Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

Iuliuli

Re: Intalniri saptamanale la 9 la CASA POPORULUI

21 Mar 2009, 09:34

As fi venit si eu aseara dar momentan nu am bara spate pe masina. Poate ma primiti la intalnirea urmatoare :?
Seat Leon 1,6 - 102 hp

gzhazh
Bihoreanu

21 Mar 2009, 10:02

gshadefull, nu ai mai ajuns si la Mc-ul din Barbu Vacarescu ? Erau frumoase niste poze cu toata lumea la masa :)
(sunt tipul cu acelasi leon ca si al tau :D )
Challenge the races that the others can't win...
R.I.P. Seat Leon 1.6 16v (1M)
Renault Laguna 1.8 16v Mk2
http://vreausaplec.wordpress.com

C_kst

21 Mar 2009, 10:46

Super intalnirea de aseara....pacat k nu am putut sta mai mult...

p.s...Mi-a facut un baiat p'acolo 2 3 poze...le vreau si yo :)
Detailing Interior - pt cine vrea sa readuca interiorul la viata viewtopic.php?f=96&t=12464&p=270513#p270513

mihaidd

21 Mar 2009, 10:56

C_kst scrie:

Si pe la 12:45 te duceai inapoi spre Unirii, mergeai cu 40 la ora, B.U.G. style :lol:
Nu am apucat sa te salut, deci salut! 8)

gshadefull
Fotograful

21 Mar 2009, 11:57

gzhazh, nu am mai ajuns... am vazut doar ca pleaca toata lumea, nu am auzit de MC. Oricum trebuia sa ajung undeva la si 15.
Data viitoare.
Poate facem si noi intr-o zi o intalnire pe lumina, undeva in aer liber, in camp :)) Sa facem niste poze calumea cu masinile in cerc :P stiu eu....

C_kst

21 Mar 2009, 13:56

mihaidd scrie:
C_kst scrie:

Si pe la 12:45 te duceai inapoi spre Unirii, mergeai cu 40 la ora, B.U.G. style :lol:
Nu am apucat sa te salut, deci salut! 8)

da :))))...salut la 40 la ora :))
Detailing Interior - pt cine vrea sa readuca interiorul la viata viewtopic.php?f=96&t=12464&p=270513#p270513

R Z W

22 Mar 2009, 09:39

gshadefull scrie:
gzhazh, nu am mai ajuns... am vazut doar ca pleaca toata lumea, nu am auzit de MC. Oricum trebuia sa ajung undeva la si 15.
Data viitoare.
Poate facem si noi intr-o zi o intalnire pe lumina, undeva in aer liber, in camp :)) Sa facem niste poze calumea cu masinile in cerc :P stiu eu....

super ideea cu pozele, dar asta cred ca deabea la vara se va intampla nici mie nu imi place ca intalnirea este noaptea dar ..., mai ales ca "nene mihai" nu prea mai are chef de facut poze de la o vreme :(
Imagine
Imagine
1.6 - 102 Hp Design By R Z W : a si era sa uit ''sunt prost si vreau sa ma remarc '' si merg cu proiectoarele

mihaidd

22 Mar 2009, 09:48

R Z W scrie:
super ideea cu pozele, dar asta cred ca deabea la vara se va intampla nici mie nu imi place ca intalnirea este noaptea dar ..., mai ales ca "nene mihai" nu prea mai are chef de facut poze de la o vreme :(

n-am mai avut cu ce (vinerea asta) si trebe sa imi cumpar un trepied mai ok, ti-am mai zis :(

Bubulutza

23 Mar 2009, 11:26

poate data viitoare plecam si noi pe un traseu stabilit , macar o parte din drum...ar fi frumos!
nu asa...care incotro...ca nu e fun :(
stabilim un traseu, si mergem toti (cei care doresc bineinteles) macar o parte din drum...eu am mers dupa cineva cu un toledo model mai vechi...prin toate gropile :) era buna scurtatura, dar oricum la ora aia nu era trafic deloc se putea merge frumos pe Bulevarde...parerea mea :)

Bamse
Moderator

23 Mar 2009, 11:45

cam greu cu stabilirea asta, in printzipiu, ne uitam dupa unu care stie unde mere, si da-i dupa ala, daca te pierzi...dai un telefon si ne regasim pe undeva!
Ibiza, FR. Black, TDI, Chiptuned
Canalul Clubseat.eu pe Youtube

Testosul

23 Mar 2009, 12:09

Bubulutza scrie:
poate data viitoare plecam si noi pe un traseu stabilit , macar o parte din drum...ar fi frumos!
nu asa...care incotro...ca nu e fun :(
stabilim un traseu, si mergem toti (cei care doresc bineinteles) macar o parte din drum...eu am mers dupa cineva cu un toledo model mai vechi...prin toate gropile :) era buna scurtatura, dar oricum la ora aia nu era trafic deloc se putea merge frumos pe Bulevarde...parerea mea :)

Tine si tu aproape de oamenii informati si o sa stii unde se merge si de ce... :wink:

Bubulutza

23 Mar 2009, 12:44

"Grupul Oamenilor informati" hm? :lol: "Knowledge is Power" ca sa zic asa :)
am vorbit cu Mihai de vreo doua zile tot ii dadeam mesaje ca merg si eu la plimbare :) tot degeaba :) a fost un mare strigat de lupta: "MAC!!!!" si cam atat...toata lumea a fugit, oricum a fost destul de amuzant momentul

mihaidd

23 Mar 2009, 12:46

pai daca nu am mai fost nicaieri dupa... adica am fost la mac si dupa aia acasa.
Ieri am dat o fuga la mare, dar foarte din scurt si nu a putut sa vina nimeni la plimbare (foarte lunga ce-i drept)
La intoarcere pe intuneric deja ma saturasem de toba mea... o sa o pun pe cea stock la loc...

Bubulutza

23 Mar 2009, 12:50

mihaidd scrie:
pai daca nu am mai fost nicaieri dupa... adica am fost la mac si dupa aia acasa.
Ieri am dat o fuga la mare, dar foarte din scurt si nu a putut sa vina nimeni la plimbare (foarte lunga ce-i drept)
La intoarcere pe intuneric deja ma saturasem de toba mea... o sa o pun pe cea stock la loc...

dar de unde stii tu ca nu a vrut nimeni sa mearga???? eu as fi mers...bine stiu ca e usor de zis acum ...dar da-mi si mie SMS cand mai mergeti in week-end in locuri frumoase drum mai lung ca vin... :bounce:

Testosul

23 Mar 2009, 12:59

mihaidd scrie:

Iti ieie multe pachete de vata (pentru doape de urechi) si nu mai ai probleme....cand iti spunea fratele tau mai mare, nu il credeai... :wink: