Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

zengy
Subiect Autor

Vand cd player Alpine CDA117-ri + altele - SUPER OCAZIE

01 Mar 2010, 15:00

Se vinde sistem audio ce se integreaza perfect pe leon ori la pachet ori pe componente:

Sistemul este format din:

1. player alpine cda-117ri model 2010 (e vf de gama al modelelor alpine 2010 poate cam tot ce poate 9887r care e vf de gama incontestabil al marcii alpine - a fost 1300 RON)
2. sertarasul alpine KTX-550ID (a fost 245 RON),
3. interfata pentru comenzile de pe volan Alpine APF-S100VW (a fost 270,94 RON)
4. rama adaptoare 1DIN vopsita negru lucios (a fost aprox 100 RON)
5. adaptor antena

Toate componentele sunt in garantie 1-2 ani ceva de genul, sistemul e funcional 100% pe leon, player-ul este exceptional, sertarasul este pentru un ipod si acesta sta fix acolo sau ptr telecomanda player-ului

La pachet oferta este de 1400 RON

separat vor fii asa preturile:

1. 1150 RON
2. 200 RON
3. 220 RON
4. 50 RON

Mai ieftin decatat atata nu veti gasi nicaieri, sunt practic noi si impecabile toate, cu garantie!

badganaflee: ti-am modificat titlul, next time specifica in titlu ce faci , vinzi/cumperi,etc

tibetan_afurisit

Re: Cd player Alpine CDA117-ri + altele - SUPER OCAZIE

01 Mar 2010, 18:36

Sertarasul m-ar interesa pe mine la alpine-ul meu insa...e mai scump ca unul nou,daca mai umbli la pret da-mi si mie un semn.
Seat Cordoba 1,4/100CP
http://exmeislibris.blogspot.ro/
Psihologu' de serviciu.

zengy
Subiect Autor

01 Mar 2010, 22:04

2. sertarasul alpine KTX-550ID (a fost 245 RON) mai scump ca unul nou? Hmmm arata-mi link si ma inclin :)

bv10ptz
ingineru

01 Mar 2010, 22:06

Oricum preturile sunt maricele dar depinde si de starea lor.Eu tocmai ce am dat un DVD JVC cu o treime din pretul pietii.
ESTE ULTIMA OARA CAND SPUN.
PRETURILE DE LA BAZAR NU SE COMENTEAZA, MAI ALES CAND NU VREI SA CUMPERI!.
ASA CUM IN POSTURILE TALE DE VANZARI NU SE COMENTEAZA, TE ROG SA RESPECTI SI POSTURILE CELORLALTI.
FIECARE VINDE CE SI CU CAT VREA!.
Multumesc,
Ultima oară modificat 01 Mar 2010, 22:19 de către BALTAZAR2003, modificat 1 dată în total.
Motiv: comentarii.
Seat Leon 1.9 TDI , 110 CP - 2003

zengy
Subiect Autor

01 Mar 2010, 22:11

Poi sunt ca noi, nu au nici o luna componentele, au garantie, oricum stare de vanzare va fii suspendata cateva zile pana aflu daca gasesc rama 2 DIN pe cod de culoare!

zengy
Subiect Autor

Re: Vand cd player Alpine CDA117-ri + altele - SUPER OCAZIE

02 Mar 2010, 11:47

Deci sistemul se va vinde, ori la pachet ori pe componente, la pachet chiar merita toate au costat cam 2000 de ron, sunt ca si noi, iar pe componente la fel merita eu le voi da jos de pe masina, deci nu vor fii utilizate, ramanand astfel al fel de "noi", pentru cei interesati sunt dispus sa discut pretul, mai ales daca se vine cu oferta mai buna, insa pe componente nu e chiar batut in cuie, mai lasam cate ceva doar suntem membrii ai aceleiasi familii!

tibetan_afurisit

02 Mar 2010, 15:30

Nu era scris nimic peste postul tau :)
Daca te referi la mine am scris clar sunt interesat,nu am spus ca-l cumpar(logic nu-mi convine pretul) si mi-se pare corect sa-i spun omului despre ce e vorba,si daca nu in postul in care vinde ceva atunci unde?intr-un ziar cumva la mica publicitate?Fiecare din noi e interesat de ceva,el sa vinda eu sa cumpar,daca nu picam la invoiala ok asta e.
@zengy uite si link-ul
http://www.esderman.ro/accesorii-multim ... rer=11&p=8
Seat Cordoba 1,4/100CP
Psihologu' de serviciu.

zengy
Subiect Autor

02 Mar 2010, 15:57

Salut, mai ai facut foarte bine ca mi-ai spus de pret, nu m-a deranjat, am avut impresia cand l-am cumparat ca e cel mai ieftin, mereu caut cele mai ok preturi, deci daca te intereseaza sertarasul, 150 RON e un pret mai mult decat decent!

