Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 63

Cum ti se par fetele de la GOLURI si GOALE?

Sexy
33 (50%)
Nebune
13 (20%)
Prea Bune
9 (14%)
Prea Cumintele
11 (17%)

Voturi totale: 66

Bubulutza

Re: Un nou sezon din Goluri si Goale - SPORT.RO

11 Sep 2009, 16:59

presimt ca o sa se discute mult pe topicul asta....
ca sa fiu On topic: asa cum am mai spus fiecare este liber sa traiasca asa cum vrea atat timp cat nu afecteaza integritatea altora - fizica, morala, legala, "vizuala" si cum mai vreti voi....nu va place ...nu va uitati este chiar atat de simplu!
dar de aici si pana la cuvinte urate despre niste fete care au ales un job ca asta...este cale lunga....ma astept la mai mult bun simt din partea baietilor de pe acest forum..."toante" mi se pare totusi un cuvant urat si exagerat in acest caz...
Gina - nici felicitari, nici da-i inainte cu tupeu din partea mea...e treaba voastra ce faceti, daca unora le place cu atat mai mult inseamna ca v-ati atins scopul...dar odata ce ati ales sa faceti asta, sa nu va asteptati sa fiti tratate ca niste printese sau ca niste olimpice....nu o sa se intample niciodata...cel mai bun exemplu sunt post-urile de pana acum....
si mai spun inca o data: haideti sa pastram discutia pe un ton civilizat si sa nu ajungem la jigniri care nu isi au rostul!
Succes la toata lumea :)

grecutzu2005

11 Sep 2009, 16:59

bai interesant. v-ati aruncat in primele posturi sa zice ca sunt penibilie plictisitoare si toante mi-a placut la nebunie. :lol: acuma sa va vad cum va scoateti.
eu nu stiu ce sa zic despre emisiune nu am vazut-o niciodata adevaru e ca nu prea am timp sa ma uit la televizor dar dimineata il mai prind pe bou ala de busuioc sau cum ii zice. Nu puteam sa nu comentez pe seama primelor posturi.

Chiar o sa incerc sa ma uit diseara cu toate ca nu cred ca am vreo sansa. Apropo nu puteti sa mutati si voi emisiunea duminica si nu vineri poate prind si eu un episod ceva?

oricum bravo fetelor ca aveti tupeu sa va dezbracati la tv. eu nu am tupeu sa vorbesc dar mai sa ma dezbrac :)

pot sa postez si eu ceva pls ?
de 4 ori am incercat sa postez si tzup voi peste mine

apropo tot imi aduc aminte de ceva si sa nu fac alt post.
nu veniti cu noi la munte?
nu cred ca se supara baieti.
Λέω aυτa κaι είνaι τρελa!
SEAT CUPRA 2.0 TFSI 240 HP
www.JustClassics.ro

luci&dana
VIP

11 Sep 2009, 17:09

fiecare este liber sa zica ce vrea si ce crede de cuviinta atat timp cat nu jigneste cealalta persoana. eu emisiunea am vazut-o de vreo 2 ori si doar atunci cand Remus ne-a spus ca se va difuza o avanpremiera la acea emisiune cu clubul Seat. mai degraba emisiunea nu mi-a placut...mi s-a parut foarte statica...lipsita de viata. poate de aceea am spus ca sunt de acord cu catalina in ceea ce am zis. cu fetele nu am nimic...dimpotriva, este meseria lor si daca o fac si bine sau sunt platite si bine pentru asa ceva cu atat mai bine pentru ele. fete la fel de frumoase sunt in Romania cu zecile de mii...doar ca ele au un atu in plus ca au curaj de a face asa ceva. pentru asta...tot respectul. dar emisiunea in sine mi se pare tare urata...
Seat Ibiza 1.4 16V 86 CP

În jurul nostru se afla unii oameni care îsi traiesc viata parca numai cu singurul scop de a ajunge la capatul ei.
NU Viteza ucide!!! INCONSTIENTA, PROSTIA, LIPSA DE EXPERIENTA, NEATENTIA, TERIBILISMUL ucide!

