Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

Groupama Asigurari
Subiect Autor

Groupama Asigurari-reduceri de peste 30% pt membrii ClubSeat

22 Apr 2010, 12:30

Groupama Asigurari oferă membrilor clubului discounturi substanţiale la asigurarile CASCO care pot depasi 30%. Discountul se calculează în mod personalizat (luând în calcul factori precum daunele din anul anterior, încheierea altor poliţe de asigurare la Groupama, recomandari de clienti noi, etc.). Astfel, fiecare solicitare va beneficia de o analiză individualizată, urmată de oferta optimă.

La Groupama puteti incheia si alte tipuri de asigurari pe langa cele AUTO (Casco, Rca, Carte Verde): locuinta, raspundere civila (pt administratori, contabili, avocati), asigurari agricole, viata (cauta aici http://www.groupama.ro/produse/persoane ... pz?id=3706 produsul care te intereseaza si intreaba-ma despre el)

Pana la data de 15 mai, la asigurarea locuintei beneficiati de un discount de 25%

Pentru oferte mă puteţi contacta pe acest topic, PM, mail: groupama.romania@yahoo.com, YM: groupama.romania, sau tel: 0744.337.379.
Imagine
0744.337.379

Groupama Asigurari
Subiect Autor

Re: Groupama Asigurari-reduceri de peste 30% pt membrii ClubSeat

10 Mai 2010, 14:12

Va reamintesc ca numai saptamana aceasta se mai pot incheia polite pt asigurarea locuintei cu 25% reducere!
Pentru un calcul ma puteti contacta pe pm, ym: groupama.romania, mail: groupama.romania@yahoo.com sau telefon la nr. 0752.146.715
Imagine
0744.337.379

Groupama Asigurari
Subiect Autor

17 Mai 2010, 15:33

Oferta cu 25% reducere la Asigurarea Locuintei s-a prelungit pana la data de 31 mai.

Asigurarea Locuineti va fi in curand obligatorie, motiv pt care Groupama Asigurari vine in intampinarea Dvs cu o asigurare flexibila, care se poate adapta necesitatilor Dvs., si mai mult, va ofera si o reducere subtantiala dupa cum am spus mai sus, de 25%.

Grabiti-va sa incheiati polita pt asigurarea locuintei beneficiind de cele mai avantajoase conditii!

Pentru cei care nu ne cunosc:

Groupama, o companie multinaţională de origine franceză, şi-a consolidat prezenţa în România prin achiziţia celor trei companii:
Imagine

Principiile de bază după care se ghidează Groupama pe plan internaţional sunt:

Consolidarea poziţiei în fiecare ţară cu scopul de a deveni un actor semnificativ pe piaţa respectivă; Încheierea unor parteneriate de success împreună cu lideri locali puternici; Valorizarea bunelor practici şi a know-how-ului Grupului În urma fuziunii dintre BT Asigurări şi Asiban, compania nou creată Groupama Asiguări este acum parte a unuia dintre cele mai puternice grupuri internaţionale de asigurări şi servicii financiare, cu 16 milioane de clienţi şi 38.500 de angajaţi, în 14 ţări din întreaga lume.

Astfel, Groupama îşi propune să devină unul dintre liderii pieţei de asigurări din ţara noastră, prin optimizarea sinergiilor şi creşterea eficienţei, prin investiţii în resursele umane ca şi bază a unui succes pe termen lung al Grupului, şi prin diversitate în spiritul de inovaţie şi deschiderea faţă de mediul în care lucrează şi cu care intră în contact.

Angajamentul Groupama Asigurări este de a:

Deveni un formator de piaţă: profesionist şi inovator
Creşte profitabilitatea şi de a dezvolta noi oferte
Se concentra pe produse: Asigurări generale (auto, bunuri, echipamente, etc.), atât pentru clienţii persoane fizice, cât şi pentru cei persoane juridice, asigurări de viaţă, urmate de asigurări agricole şi de sănătate.
Imagine
0744.337.379

Bynx
Meme

17 Mai 2010, 15:52

RCA-ul (1 an) pentru masina din semnatura cat ar fi ?
Expira prin iunie si as vrea sa analizez cat mai multe oferte

Multumesc
Seat Leon 1M 1.9 TDI

“Oh, people can come up with statistics to prove anything, Kent. 14% of people know that.” Homer Simpson

Groupama Asigurari
Subiect Autor

19 Mai 2010, 09:59

Salut Bynx,
Imi cer scuze ca nu ti-am raspuns mai repede, dar ieri nu am ajuns deloc la birou. Pentru calculul unui RCA am nevoie de absolut toate datele din talon si de cnp-ul tau. Cnp-ul mi-l poti trimite pe pm, talonul pe fax la nr. 021.260.01.08 sau pe mail la groupama.romania@yahoo.com

Multumesc frumos :hi
Imagine
0744.337.379

andreyca

19 Mai 2010, 18:43

Salut. Daca vreau sa imi fac un RCA la voi se poate si la alti agenti? Obtin de la voi vreo reducere daca fac si la altii?
Cordoba 1.4 16V 100 de ponei.......SV 09 XON

Groupama Asigurari
Subiect Autor

20 Mai 2010, 08:38

Salut
RCA iti poti face oriunde, intrucat nu exista reduceri pe care eu sa le pot aplica si altii nu. In schimb la CASCO, reducerile le fac eu.

O zi frumoasa
Imagine
0744.337.379

Groupama Asigurari
Subiect Autor

12 Iun 2010, 10:34

Numarul de telefon la care ma puteti contacta incepand de astazi este 0744.337.379
Rog un admin/moderator sa imi schimbe numarul de telefon si in primul post (daca este posibil)

Multumesc frumos
Imagine
0744.337.379

bobicraioveanu

02 Iun 2011, 00:20

Imi pare rau ca raspund la un topic cam vechi, dar vroiam sa intreb daca in 2011 mai faceti astfel de reduceri? ma intereseaza in principal si cu pachet inclus pt asigurarea obligatorie de locuinta (legea 260/2008) Multumesc!