Oricine mai e interesat de vreun articol dintre cele de mai sus si le gaseste mai ieftin sa-mi spuna, mai scad imediat la pret ;)

Asadar noile preturi:

1. 1150 RON
2. 150 RON
3. 220 RON
4. 50 RON

tibetan_afurisit

02 Mar 2010, 16:23

@bv10ptz fiind singurul care am postat logic m-am gindit ca la mine te referi,mai era zengy dar la fel de logic el putea sa-si comenteze pretul.
@zengy,dupa raspunsurile pe care le-ai dat(cu foarte mult bun simt)si eu ma inclin.Sigur ca ma intereseaza sertarasul,te rog sa-mi spui si ce sistem de prindere necesita sa vad cum il pot prinde in bord la cordoba mea.multumesc.
Seat Cordoba 1,4/100CP
Psihologu' de serviciu.

zengy
Subiect Autor

02 Mar 2010, 21:15

Poi nu am folosit nimic special, produsele 1din de la alpine sunt foarte inteligente ca sa zic asa, au niste "dinti" - nush cum sa le zic - iesiti in afara pe toate partile, arcuiti / elastici, care odata introdusa unitatea exercita o presiune spre peretii din lateral de sus si de jos si se integreaza foarte stabil si nu mai misca nimic, instalarea cat si dezinstalarea este foarte facila, in 2 min e instalat, nu ai joc absolut deloc, deci sincer nu cred ca ai nevoie de ceva special la instalare, oricum gasim o modalitate daca esti interesat si daca il vrei, ti-l dau sa-l probezi, sa vezi daca esti multumit si ti se instaleaza ok, daca nu esti multumit poti sa il returnezi fara probleme, uite eu am incredere si nu vreau banii pana nu te declari satisfacut de el, daca cumva intampini ceva probleme cu el, poti sa-l trimiti inapoi, singura chestie este costul transportului pe care va trebui sa il suporti tu, adica te las pe tine sa alegi cum sa ajungi in posesia lui, dupa ce te declari multumit poti sa-mi platesti prin ordin de plata de exemplu...uite daca vei fii multumit si il pastrezi imartim costurile transportului ;)

tibetan_afurisit

03 Mar 2010, 13:42

ok,sunt multumit de conditii,iti trimit pe PM datele sa-l trimiti la Braila,vad despre ce este vorba cu prinderea,mai mult ca sigur va trebui sa iau inca un suport de tabla asemenea celui in care intra playerul si sa-l introduc in locul sertarului venit din fabrica altfel nu vad de ce s-ar putea prinde in lateral,sau sa iau un suport de formatul 2din in care sa intre si playerul si sertarul simultan,imi dai datele si-ti virez banii in cont,asta daca ai incredere in mine,si sper sa ai sunt om de cuvint.

PS.
un modul bluetooth KCE-300BT ptr.alpine nu ai de vinzare? :D
Seat Cordoba 1,4/100CP
Psihologu' de serviciu.

zengy
Subiect Autor

03 Mar 2010, 14:07

Nu am din pacate :), ok deacord, am incredere nu imi fac griji in cazul de fata, daca vei fii multumit imi trimiti banii in cont, o sa-l trimit maine chiar, sa-mi spui daca ai ceva preferinte, fan curier e ok sau preferi alte variante ?

tibetan_afurisit

03 Mar 2010, 14:31

Ai PM.
Seat Cordoba 1,4/100CP
Psihologu' de serviciu.

Cosmin
Admin

03 Mar 2010, 17:31

Scuze ca ma bag si eu in seama..:)
Mare atentie la transport!
Ambalati corespunzator sertarul respectiv, eventual in punga d-aia cu bule de aer (anti shock).. Am patit-o pe pielea mea, nu vreau sa o pateasca si altii. Desfaceti pachetul in fata curierului t. ca altfel nu se accepta nici un fel de reclamatie.

Bafta!
Imagine

MKM Autotechnik - Service auto multibrand Click pt. Detalii si imagini

DIY Info Leon 1P / Altea 5P Click pt. Detalii si imagini

zengy
Subiect Autor

04 Mar 2010, 09:27

L-am impachetat exact in ambalajul original, cum a venit de la producator, din fericire eu nu am avut niciodata probleme cu cei de la fan curier sper sa nu se considere reclama :) Astazi trimit pachetul cu sertarul!