Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 18

Nicky

Re: Trader Rating

23 Aug 2009, 22:54

Nov 2008: Am cumparat pleoape Leon 1P de la TIR - am trimis banii in avans, el mi-a trimis pleoapele la scurt timp. Fara probleme, recomand cu toata increderea +++++

Aug 2009: Am vandut evacuarea de la Cupra lui bvr (Vasile de la BV) - i-am trimis mai intai produsul, a montat evacuarea si imediat mi-a si pus banii in cont. Fara probleme, recomand cu toata increderea +++++
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

bogy
K.I.D

24 Aug 2009, 11:43

In Octombrie anul trecut am facut cu Teo un schimb + diferenta pe un telefon mobil. Eu i-am trimis lui un telefon plus diferenta (integrala), iar el mi-a trimis telefonul imediat. Telefonul fix asa cum l-a descris, in stare foarte buna, merge si azi.
Un mare plus pt Teo.
Jegu: Black Leon 1P Sport-Up 2.0 TDI
If you have everything under control, you're driving too slow. Pickup speed!
(ex)Motan | (ex)16 Valve

TIBI

28 Aug 2009, 17:13

CataLIYna scrie:
Grila fatza fara emblema luata de la colegu ovydu.super om. a si montat-o..

subscriu ,am luat de la el mai multe lucruri care sunt pe masina mea,pe care mi le-a si montat.pe langa faptul ca e prieten,este un om de cuvant,serios si dornic sa ajute.
il recomand oricui
SEAT LEON_2.0tdi BKD 140cp+

huse piele schimbator

Nicky

24 Noi 2009, 16:52

Recomand pe eddy_wtx (Timisoara) drept om de incredere si om de vaza pentru comunitatea din Timisoara, alaturi de multi alti colegi de-ai nostri de acolo.

I-am trimis un Modulator FM si mi-a pus banii pe card, cu tot cu dovada platii (non-ALM Style :lol: :lol: :lol: ).

Multumiri, Eduardus si sa folosesti sanatos jucarioara!!! :bounce:
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

Iuliuli

27 Feb 2010, 08:31

Vara trecută, prin august, i-am vândut lui RZW bara spate si pragurile aero, Domnul RZW nu a avut sa-mi dea toţi banii pe loc stabilind noi ca in 2 saptamani îmi va da restul de 200 de lei.   După 2 saptamâni i-am cerut banii, m-a amânat cu încă 2 saptamâni ca pleacă si el la mare, peste ceva timp i-am cerut din nou banii, iar m-a amânat pe motiv ca nu ii are, i-am mai zis inca o data de bani acum vreo 3 luni si iar povesti de la Domnul RZW ca o duce rău cu banii, ca trebuie sa plătească rata la maşina etc. Domnule Razvan, acum nu vreau sa vad ca scrii pe aici iar nu ştiu ce promisiuni ca îmi dai banii, ca nu mai am nevoie, eu doar vreau sa afle si membrii cel fel de om sunteţi Dumneavoastra!  
Seat Leon 1,6 - 102 hp

bv10ptz
ingineru

27 Feb 2010, 08:51

Urat din partea lui.
Seat Leon 1.9 TDI , 110 CP - 2003

badganaflee
V.I.P.

27 Feb 2010, 17:05

@Iuliuli, damn it daca stiam ca ai praguri AERO, imediat ti le cumparam CASH !!!!!!!!!! offfffff, cat despre RZW, naspa faza .

eddy_wtx
LowRider

27 Feb 2010, 18:05

Nicky scrie:
Nov 2008: Am cumparat pleoape Leon 1P de la TIR - am trimis banii in avans, el mi-a trimis pleoapele la scurt timp. Fara probleme, recomand cu toata increderea +++++

Aug 2009: Am vandut evacuarea de la Cupra lui bvr (Vasile de la BV) - i-am trimis mai intai produsul, a montat evacuarea si imediat mi-a si pus banii in cont. Fara probleme, recomand cu toata increderea +++++

Si eu il recomand pe bvr, am cumparat de la el evacuarea ce a avut`o inainte de cea de Cupra. Produsul ambalat impecabil, si in stare foarte buna!
Si lui Nicky ii multumesc (de mic am vrut sa fiu vaza), si il recomand si eu cu cea mai mare incredere.

marian_iam
V.I.P.

28 Feb 2010, 20:01

Iuliuli scrie:
Vara trecută, prin august, i-am vândut lui RZW bara spate si pragurile aero, Domnul RZW nu a avut sa-mi dea toţi banii pe loc stabilind noi ca in 2 saptamani îmi va da restul de 200 de lei.   După 2 saptamâni i-am cerut banii, m-a amânat cu încă 2 saptamâni ca pleacă si el la mare, peste ceva timp i-am cerut din nou banii, iar m-a amânat pe motiv ca nu ii are, i-am mai zis inca o data de bani acum vreo 3 luni si iar povesti de la Domnul RZW ca o duce rău cu banii, ca trebuie sa plătească rata la maşina etc. Domnule Razvan, acum nu vreau sa vad ca scrii pe aici iar nu ştiu ce promisiuni ca îmi dai banii, ca nu mai am nevoie, eu doar vreau sa afle si membrii cel fel de om sunteţi Dumneavoastra!  

