Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

• 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 17

Licurici

Re: CORDOBA 1.4tdi

06 Aug 2010, 21:32

Hai ca intre timp am cumparat lamele ....tot de la Dona - Doar lamele... ceva s-a intamplat de atunci si pana acum :shock: :!: :?: :alien: si urmeaza sa le montez. Mersi Paky pt. tutorial
Iubeste, uita, iarta, e cea mai frumoasa arta!
Ibiza Red 1.4/85CP
viewtopic.php?f=33&t=2906

pakyman
Subiect Autor

06 Aug 2010, 23:41

friend, azi m-am uitat la o ibitza noua si este la fel ca la mine. urmareste pasii si nu cred ca o sa ai probleme. sunt aceleasi stregatoare prinderea e aceiasi, nu vad ce probleme poti sa ai. daca e ceva ma suni si incerc sa te indrum.

bafta si spor
Viaţa e scurtă,încalcă regulile,iartă repede,sărută încet,iubeşte cu adevărat,râzi din toată inima şi niciodată nu regreta ceva ce te-a făcut să zâmbeşti!
Imagine

pakyman
Subiect Autor

12 Aug 2010, 16:43

azi cu ajutorul si bunavointa prietenului Tibi am schimbat (de fapt el a montat, eu l-am tinut de vorba) husa de la schimbator. din pacate aveam aparatul la mine, dar ne-am luat cu vorba si ne-am dat seama la sfarsit dupa ce o montasem ca puteam sa facem un DYI. asta e sorry, putem sa explicam pt cine are nevoie.

Imagine Imagine Imagine Imagine
Viaţa e scurtă,încalcă regulile,iartă repede,sărută încet,iubeşte cu adevărat,râzi din toată inima şi niciodată nu regreta ceva ce te-a făcut să zâmbeşti!
Imagine

patzaichin
LEONidas

12 Aug 2010, 18:33

Arata foarte bine....acum ca ai inceput cu cusaturi rosii...poate faci o vizita si pe la Cristi sa iti faca volanul si scaunele... :hi
LEONidas...1.4 TSI
ImagineImagineImagine

pakyman
Subiect Autor

12 Aug 2010, 18:37

crezi ca nu am vorbit cu el? numai ca eu nu am volan din piele, si nici scaune care sa aibe cusaturile pe afara. la mine le-au facut discret pe dinauntru. asa ca deocamdata asta e.
Imagine

andrei.27kim

12 Aug 2010, 19:04

arata bine domnu Cristi ... am si eu una la fel pe masina tot de la Tibi de care sunt hyper multumit

intradevar ar arata bine asortata husa cu niste cusaturi pe scaune cum spune patzaichin dar mai greu pe modelul ala de scaun ... eu am pe a mea scaunele sport cu cusaturile la vedere de culoare alba si mar bate un gand sa le fac rosii dar rabdarea mea nu cred ca se compara cu a lui Cristi (C_kst) si nici nu stiu cand dau pe la bucale

sporuri in continuare cu cordobica :cheers
ne tii la curent cu upgrade'urile
Actual: '16 LEON 5F X-Perience 1.8 tsi DSG Navada White
'04 Ibiza 6L1 Aqua Green 1.2 12V AZQ
Ex: '08 LEON 1P1 Chrono Yellow 2.0 Tdi FR
'07 Cordoba 6L2 Blue Mar 1.9 Tdi AXR – the auto emotion sedan

pakyman
Subiect Autor

12 Aug 2010, 19:12

friend, pentru treaba care o face Cristi am un respect deosebit, si iti spun merita un drum. poza e una, dar realitatea e cu totul alta. arata bestial. nu iti dai seama ce rau imi pare. merita efortul,i fa-o
Imagine

pakyman
Subiect Autor

21 Oct 2010, 03:43

My momma always said, "Life was like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

cam asa a fost si cu navigatia mea. o iei dar nu stii ce se intampla cu ea, sau ce e in ea. dar asta e, pana la aurma e marfa chinezeasca si in momentul achizitiei te gandesti un pic si la aspectul asta. E adevarat ca nici cu cele originale nu scapi, dar oricum tot raul spre bine. A mea navigatie si-a dat obstescul sfarsit. Asta a fost dadea semne, m-a anuntat. Se pare ca am fost eu ghinionist, pt ce cel de la care am luat-o a vandut sute si nu a avut atatea prb cat a avut cu asta. Oricum omul ca sa imi mai treaca din suparare mi-a facut o propunere de nerefuzat. Mi-a schimbat-o cu alta, dar model nou, fara nici o diferenta numai sa fiu multumit. Putini mai fac asa ceva dar uite ca mai exista si o raza de soare in comertul subteran al romaniei.

Aceasta este noua achizitie:

Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine

avantaje la prima vedere : vizualizare mai buna,aceiasi rezolutie dar ecran mai bun, citeste mul maimulte formate, vedeorice fel de subtitrari, chipset mai nou, viteza de citire mult mai mare, si sa nu uitam designul - cate ceva din gold dar varianta 2 DIN.
Imagine

Trainelu

21 Oct 2010, 04:59

Sa-ti fie de bine! Sa ai mai mult noroc cu ea decat cu cea veche!
ALTEA XL 1.6 STYLANCE
ZENITH GREY
Imagine

tibetan_afurisit

21 Oct 2010, 06:57

sa-ti mearga "jucaria"cristi si sa ai parte de ea fara probleme.
Seat Cordoba 1,4/100CP
http://exmeislibris.blogspot.ro/
Psihologu' de serviciu.

Bubulutza

21 Oct 2010, 08:11

Sa fie mai cu noroc asta Paky! :)

patzaichin
LEONidas

21 Oct 2010, 13:14

Imi pare rau pentru cea veche....dar mie unul imi place mai mult asta :)

Merge si camera de marsalier nu?
:drive
LEONidas...1.4 TSI
ImagineImagineImagine

pakyman
Subiect Autor

21 Oct 2010, 13:25

si mie imi pare rau, dar tot raul spre bine. asta e mai noua - si produsul si tehnologia - si e mult mai scumpa, iar eu nu am dat diferenta :yah :yah :yah

PS: sigur ca merge si camera, e mult mai desteapta ca cealalata. la asta chiar ca trebuie sa citesc manualul. si arata altfel in bord, se aude altfel, are mai multe functii, in concluzie e prea desteapta pt mine.. :yh :yh :yh
Imagine

umfrider
Andrei

22 Oct 2010, 07:53

felicitari pentru noua achizitie :) arata bine

pakyman
Subiect Autor

31 Oct 2010, 17:55

cum e criza si nu mai pot sa ii fac nmic din ce as dori, m-am gandit ca daca tot e frumos sa ii fac macar cateva poze.

Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine
Imagine
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 17