Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

Vreti manele pe forum?

Chestionarul s-a închis pe data de 04 Ian 2010, 14:28

Da
6 (14%)
Nu
31 (72%)
Imi e indiferent
6 (14%)

Voturi totale: 43

TIBI

Re: Manele pe forum

23 Dec 2009, 09:51

grecutzu2005 scrie:
tibi daca tu crezi ca persoanele care asculta manele sunt ciori si tu nu suporti ciorile. din cate stiu esti medic nu?
daca vine o cioara la tine sa il vindeci ce ii zici auzi pe tine te trimit la lagar nu te vindec cioara nenorocita? nu il tratezi?

grecule mi-ai rastalmacit cuvintele...n-am zis niciodata ca cel care asculta o manea este o cioara.Am spus ca nu ascult ceva facut de o cioara,maneaua a fost facuta/interpretata de tigani...cel putin asa stiu/am vazut
Referitor la proseie...poti sa fii si preot si sa nu ai la suflet tiganii, ca medic trebuie sa-mi respect juramantul...voi face mai cu sila cand e vorba de ei,dar asta e.Totusi cioara respecta halatul alb
Daca as putea le-as da la toti tiganii trimiteri in ''statiunea balneara din Antartica'' ,pt o cura de aerosoli :lol: :twisted: .Dar nu pot. :(
In concluzie,sper sa ne vedem cand mai ai drum prin Ploiesti si-ti voi spune tot ce am patit cu ei si de ce am ajuns sa-i vad in lumina proasta
Ultima oară modificat 23 Dec 2009, 09:59 de către TIBI, modificat 1 dată în total.
SEAT LEON_2.0tdi BKD 140cp+

huse piele schimbator

deyuuu
ARDELEANU

23 Dec 2009, 09:54

tibi ... poti sa vi la brasov in martie ... intalnire ardeal ... si povestim toti acolo ... despre subiectu asta ...

sau mai bine nu`l deschidem sa nu ne certam :lol: :lol: :lol:

cev13

23 Dec 2009, 09:57

Am votat "imi este indiferent". Consider ca fiecare dintre noi da "play" la ceea ce-i place. Acesta este un forum SEAT, nu muzica. Sunt total de acord cu ceea ce au scris grecutzu si bubulutza si cred ca alte cuvinte nu-si au rostul. Propun inchiderea acestui topic, pentru ca din pacate polueaza subiectele active..
LEON 1.4 2008

grecutzu2005

23 Dec 2009, 10:09

Deyu nu se cearta nimeni. doar ne expunem punctul de vedere.
Tibi de craciun voi fi in bucuresti si in 26 sau 27 voi fi si la ploiesti daca ai timp liber putem sa ne vedem cu cea mai mare placere :)
poti sa imi lasi un pm cu nr tau si te sun cand sunt prin ploiesti.
Λέω aυτa κaι είνaι τρελa!
SEAT CUPRA 2.0 TFSI 240 HP
www.JustClassics.ro