Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

• 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22

cristimoise

Re: Cine m-a enervat azi in trafic...

21 Mai 2014, 21:44

Era la un moment dat un băiat cu un astra prin Bz cu asa ceva, cand trecea prin fata liceelor speria toate fetele :)))

Sent from my iPhone using Tapatalk

Radu Tamas

26 Mai 2014, 08:33

Nu azi,sambata seara,ma opresc cu pretenamea la o tigara intrun-loc dupa un stalp(ardea becul de pe stalp!!),sting becurile masinii,inclusiv pozitiile.vine spre mine o masina,evident fiind noapte faza lunga si se opreste langa mine,era politia rutiera.Domnisoara politista vine la geamu meu si incepe "Buna seara,ma numesc ...... si tre sa va dau amenda pentru ca ati oprit pe o strada NEILUMINATA,si nu aveti pozitiile aprinse!" :?: :?: ma uit spre stalp si dupa aia la dmnisora politista si ii zic "zau,si aia ii ce??" Se uita domnisoara politista spre stalp,si a cerut scuze pentru NEINTELEGERE si a plecat. :yh NEINTELEGERE??? WTFF???? :yh Prietenamea langa mine nu mai putea de ras,nu stiu cum am reusit sa nu bucnesc si eu in ras in fata domnisoarei politiste!
Toledo 1M;Black Magic;105 CP;Normaly aspirated;LOVE IT!!

BolidulRosu

19 Aug 2014, 22:22

Intr-o zi nu de mult, veneam pe Calea Serban Voda, dinspre mall-ul fantoma catre Tineretului. Mergeam cu 50-60kmh pe ultima banda, caci vroiam sa virez stanga pe Bd Cantemir. In spatele meu un bmw cu numar de Mures, se agita si se tot dadea in stanga si in dreapta, la cativa cm de mine. Apoi ma depaseste pe linia de tramvai, chiar in panta de la Sincai. Vine in fata mea si se opreste brusc, desi drumul era liber. Si eu frana brusca, aproape dat cu botul in parbriz. Apoi ce sa vezi: smecherasu' incepe sa dea mansalier aproape de mine. Mai mergea putin inapoi, apoi o mai lasa la vale, apoi iar mansalier pana pe langa mine. Eu l-am crezut ca e in stare de rahaturi, asa ca am pus pe avarii si am dat si eu putin inapoi. Pana la urma, idiotul a demarat in tromba si s-a tirat.
Cine dracu i-a dat astuia carnet?
Leon 1P FL Reference 1.4 benzina 86CP 2011.

Undertacher

20 Aug 2014, 00:13

Daca s-au dat prin Arges permise analfabetilor si inaptilor crezi ca prin Mures nu? :hi
Seat Leon 2005, 1.9 TDI ,74 KW,AXR
viewtopic.php?f=134&t=13781&start=0

Krondet

23 Aug 2014, 08:15

pe un sector de drum de pe Soseaua de Centura din Galati (intre cart.Filesti si Lidl) este o intersectie unde se putea vira stanga, pentru cei ce mergeau spre exteriorul orasului. datorita blocarii traficului, de cateva luni s-a trasat dunga alba continua si de 4 stalpi, succesiv, sunt indicatoare "interzis viraj la stanga"....de 8 ori din 10,cand trec pe acolo este un amarastean carea VREA sa vireze la stanga, cu orice pret. iar cum cei ce vin din fata, cu prioritate, nu permit manevra, se formeaza mici coloane lungi :cry Stupid people
Seat Ibiza 1.4 85 Rojo Emocion
Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc. Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22