Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

• 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 29

CataLIYna
V.I.P.

Re: INTALNIRE CLUBSEAT DE 2 ANI

18 Sep 2009, 16:24

Bani se vor strange si in seara asta.Am cateva promisiuni.Daca ma uit putin pe lista pot sa zic cine mai merge sigur sigur si putem face un calcul ....
Dar cina festiva mi se pare cam scumpa

badganaflee
V.I.P.

18 Sep 2009, 16:27

am vb. la mob si cu ,cosmin,deci treaba e clara noi platim cina festiva+camera, restul de mese cine vrea isi plateste separat, iar partea cu dj si lautari, no way, nu dam nici 1 chior, noi punem muzica

CataLIYna
V.I.P.

18 Sep 2009, 16:29

Si sala de conferinte e 100 de euro pe noapte...deci inca 200 de euro impartiti la cati vom fi :D
Asta inseamna cam 20 ron de persoana
Remus.. nici un sponsor nimic??? :lol: :lol: :lol:

badganaflee
V.I.P.

18 Sep 2009, 16:32

stai sa vad cu sala, ca nu asa a fost intelegerea , daca platim sala o platim doar intr-o seara , adica vineri, dar sambata NU deoarece luam cina in restaurant si continuam acolo, o voi suna zilele astea si va transmit cele....

CataLIYna
V.I.P.

18 Sep 2009, 16:34

Eu am facut un calcul... cu 5 milioane si cu mancare de acasa vii la Sibiu :lol: :lol:
Dar nu cred eu ca cei care s-au inscris nu si-au facut calculele.. totusi te duci la o distractie.
Fie criza cat de rea....

Cosmin
Admin

18 Sep 2009, 16:36

5 bulioane de camera, nu? Nu de caciula...
ca altfel e cam mult
si parca cucoana zicea ca putem sta in sala de conferinte gratis..
mama lor de hoti.. :twisted:
Imagine

MKM Autotechnik - Service auto multibrand Click pt. Detalii si imagini

DIY Info Leon 1P / Altea 5P Click pt. Detalii si imagini

CataLIYna
V.I.P.

18 Sep 2009, 16:42

da... asa zicea..
sper ca preturile astea sa nu fie valabile doar cu conditia sa fim 80 adica aprox 40 de camere

badganaflee
V.I.P.

18 Sep 2009, 19:40

DACA asa pune problema, retour la bani la tine in cont si gasim instat ceva si mai fain si pret bun, deoarece nu mai suntem 80, cand suntem multi e greu de gasi. loc, asa 40 de pers. imediat,
have fun a inceput weekendul, ce mama dreq' mai caut la pc, GATA M-am titirat pe Unirii la pahare pe terase, ca de sapt. viitoare e tzug si ploaie, va pup

mususk266

18 Sep 2009, 19:52

eu cred ca tanti cu cazarea ar trebui informata ca noi avem ca termen limita de strangere a avansului sfarsitul lunii si ca abia atunci ii vom transmite cu o mai mare exactitate numarul de camere
si ca nu putem plati nimic pana nu stim si noi cati suntem

si parca nu scazuse nimic din pretul camerei (adica nu a renuntat la mic dejun inclus) dar a spus ca se scade din pretul cinei festive, nu???

daca nu accepta conditiile noastre, am putea cere banii inapoi, dar credeti ca ii va si trimite tanti?

imi dau si eu cu parerea, ca am urmarit subiectul, cu toate ca nu pot veni
Altea Freetrack - viewtopic.php?f=79&t=12288"

Fii schimbarea pe care vrei s-o vezi în jur! (Mahatma Gandhi)

CataLIYna
V.I.P.

19 Sep 2009, 12:02

Boys….
In legatura cu oferta trimisa de Dna Dobrin am urmatoarele lucruri de spus.

1.Micul dejun trebuie sa fie optional cu motivarea ca nush cati dintre noi se vor trezi intre orele 8 si 10 sa manance.Si aici sunt 2 posibilitati.Ori pastram pretul camerei(Care est cu tot cu mic dejun) si scadem din cina festiva, ori pretul camerei sa ajunga la 100.-110.