http://www.youtube.com/watch?v=m5fsEHeZ1I4

luci&dana
VIP

11 Sep 2009, 17:10

dar totusi...ai sau nu Seat? :bounce: :bounce:
Seat Ibiza 1.4 16V 86 CP

În jurul nostru se afla unii oameni care îsi traiesc viata parca numai cu singurul scop de a ajunge la capatul ei.
NU Viteza ucide!!! INCONSTIENTA, PROSTIA, LIPSA DE EXPERIENTA, NEATENTIA, TERIBILISMUL ucide!

GinaM

11 Sep 2009, 17:14

Luci@dana - Nu am inca masina proprie, conduc masina iubitului meu pana reusesc sa mi strang bani sa-mi cumpar o masinuttza, si poate o sa fie chiar seat...poate ma primiti in clubul vostru.
Da Tibi fazele de la mare au fost criminale, pt ca nu a fost nimic regizat, am zis sa facem ce ne trece prin cap....multe nebunii s-au scos la montaj ca nu erau de aratat :))), dar sunt multumita pt cum a iesit ultima emisiune din sezonul trecut the BEST.

P.S. Eu ma opresc aici pt ca trebuie sa imi fac BAGAJELE, plec cateva zile la mareeeeeeeeeee, dar nu-i problema scrieti ce aveti de scris...si cand ma intorc luni eventual am sa raspund, sper sa nu ffiu nevoita sa raspund la prea multe intrebari :)))) ca o iau razna.

Multumesc ca sunteti sinceri, si va doresc un weekend placut! pupici de la Ginutza

luci&dana
VIP

11 Sep 2009, 17:15

nu a avut ce face Remus cu topicul asta :lol: ...mai trebuie sa faca un topic si pentru colega ta si unul pentru roxana ciuhulescu...si maine poimaine o sa ajunga si Sarbu sa scrie aici :lol:
Seat Ibiza 1.4 16V 86 CP

TIBI

11 Sep 2009, 17:24

pai daca pleci acum la mare, e bine sa ai un slip de lana sau flausat...ca altfel o sa vii la mine sa te tratez :lol:
SEAT LEON_2.0tdi BKD 140cp+

huse piele schimbator

CataLIYna
V.I.P.

11 Sep 2009, 18:38

Buna Gina,

Bine ai venit pe forum.
Nu imi retrag afirmatia ca la tv sunteti penibile.
Cu toate astea sunt sigura ca in viata de zi cu zi sunteti diferite(sau cel putin asa imi place sa cred).

Sedere placuta la noi pe forum

Catalina

TIBI

11 Sep 2009, 21:12

luci&dana scrie:
nu a avut ce face Remus cu topicul asta :lol: ...mai trebuie sa faca un topic si pentru colega ta si unul pentru roxana ciuhulescu...si maine poimaine o sa ajunga si Sarbu sa scrie aici :lol:

iti dai seama cat de urmarit va fi clubseat???

huse piele schimbator

marian_iam
V.I.P.

12 Sep 2009, 11:26

buna Gina, noroc Remus!
Va multumesc ca ati mai adaugat o pata de culoare forumului nostru.
Un topic foaaaaarte interesant dupa cum se vede...
Sincer, as vrea sa votez si eu, dar optiunea mea nu prea exista.
Felicitari GINA pentru prezenta scenica de pe platourile emisiunii si pun pariu ca faci o treaba buna, cu toate ca nu urmaresc emisiunea si nu cred ca o sa o urmaresc vreodata.
Sincer, nici nu stiu care din fete esti ... asa ca te rog sa pui niste poze cu tine. Sa devina acest topic un fel de ... blog personal in care sa ne povestesti experientele prin care ai trecut tu (bine-nteles la emisiune)
Nu cred ca e de judecat, mai ales de catre noi ceea ce face domnisoara ... este doar un job ... la fel ca si un job intr-o companie multinationala, un job la stat, medic, avocat, gropar, circar, etc. etc. (dupa competente si intelect).
Sa stii ca eu, personal, te respect foarte mult pentru ceea ce faci. Intotdeauna am apreciat fetele care fac dragoste cu lumina aprinsa (scuze, alt exemplu nu mi-a trecut prin cap) adica fetele care nu sunt pudice. MARE realizare. Oricum cred ca e destul de greu sa ajungi la T.V. nu?
Catalina, eu simt o urma de invidie la tine .... fiecare face ce-i place (inca odata ... tu facultate ... Gina .. emisiunea)
O singura intrebare ... parintii tai se uita la emisiune? si ce zic? (in fine ... doua intrebari :D )
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro

TIBI

12 Sep 2009, 12:14

cum stau cele 2 fete,asa stau majoritatea pe litoral...diferenta este ca cele care fac topless pe litoral nu prezinta nicio emisiune.
deci sa inteleg ca cele care fac topless la mare sunt penibile?

@marian mi-ai placut la faza cu lumina aprinsa :lol: ... haios mai esti :wink:

poate ca nu stiu de emisiune...sau daca stiu pot observa ce forme frumoase au...zic si eu

huse piele schimbator

Cosmin
Admin

12 Sep 2009, 18:30

Eu cred ca emisiunea (ca orice alt show de televiziune) e facut pt. rating, care prin metode complicate se traduce intr-un final in bani. :)
La mare, toata fetele (su majoritatea) se dezbraca. E un lucru obisnuit.
Intr-un studio de televiziune, dezbracatul nu prea e un lucru comun.
S-ar uita cineva la emisiunea respectiva daca nu s-ar dezbraca fetele? Probabil ca da, insa nu cu acelasi interes..
Imagine

MKM Autotechnik - Service auto multibrand Click pt. Detalii si imagini

DIY Info Leon 1P / Altea 5P Click pt. Detalii si imagini

TIBI

12 Sep 2009, 19:56

corect,insa eu am vrut sa scot altceva in evidenta,anume ca a da jos ''textila'' nu inseamna sa fii penibil
cei care fac nudism cum sunt?cum ii numim? termenul folosit e/suna urat
fetele sunt foarte ''dezghetate'',lucru pe care unii il apreciaza,altii nu.
plus ca unii/unele mai traduc gresit(sau pun semnul egal) intre pudic si complex...vorbesc in general acum si nu ma refer la anumiti colegi(sa nu mi se interpreteze gresit postul)...datorita marimii anumitor forme

in ploiesti era un post local,care seara avea un jurnal de stiri si era prezentat de niste tipe( mai putin atragatoare) care de dezbracau de tot.
in china parca mai era un astfel de jurnal.deci nu numai noi sunt trazniti si facem astfel de emisiuni.

cert este ca daca prietena ar prezenta stiri fara ''textile'',nu cred ca mi-ar placea sa ma plimb cu ea prin oras in diferite localuri...nu pt ca mi-ar fi jena cu ea sau cu ce face ea,ci pt faptul ca toti ar ''cunoaste'' ce ar trebui sa ''cunosc'' numai eu.
poate pe unii ii incanta sa se plimbe alaturi de fete care au meseria asta,insa pt mine nu...de aici si vorba aia: ''riscurile meseriei
nu trebuie totusi sa le discreditam pt ce fac,ele muncesc...nu dau in cap.

huse piele schimbator

cristi_mky
Inginer

12 Sep 2009, 21:34

Fiecare face ce ii place...ce stie...
HONDA
YAMAHA
VW
SEAT
BUGGY

mihaiu
seattm

12 Sep 2009, 22:20

spectacol emisiunea!
Sper ca în scurt timp să devină un trend.
S-o vezi atunci pe Esca cum intră în istorie...
Sper să ia exemplu doar femeile, că nu vreau să ajung să îi văd @#$%^& lu Badea, că la cum zice el is ca pepenii.
Bravo fetelor! La mai mare şi poate daţi jos şi chiloţii, o dată măcar, aşa de show.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 63