Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

• 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63

Cum ti se par fetele de la GOLURI si GOALE?

Sexy
33 (50%)
Nebune
13 (20%)
Prea Bune
9 (14%)
Prea Cumintele
11 (17%)

Voturi totale: 66

daimio

Re: Un nou sezon din Goluri si Goale - SPORT.RO

22 Noi 2010, 23:25

Adevarul e ca, in acelasi timp in care sunt foarte dezamagit pe intreg domeniul asta, pe felul asta de vedete care sunt create si sustinute si impinse in fata fara sa merite, in ce te priveste sunt optimist. Imi doresc doar sa nu te atraga cumva si pe tine in mocirla aia... mi se pare ca meriti mai mult. Si poate iti si doresti mai mult, nu?
Dar sunt convins ca o sa iasa bine.
Despre asta era vorba. Ma pricepi?
Power is nothing without control...

ace117
Membru Fondator

22 Noi 2010, 23:28

GinaM scrie:
Da totul era gratis....la genul acesta de evenimente unde se promoveaza un restaurant salon sau orice altceva sunt invitate "vedete" si televiziuni si totul e gratissssssssssssssss!

Exact! :)
Invitatia la noi ramane valabila: sedinta beauty, cazare, masa, clubbin' si sedinta foto profesionala din partea Eclusive Studio si Club Baroque! Poate reusesti sa-ti faci timp, de chef ne ocupam noi. :D :D
Daca esti interesata vom discuta pe privat. :wink:
VW TIGUAN TRACK & AVENUE "THE BIG FOOT" 210 CP/450 Nm - CFT stg1
EX - SEAT LEON FR "THE STEALTH KNIGHT" 218 CP/453 Nm - RBN stg1

Imagine Imagine

GinaM

22 Noi 2010, 23:30

daimio scrie:
Adevarul e ca, in acelasi timp in care sunt foarte dezamagit pe intreg domeniul asta, pe felul asta de vedete care sunt create si sustinute si impinse in fata fara sa merite, in ce te priveste sunt optimist. Imi doresc doar sa nu te atraga cumva si pe tine in mocirla aia... mi se pare ca meriti mai mult. Si poate iti si doresti mai mult, nu?
Dar sunt convins ca o sa iasa bine.
Despre asta era vorba. Ma pricepi?

In ceea ce ma priveste iti spun sigur ca nu voi fi tarata in mocirla pt ca nu ma caracterizeaza.Nu imi plac oamenii mizerabili, tzepari si mincinosi.Chiaar daca inca sunt naiva si la inceput de drum am inceput sa-mi dau seama de oamenii care merita sa-mi fie alaturi si de cei care vor sa ma ingroape in mocirla.Noroc ca am tarie de caracter, sunt optimista si norocoasa!!!O sa-mi mearga bine.

daimio

22 Noi 2010, 23:37

Pai normal ca esti norocoasa! Doar ai mai mult de o juma de constelatie pe obrazul stang! Sau e dreptul? Ca tot nu stiu... :wink:
O sa-ti fie bine. Eu sunt sigur de asta.
Si accepta odata propunerea aia a lui Zoli! Nu-l vezi ce nerabdator e?
Ma rog, si eu as fi...
Adica, insist si eu, ca poate ma cheama si pe mine la o bere :bounce:
Sau la o beauty session... ca nu ma pot decide... :roll:

GinaM

22 Noi 2010, 23:43

daimio scrie:
Pai normal ca esti norocoasa! Doar ai mai mult de o juma de constelatie pe obrazul stang! Sau e dreptul? Ca tot nu stiu... :wink:
O sa-ti fie bine. Eu sunt sigur de asta.
Si accepta odata propunerea aia a lui Zoli! Nu-l vezi ce nerabdator e?
Ma rog, si eu as fi...
Adica, insist si eu, ca poate ma cheama si pe mine la o bere :bounce:
Sau la o beauty session... ca nu ma pot decide... :roll:

Pe dreptul :d am fost la baie sa ma vad in oglinda :)))).Merci :P
Pai eu am acceptat dar nu stiu in ce conditii se va desfasura sed foto, cand?Nu stiu nimik :( Trebuie sa ma pun de acord cu el si poate ma duc in oras la el si facem acolo

daimio

22 Noi 2010, 23:46

Pai ai sa te pui, asta e cea mai mica problema. Multumesc din partea lui, ca vad ca a disparut de pe-aici.
Si cred ca va trebui sa mergi acolo, ca doar acolo sunt clubul si salonul, nu?

Stiam ca e pe dreptul... da' am vrut sa te fac curioasa putin... :hi

GinaM

22 Noi 2010, 23:49

daimio scrie:
Pai ai sa te pui, asta e cea mai mica problema. Multumesc din partea lui, ca vad ca a disparut de pe-aici.
Si cred ca va trebui sa mergi acolo, ca doar acolo sunt clubul si salonul, nu?

Stiam ca e pe dreptul... da' am vrut sa te fac curioasa putin... :hi

Daaa hihihhi cu placere!
Da va trebui sa ma primeasca cu vin si iubitul.