Si cum toata comunitatea ClubSeat.eu asteapta cu sufletul la gura raspunsul lui RZW, care intarzie sa apara ... m-am gandit sa dau un up acestei neintelegeri.
Deci, RZW, Iuli ... cum sta treaba?
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro

aLeXx
LowRider

28 Feb 2010, 21:59

ALM all over again....
Imagine
Honda Civic EJ9 - championship white | B-636-ALX |
Imagine
------------------------
@ facebook.com : LowRiderz.Ro | seat Fan | CivicSquad
------------------------
Ex: '88 Dacia 1310 | '02 BMW 525d e39 | '97 Nexia Coupe

R Z W

28 Feb 2010, 22:01

dragilor,am sa du un raspuns ,desi vorbisem cu catalina si am zis ca nu ,as fi vrut sa afle toata lumea problemele mele,legat de datoria lui iuli ,e perfect adevarat, mai am sa ii dau 200 de ron ,ideea este in felul urmator,nu e chiar asa cum spune iuli ,nu stiu daca multi stit ca eu aveam un magazin de materiale de constructii,care evident ca nu a mai mers din cauza crizei , de pe urma magazinului am avut datori la furnizori de 220 de mil plus 2000 de euro la chiria spatiului,unde aveam magazinul,dupa ce s a intamplat asta ,eu am vb cu iuli ,si l am rugat sa ma mai lase si pe mine cu banii aia ca am multe pe kap si am o gramada de datori,asta in conditiile in care eu inafara de seat la care am rata de 373 de euro pe luna,mai am si un peugeot partner la care rata este de 250 de euro ,deci calculati si voi ,sunt 623 de euro pe luna plus restul datoriilor impartite in aceste luni, ideea e ca eu daca am inchis magazinul automat am ramas fara job, deci desi rusinos pt mine iar am ajuns la mana parintilor,si dupa ce ca ei m au ajutat sa imi achit datoriile ramase plus sa imi plateasca ratele la ambele masini,nu mi am mai permis sa le cer bani, acum situatia s a mai rezolvat ,cat de cat si am banii pt iuli i am scris un sms ,dar nu mi a raspuns asa ca zic si acum aici am banii pt el in orice clipa ,multumesc si sper sa fi inteles cum a stat de fapt situatia,si nu as vrea ca nimeni sa fie in locul meu ,dupa cum stiti unii din club (ma refer la cei din bucuresti) eu am avut o perioada in care am lipsit si de pe forum si de la intalniri ,si am zis ca am avut ceva probleme in familie ,despre asta era vb, nu am nici o vina ca viata asta de kkt a facut sa vina aceasta criza nenorocita si puneti-va in locul meu ,cum ar fi sa aveti datori ,si sa ramaneti brusc fara un job?
Imagine
Imagine
1.6 - 102 Hp Design By R Z W : a si era sa uit ''sunt prost si vreau sa ma remarc '' si merg cu proiectoarele

bv10ptz
ingineru

28 Feb 2010, 22:10

Mda.Se pare ca aceasta criza a lovit pe multa lume.Nasol,oricum in romania,, life socks'' si fara criza.
Seat Leon 1.9 TDI , 110 CP - 2003

R Z W

28 Feb 2010, 22:13

acum e posibil ca iuli sa faca pe durul si sa spuna ca nu mai vrea banii,eu il rog sa nu faca asta si pur si simplu sa inteleaga situatia prin care am trecut si din ce stiu eu el sta ok financiar si nu cred ca a stat in 200de ron dar datoria e datorie indiferent de suna merci
Imagine
Imagine
1.6 - 102 Hp Design By R Z W : a si era sa uit ''sunt prost si vreau sa ma remarc '' si merg cu proiectoarele

Iuliuli

01 Mar 2010, 00:41

Razvan, eu te-am inteles, te-am inteles si cand ai zis ca pleci la mare si ca nu prea ai bani si sa te mai las o perioada de timp, te-am inteles si pe urma cand te-ai intors si ai zis ca trebuie sa iti vopsesti bara si pragurile, te-am inteles si pe urma cand mi-ai zis ca ai probleme cu banii...dar cat sa mai inteleg?Zi-mi si mie, fata de mine este corect ca din alea 2 saptamani s-au facut aproape 7 luni? Daca intr-o zi, acum o luna, doua, trei, tu intrai pe mess si imi ziceai, salut, frate o duc rau, nu am bani, si imi explicai singru situatia ta, crede-ma ca te intelegeam perfect si nu iti mai ceream banii deloc, dar tu ai procedeat gresit trecandu-ma pe invizibil si ocolindu-ma, stii foarte bine la ce ma refer. Si am mai aflat intamplator si o chestie de la Bogdan (Coasta de est) dar de asta nici nu mai vreau sa scriu!! Acum daca zici ca aveai banii...de ce nu m-ai contactat? Mie sincer imi pare rau ca s-a ajuns aici, nu e chestia de aia 200 de lei, e chestia de ai fi om serios si cinstit in viata!

Chiar nu mai am nevoie de banii aia, prefer sa cred ca traiesti tu impacat cu gandul ca m-ai tepuit!
Seat Leon 1,6 - 102 hp

R Z W

01 Mar 2010, 00:55

iuli nu te am trecut pe invizibil, tu nu mai apari la mine in lista ,poate ca numai intri pe mess
,daca esti pe mess da mi un semn,sa vb sa clarificam povestea
Imagine
Imagine
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 18