Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

Alexxx
B 90 CEV

Re: Nr inmatriculare disponibile

14 Ian 2010, 20:34

aceeasi lege este petru toti ;) numai ca politistul care te opreste tine cont ca esti membru IPA si "o lasa mai moale" ;)
Leon 1P 1.6 with: Pandora BodyKit ~ Barracuda Tzunamee 8.5 x 18" ~ Bi-Xenon ~ Angel Eyes ~ Borla Muffler + double tips ~ Mattig Eyebrows ~ Magnat StreetRacer 3000 ~ Sparco Sport Pedals & Footrest

Imagine

Roger
Moderator

14 Ian 2010, 20:54

Ma opresc aici din comentarii pe tema pseudopolitisti sau mai stiu eu ce inculti cu 4 clase care vor sa epateze cu astfel de etichete (parca primesti si un sticker , ca o stea de serif) puse in geam. :king:

Alexxx
B 90 CEV

14 Ian 2010, 20:57

Asta e tara in care traim din pacate :)
Leon 1P 1.6 with: Pandora BodyKit ~ Barracuda Tzunamee 8.5 x 18" ~ Bi-Xenon ~ Angel Eyes ~ Borla Muffler + double tips ~ Mattig Eyebrows ~ Magnat StreetRacer 3000 ~ Sparco Sport Pedals & Footrest

Imagine

Luci
Subiect Autor

14 Ian 2010, 23:10

aLeXx scrie:
Din ce am citit la ei pe site merge mai bine pe Internet explorer 7.

De exemplu chestionarele online nu se pot deschide in mozilla.

Asa este, in mozilla cam face figuri, trebuie sa creezi cont sa poti da la rubrica disponibilitate nr, e bine k am gasit si LxL si FUG, cu toate ca as fi vrut 10 Mai dar toate MAI si MAY sunt luate de ani buni (nu sa atrag atentia, reprez. ziua si luna de nastere :D , daca stateam in bucuresti era si mai bine cu legea asta...105 LxL :o )
Ibiza 1.4 TDI - Black Magico - viewtopic.php?f=33&t=3826&st=0&sk=t&sd=a

liviutzu

17 Ian 2010, 00:58

Nu orice poate fi membru IPA ( International Police Asociation),trebuie sa fii in primul rand politist,agent,magistrat,notar....... ca sa fii acceptat in asociatia lor,eu cand miam cumparat masina am luato de la cineva care lucra la IPA(nu era doar membru) si aveam sticker in geam cu serie valabila.Cotizatia pentru membru IPA este in jur de 400e pe an,in care intra :numar de telefon specific IPA,parcare gratuita oriunde,suni la nr special cand ai probleme(accident.......).Si cei care au astfel de stickere in geam sa le dea jos ca sunt valabile doar cu legitimatia

Alexxx
B 90 CEV

19 Ian 2010, 23:57

iti spun eu ca daca sari sa cotizezi nu ii intereseaza ce functie ai ;)

Imagine

liviutzu

21 Ian 2010, 12:33

Am vazut acum pe site lor oficial,cotizatia pe an la ei este de 98lei.Tu daca crezi ca poti fi membru IPA fara sa ai vreo functie importanta imi zici si iti trimit datele mele si banii+un comision tie si imi faci si mie legitimatie IPA daca tot crezi ca se poate !

eddy_wtx
LowRider

23 Ian 2010, 00:56

ghita_celofan scrie:
:lol:

Recomand WTX, KWJ, si alte asemenea vazute pe la masinile stiti voi care..:)

Fratilor, masinile voastre n-o sa fie ever "recunoscute" in trafic ca fiind masini oficiale, indiferent ce numere vazute pe la TV ati alege.. E o copilarie si o penibilitate dupa parerea mea sa iti pui astefel de numere. Dar ma rog, fiecare cu preferintele lui .. :)

:glasses5: dap...stim noi care :glasses4:

:lol:

Alexxx
B 90 CEV

24 Ian 2010, 11:02

liviutzu scrie:
Am vazut acum pe site lor oficial,cotizatia pe an la ei este de 98lei.Tu daca crezi ca poti fi membru IPA fara sa ai vreo functie importanta imi zici si iti trimit datele mele si banii+un comision tie si imi faci si mie legitimatie IPA daca tot crezi ca se poate !

am o sursa mult mai sigura decat a ta :)
nu stau sa ma contrazic cu tine acum
bafta.

Imagine