Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

blling
Subiect Autor

CUMPAR PIESE PT SEAT LEON 1M

18 Iul 2009, 09:40

ARIPA STANGA FATA, SUPORT METALIC ARIPA,SUPORT BARA PLASTIG PE ARIPA STANGA, TRAGER , ARMATURA BARA FATA, BARA FATA CUPRA SAU FR,CAPTOR AER PE TRAGER,PROIECTOR STANGA+GRILA,FARURI,GRILA CENTRALA.

nechifor_cosmin@yahoo.com
0763683423

FlorentinPavel

Re: CUMPAR PIESE PT SEAT LEON 1M

03 Sep 2009, 13:34

Am eu o aripa stanga fata de vanzare, versiunea cu locas minisemnalizator lateral, cred ca are si acei suporti, dar nu mai stiu sigur, trebuie sa merg la tara in garaj sa ma mai uit. Aripa e originala, argintiu metalizat, arata OK, provine de la un Seat Toledo 1M din 2004, dar ca sa fiu sincer a fost revopsita in urma unor zgaraieturi destul de grave, in urma carora tabla chiar a suferit usoare deformari ( greu de crezut, dar a muscat-o un caine in zona imbinarii cu bara ca sa ajunga la o pisica refugiata in compartimentul motor). Acum este la forma initiala, dar ti-am spus, ca sa stii si sa nu avem probleme. Eu am inlocuit-o la masina mea fiindca m-au suparat la reprezentanta unde intentionam sa o revopsesc la nuanta a doua oara(era usor diferita nuanta) si trebuia sa stau mai mult de o saptamana fara aripa la masina. Nu am accepat sa o revopseasca ei montata pe masina ca sa gazeze si alte repere si nici sa abandonez masina in reprezentanta atata vreme. Eu am luat din Anglia o aripa tot argintie, care e pe masina mea acum, dar si asta parca difera putin nuanta. Pe bara inca se observa si acum dintii de caine, dar o las asa, fiindca daca o vopsesc nu mai iese nuanta. Nu credeam ca masinile nu se mai pot repara.
[url=http://www.postimage.org/][img]http://img4.imageshack.us/img4/3733/31932830.jpg[/img][/url]