Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

george2828
Subiect Autor

Re: probleme noua ibiza.ajutor plsssssssss

11 Aug 2010, 17:00

e lunga povestea..cred ca as putea scrie romane politiste...iam reclamat la politie,opc, seat spania, seat bucuresti...toti pe mana unii cu altii ..ii doare in spate de client..pana la urma am apelat la un avocat ii.am platit si doar asa au hotarat sa.mi schimbe masina cu noua noua aceeasi culoare..aceleasi dotari..in schimb ca in orice roman politist care se respecta intriga se mentine...mi.au dat masina noua fara sa.mi spuna ca acum la inmatriculare treb sa platesc taxa de poluare ca e euro4.am inscris.o si ma. costat aproximativ 2000 ron totul...rovigneta..taxa poluare(1610 ron)+alte taxe la fisc, taxa pt nr , etc..
acum ma injur cu ei sa.mi dea banii pe care i.am dat p aceste cheltuieli care nu au aparut din vina mea...iar injuraturi...iar ei se fac ca ploua...o nebunie...:((

Breazu
breazu

12 Aug 2010, 10:46

Pe ei pe mama lor.Asta ar trebui sa creeze un precedent, si ar trebui sa nu mai toleram noi clientii ,pentruc a daca noi nu mai aruncam cu banii in stanga si in dreapta dupa bunul lor plac atunci nici ei nu ar mai avea de unde alege.Sa nu uitam spagile.Foarte bine ai facut si nu ii lasa chit ca banii pe care ii recuperezi ii dai pe toti la un avocat.
Ibiza exclusiv 1.2 alba.

george2828
Subiect Autor

15 Aug 2010, 17:24

nebunie mare...ma mint in fiecare zi sa ma duc sa.mi inscriu amsina ca imi dau ei banii....nu mai cred in vrajeala lor ieftina...deocamdata ii amenint cu avocatu...am facut rost d bani si mi.am inscris masina...bataie de joc la adresa clientului...esti bun cu el pana iti da banii dupa nu te mai cunosc...