2.Cina festiva mi se pare foarte scumpa.Avand in vedere ca o cina normala cu 3 feluri de mancare costa 30 – 40 ron, adausul de 50-40 ron mi se pare nejustificat.De aceea ori cina festiva o consideram o cina normala pt ca pretul sa fie mai mic, ori negociem sa ajunga undeva la 50 ron/persoana.

3.Un lucru foarte important este ca numarul persoanelor care vor veni nu va fi de aprox 80 ci de aprox 50.(sper), adica 25 de camere.

4.In primele discutii D.na Dobrin ne asigura ca sala de conferinte este for free si acum ne pune sa platim 100 euro.Iar pt sambata, cum zicea si Cosmin, daca stam la cina (Festiva sau nu) avem iarasi o sala ca doar nu ne da afara.

5.Pranzul si toate celelalte mese(in afara de cea festiva) sunt optionale.

6.Nu suntem interesati nici de vin fiert si nici de lautarii lor.O sa venim cu propriile echipamente(Cred ca si asta e bine de mentionat).

Si cam atat…sper.
aaa inca ceva... hai sa ne implicam toti ca sa putem face un lucru de calitate

marian_iam
V.I.P.
Subiect Autor

19 Sep 2009, 17:51

ce a spus cosmin este super bine!
asa s-a procedat si la satic.

fiecare o sa si plateasca camera.

pretul de 80 de lei ... pt masa festiva este mare ... (asa am inteles)
cel mai bine ... este sa ne lasam numerele de cosmote aci ... ca sa putem discuta calumea ...

0767.566.222 MARIAN
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro

badganaflee
V.I.P.

19 Sep 2009, 18:55

sorry nu am cosmo 0723-23-53-83

badganaflee
V.I.P.

21 Sep 2009, 11:14

SITUATIA E NASPA DE TOT
Azi am sunat-o pe d-na Dobrin si i-am spus despre preturi. Tipa a spus ca au facut din plictiseala acele calcule si ca preturile sun aceleasi :
cam. cu balcon-135 ron, cam.fara balcon 125 ron, cina intre 35 -45 ron, sala de conferinta e ocupata, deci avem 2 seri la rand party in restaurant GRATIS. OK
Dupa care am intrebat-o depre acea faza de caco cu al 2- lea avans de 40 la suta din care se scade 1000 ron pana in data de 01.10.09, dupa care achitarea integrala a sumei totale pana in 06.10.09. RASPUNS: pai ea nu poate sa decida sg. trebuie vb . cu restul de asociati, dar ei au luat pana acum f. multe tepe si asta e procedura le ei.
Am spus ok, astept un raspuns azi sau miane, daca se poate cum vrem noi si-anume achitarea sumei finale la sf. weekendului ok, daca nu asta e sa ne dea money inapoi si cautam alta pensiune.
A spus ca ok, imi da raspunsul azi miane.
Va tin la curent, oricum nu mi-o luati in nume de rau dar multi s-au bagat aiurea in seama,( s-au pus pe lista initiala de control )daca stiam de la inceput ca e vb. 30 de camere sau 25 de camere gaseam o pensiune si mai faina si mai mica si mai ieftina si o luam cu totul, deci daca nu mere faza platii la final weekend, atunci sa ne dea banii inapoi si mergem la alta pensiune cocheta care va fii a noastra TOATA, apropos i-am spus femeii ca nu avem nev. de factura si nimic, dar nah asta e, vedem, pana maine.
Believe me o pensiune se gas. imediat mai ales cand e vb. ca o luam toata, prob. e urmatoarea, DAR DACA PANA in 28 sept strangem inca 20 de camere si nu mai avem locuri in pensiunea noua ce facem ???????

Bamse
Moderator

21 Sep 2009, 12:14

man, situatia e foarte aiurea intr-adevar. Barem anul trecut s-a reusit o mai buna organizare.Tin minte ca atunci cand strangeam banii , aveam intr-o seara vreo 1000 ron dupa mine.

remusache, mai da si tu mass-uri la toata lumea sa mai plateasca, sa le mai sara in oki treaba asta!
Ibiza, FR. Black, TDI, Chiptuned
Canalul Clubseat.eu pe Youtube

CataLIYna
V.I.P.

21 Sep 2009, 14:59

Stam prost cu organizarea pt k se ocupa 3persoane.eu la intalniri trag mereu de oameni.am trimis si mailuri. So
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 29