Si ce crezi chiar m-ai facut curioasa domnule jurnalist!

daimio

22 Noi 2010, 23:57

GinaM scrie:

Apropos... salutari domnului programator... Transmite-i intreaga mea consideratie. Fara gluma!

Si normal ca trebuie sa te primeasca cu vin si iubitul... sau n-am inteles eu bine... si tre sa va primeasca Zoli pe amandoi :)

Si ... ma bucur ca am reusit sa te fac curioasa... de fapt, mi-a facut placere sa te vad in postura aceea melancolica, cu melodia aia sentimentala pe fundal, ca atunci am observat. O postura pe care nu o prea afisezi in restul timpului...

Da-ti sta tare bine!

GinaM

23 Noi 2010, 00:06

daimio scrie:
GinaM scrie:

Apropos... salutari domnului programator... Transmite-i intreaga mea consideratie. Fara gluma!

Si normal ca trebuie sa te primeasca cu vin si iubitul... sau n-am inteles eu bine... si tre sa va primeasca Zoli pe amandoi :)

Si ... ma bucur ca am reusit sa te fac curioasa... de fapt, mi-a facut placere sa te vad in postura aceea melancolica, cu melodia aia sentimentala pe fundal, ca atunci am observat. O postura pe care nu o prea afisezi in restul timpului...

Da-ti sta tare bine!

Da il salut e in stanga mea :d lucreaza! Am inteles! i-am spus!Nu te cunoaste dar te saluta si el :)
Trebuie sa ma primeasca cu tot cu iubit ca altfel nu vin !
Ehhhhhhhhhh sensibila de mineeee :D

ace117
Membru Fondator

23 Noi 2010, 00:11

Mai dispar, mai apar...mersi daimio ca-mi sustii cauza. :wink:
Normal ca te primesc cu Adrian, oricum cazarea este pt 2 persoane, fiind programator nu mananca mult, cu salonul nu are treaba ca e frumos "by default" - easy task! :D

Imagine Imagine

daimio

23 Noi 2010, 00:16

Pai sper ca nu ma cunoaste, ca sa zic asa :shock: Ar fi fost ciudat sa zica altceva. Ar fi insemnat ca m-a verificat deja, si cum e programator... vreau sa zic ca nu mi-ar fi placut sa-mi sparga contul secret de facebook.... sunt acolo niste chestii!..... dar sa lasam asta...

Si chestia cu chitara ti-a iesit. Adica, nu-i fi stiind tu ce e aia un do 7, dar momentul a fost reusit. Asa ca poti renunta linistita la auto-ironie
Desi mai bine nu renunta! Ca e mare lucru si putina lume e capabila de asta. :hi Mai ales vedetele noastre.

daimio

23 Noi 2010, 00:20

Zoli, dragule, n-ai pentru ce!
Sunt convins ca ai fi facut si tu la fel pentru mine.
:cheers

GinaM

23 Noi 2010, 00:21

ace117 scrie:
Mai dispar, mai apar...mersi daimio ca-mi sustii cauza. :wink:
Normal ca te primesc cu Adrian, oricum cazarea este pt 2 persoane, fiind programator nu mananca mult, cu salonul nu are treaba ca e frumos "by default" - easy task! :D

:yh :yh :yh :yh adi mananca foooarteeeeee multtttt! Si eu la fel :DD stiu ca la mine nu se vede dar ma mai alearga adi prin casa :yah
Da slava domnului ca nu trebuie sa apeleze la serviciile saloanelor :) nu ne ar fi ajuns banii.

ace117
Membru Fondator

23 Noi 2010, 00:22

GinaM scrie:
Pai eu am acceptat dar nu stiu in ce conditii se va desfasura sed foto, cand?Nu stiu nimik :( Trebuie sa ma pun de acord cu el si poate ma duc in oras la el si facem acolo

Asa e , Gina a acceptat de mult sedinta foto cu Stealth, insa nu am reusit sa ne sincronizam, fotograful meu (Gabi) nu a vrut in Bucuresti (acum a plecat sau ma rog pleaca in cateva zile in Anglia for the next few years), dupa care am vandut masina...
Dar ne gandim noi si gasim in agenda un week-end liber sa ne convina la toti, sa vorbesc cu fetele de la salon, la club, cu fotograf (avem unul foarte tare, nu e pe automotive, e specializat pe modele)...sa fermentez vinu'... :lol:

Imagine Imagine

ace117
Membru Fondator

23 Noi 2010, 00:25

GinaM scrie:
:yh :yh :yh :yh adi mananca foooarteeeeee multtttt! Si eu la fel :DD stiu ca la mine nu se vede dar ma mai alearga adi prin casa :yah
Da slava domnului ca nu trebuie sa apeleze la serviciile saloanelor :) nu ne ar fi ajuns banii.

Pai sa vina atunci de acasa cu pachetu'! :lol: :lol: Ca nu ne ajung noua banii! :lol: :lol: :lol:

Imagine Imagine
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63