Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

marian_iam
V.I.P.
Subiect Autor

VW Fest

17 Iul 2009, 06:08

TIBI_84 scrie:
sambata se organizeaza in brasov vw fest2009,cu incepere de la ora 10.
ma gandeam ca ar fi superb daca am merge si noi(avand in vedere faptu ca suntem posesori de masini din VAG :wink: )
http://www.vwfest.ro/news.php
ar fi frumos sa mergem in coloana,seara este organizata si o petrecere.practic va fi ceva similar cu euforia numai ca sunt mai multe masini,si se intinde ca durata mai mult

p.s. remus imi cer scuze pt locul postat(mi-am dat seama ca nu ai avut timp sa postezi tu),ma gandeam ca poate-l faci ''subiect lipicios'' ca sa poata fi vazut de cat mai multi
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro

TIBI

Re: VW Fest

17 Iul 2009, 12:25

avand in vedere ca se incepe de la ora 10,propun sa ne vedem in ploiesti la ora 8:20(+/-10min) la Petromul de pe centura ploiestiului(cel vis a-vis de metro).de acolo plecam in coloana.
eu o sa fiu in parcarea de la petrom(in leonul meu gri).
cel mai bine e sa facem o lista si-n dreptul fiecaruia sa treaca si un nr de contact(in cazul in care intarzie/ajunge mai repede)

1. Tibi84 (0722670097)
2. Dani Torz
SEAT LEON_2.0tdi BKD 140cp+

huse piele schimbator

TIBI

Re: VW Fest

18 Iul 2009, 16:25

am fost...l-am intalnit si pe teo(sper sa castige la capitolul tuning :wink: )...per total a fost misto
pacat totusi ca de pe club seat nu am fost decat 3membrii... :roll: :(
SEAT LEON_2.0tdi BKD 140cp+

huse piele schimbator