si imagini

Cosmin
Admin
Subiect Autor

Re: Vand CD Player MP3 Leon / Altea model facelift

29 Aug 2010, 20:22

Anunt valabil!
Imagine

Cosmin
Admin
Subiect Autor

03 Sep 2010, 13:41

Nu mai accept nici un fel de schimb :) Banii jos, negociabil. Sau transport inclus, ce vreti.
Asadar, se vinde :

CD Player cu functie MP3, model Altea / Leon Facelift (pana la MY 2011). Montajul e plug and play, cel mai complicat lucru a fost obtinerea codului de la dealer

Se potriveste pe Altea / Toledo 5P, Leon 1P (indiferent de anul de fabricatie) si de asemenea pe Ibiza FL.
Pachetul contine: player, rama (pt. Altea neagra, pt. Leon argintie -am doua nuante de argintiu disponibile) si codul aparatului.

Pret: 500 de lei, Banii se platesc intr-un cont, iar transpotul fie il suport eu, fie negociem pretul.

Imagine Imagine Imagine Imagine
Imagine

Cosmin
Admin
Subiect Autor

13 Sep 2010, 09:11

Negociabil!
Imagine

Cosmin
Admin
Subiect Autor

28 Sep 2010, 09:02

Valabil! Pret negociabil si transport inclus!
Imagine