Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

marek
Subiect Autor

Poze cu minunatiile Romaniei

30 Sep 2009, 14:44

Asadar dragi colegi, daca aveti poze sa aratam lumii ca si noi avem o tzara frumoasa, va rog sa-mi trimitei pe mail pozele: marek.ksenic@yahoo.com
Am un prieten in Slovacia, care se ocupa de proiecte finantate de uniunea europeana... acuma face un proiect care se numeste "Locuri, oamenii si lucrurile" in slovaca suna mai bine, iar tema este "Lumea prin ochii mei" si m-a rugat sa adun oameni care vor sa participe la acest proiect. Pozele o sa fie expuse in Slovacia, alatuari de alte tari cum este Polonia, Anglia, Franta, Ungaria, Cehia, Olanda. Fiecare poza o sa fie publicata cu autorul ei si locul unde a fost facuta. Nu exista nr limita, fiecare trimite cate vrea, ideea este ca pozele sa se vada bine, sa nu fie in ceata, miscate. Limita este doar la ani, autorii trebuie sa fie pana in 30 ani. Daca cumva se gaseste cineva care vrea sa trimita pozele, si are peste 30 ani, putem sa pacalim sistemul si o sa fie publicate sub numele neveste sau copilului autorului respectiv.Termenul limita pana cand pot sa trimit pozele este 07.10.09
Sincer avem ce sa aratam ca avem si noi peisaje foarte frumoase. Sper sa fim cati mai multi.
Multumesc pentru timpul vostru.
Leon 1.4, 85 CP , Candy White
---------------------------------
http://marekk.mybrute.com

eddy_wtx
LowRider

Re: Poze cu minunatiile Romaniei

30 Sep 2009, 15:34

"autorii trebuie sa fie pana in 30 ani. Daca cumva se gaseste cineva care vrea sa trimita pozele, si are peste 30"

pana la urma sub sau peste?

marek
Subiect Autor

30 Sep 2009, 15:50

pana la urma citeste si tu pana la capat!!!!

deci incaodata... limita este pana in 30 ani.
Dar daca cineva are peste 30 ani , si vrea sa trimita, at poate, si o sa-mi spuna numele nevestei/sotului , fratelui/sorei , copiilor autorului respectiv.... ca poate erau si ei acolo cand poza respectiva a fost facuta. Nu conteaza cine a apasat butonul de la camera :)
De exemplu edy, tu ai sa zicem 40 de ani, iar sotia ta are 25 de ani... si tu imi trimiti o poza facuta de tine, imi spui ca ai 40 de ani si sotia ta 25, si atunci eu zic la fel mai departe,si poza o sa fie publicata sub numele sotiei tale. Pricepi acuma?

Bubulutza

30 Sep 2009, 17:09

eu am trimis :) macar acolo sa fiu si eu "faimoasa" :lol:

marek
Subiect Autor

30 Sep 2009, 17:25

ms bubu :bounce:

Bubulutza

30 Sep 2009, 18:06

EU mersi! :D sa ne tii posted sa stim si noi care este vedete :lol:

marek
Subiect Autor

30 Sep 2009, 18:30

binenteles :D

Krondet

02 Oct 2009, 09:24

bine...am inteles. ACum am 35, dar pozele sunt facute de cand eram Under 30, si colindam mai mult prin tara. Cum se pune?!?(desi...in 7-8 ani, multe se schimbara :twisted: si nu neaparat in frumos)
Seat Ibiza 1.4 85 Rojo Emocion
Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc. Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.