Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17

Bubulutza

Re: SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80 DE PONEI

24 Iun 2009, 15:45

super! sa o stapaniti sanatosi si fara evenimente neplacute! jantele sunt f frumoase iar trapa deja e fitza :D
poza cu baietelul vostru (presupun :)) e mortala :bounce: cred ca e si el la fel de entuziasmat ca si voi la cum trage de ea :lol:

sa ne spui neaparat cum a fost drumul pana la Sibiu ca eu chiar sunt interesata! :D

pakyman
Subiect Autor

24 Iun 2009, 16:37

Bubulutza scrie:
super! sa o stapaniti sanatosi si fara evenimente neplacute! jantele sunt f frumoase iar trapa deja e fitza :D
poza cu baietelul vostru (presupun :)) e mortala :bounce: cred ca e si el la fel de entuziasmat ca si voi la cum trage de ea :lol:

sa ne spui neaparat cum a fost drumul pana la Sibiu ca eu chiar sunt interesata! :D

Multumim. Da, ne-au placut si noua jantele foarte mult, cat despre trapa nu ama vut de ales. De fapt nu am avut de unde alege era ultima. Cat despre pusti de cand a vazut-o a zis " Seat a meu", asa ca asta spune tot. Insa el e cel mic, sa-l fi auzit pe cel mare care e mare (14 ani) cum a rectionat.asta micu macar a zis ca e a lui, asta mare m-a intrebat cand il lasa sa faca o tura :lol: :lol: :lol:

scriu azi despre sibiu (pe acolo pe unde am inceput, nu mai stiu, dar gasesc eu). a fost super oricum.
:salute: :salute:
Viaţa e scurtă,încalcă regulile,iartă repede,sărută încet,iubeşte cu adevărat,râzi din toată inima şi niciodată nu regreta ceva ce te-a făcut să zâmbeşti!
Imagine

Bubulutza

24 Iun 2009, 16:40

:lol: tare pustiul :)
sa va traiasca si cei mici si masinutza si sa aveti parte numai de bucurii impreuna :)

bogy
K.I.D

26 Iun 2009, 11:15

Cu intarziere, iti urez si eu bine ai venit la noi in club. Arata super masina cu jentile pe 16. ;)
Cat despre reactia pustilor si eu as fi facut exact la fel :D
Jegu: Black Leon 1P Sport-Up 2.0 TDI
If you have everything under control, you're driving too slow. Pickup speed!
(ex)Motan | (ex)16 Valve

caustic

26 Iun 2009, 11:57

Sa o stapaniti sanatosi.

Trapa e foarte de impresie. Vroiam si eu cu trapa, dar nu mai aveau. De fapt cea pe care am luat-o eu a fost ultima din echiparea/dotarile ei. Deci aici ne asemanam.
Seat Cordoba 2009
1.4 85 CP
Rosu Emotion

pakyman
Subiect Autor

26 Iun 2009, 12:02

caustic scrie:
Sa o stapaniti sanatosi.

Trapa e foarte de impresie. Vroiam si eu cu trapa, dar nu mai aveau. De fapt cea pe care am luat-o eu a fost ultima din echiparea/dotarile ei. Deci aici ne asemanam.

multumesc. sa o stapanesti sanatos si la cati mai multi km fara incidente. Poate ne vedem diseara. la 9 ne strangem la casa poporului in parcare.

te poti inscrie aici

http://www.clubseat.eu/viewtopic.php?f= ... 875#p94875
Viaţa e scurtă,încalcă regulile,iartă repede,sărută încet,iubeşte cu adevărat,râzi din toată inima şi niciodată nu regreta ceva ce te-a făcut să zâmbeşti!
Imagine

cornelius

26 Iun 2009, 14:06

Continui aici discutia legata de rezerva suplimentara.
Practic este un spatiu de destindere a gazelor din rezervor, care poate fi umplut doar in caz de necesitate (drum lung in care e nevoie de o autonomie mai mare), in rest trebuie lasat liber mai ales vara sa se poata aduna gazele din combustibil.
Rezerva se umple apasand cu teava pompei pe un butonas verde aflat in dreapta busonului de la rezervor, cum deschizi usita, este pe dreapta protejat de un plastic.
Teava are un inel metalic pe ea care atinge butonul verde in cazul in care este bagata aproape toata pe gura rezervorului.
Seat Cordoba 2006
1.4 16V 100CP Rosu Emocion

Magazin piese de schimb, consumabile si accesorii
Service auto, lucrari de mecanica, tinichigerie, vopsitorie si statie ITP

http://www.depozitul-de-piese-auto.ro
contact@premiumautoparts.eu; cornel.baluta@premiumautoparts.eu
Tel:0723.281.792
Tel:0749.546.788

ImagineImagine

Andrei
Admin / PR

27 Iun 2009, 22:08

Welcome. Frumoasa masina, sa o stapanesti sanatos si fara incidente neplacute :) Chiar dragutze jantele. Bafta la tunat :D
SEAT Ibiza 6J SC Limited Edition

pakyman
Subiect Autor

01 Iul 2009, 22:05

Salutare,

mers azi la zone protect pus folie pe geamurile spate luneta si trapa binenteles. Totul a decurs excelent. Multumesc Remus pt cei 10%. maine pun si poze. acum ploua prea tare :twisted: :twisted:

Luni a primit si cotiera. Multumesc pe aceasta cale lui Cornelius. Urmeaza spre grila fagure. Astept propuneri de unde.

va urez celor care munciti o saptamana usoara si ne vedem cu bine vineri :salute: :salute:
Imagine

Nicky

01 Iul 2009, 23:56

Ce tare, acum m-am trezit si eu, la munca nu pot vedea poze. Sa fie cu noroc, pustiul e super tare, sa va traiasca. Ptiu, sa nu il deochi! Masina e super frumoasa, imi plac jantele, te felicit pentru bucuria cu care investesti in masina. Asteptam pozele promise. Kilometri multi, fara griji si plini de veselie va doresc. Happy tuning!
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

pakyman
Subiect Autor

06 Iul 2009, 18:58

azi cu ocazia implinirii a 2000 km, si dupa 4 ore de munca din partea celor de la Carbon System - va multumesc pentru efortul depus si pentru idei - masina suferit ceva modificari.

Imagine Imagine Imagine Imagine Imagine
Imagine

Nicky

06 Iul 2009, 19:21

Foarte tareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Multi kilometri inainte, Pakyman! Ne bucuram pentru tine si pentru noua colectie vara-toamna a masinii! Enjooooooooy!
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

Remus
Membru Fondator

06 Iul 2009, 19:36

Sunt curios cum arata live :D abia astept sa o vad vineri !
Mercedes Benz A-Class 180 - 2015
Land Rover Freelander 2 /2.2/ 160cp
Ex ; Seat Leon 1.6 102 cp

Despre mine....urasc regulile altora, ador regulile mele...
http://clubseat.hi5.com
http://www.youtube.com/ClubSeatRomania
http://twitter.com/ClubSeatRomania
http://www.facebook.com/pages/Clubseateu-Romania/108874261828

bogy
K.I.D

06 Iul 2009, 19:38

La multi km inainte si toti fara probleme! ;)
Nu vad foarte bine ultima poza (nu se incarca), folia se extinde si pe portbagaj?
Jegu: Black Leon 1P Sport-Up 2.0 TDI
If you have everything under control, you're driving too slow. Pickup speed!
(ex)Motan | (ex)16 Valve

pakyman
Subiect Autor

06 Iul 2009, 19:49

bogy scrie:
La multi km inainte si toti fara probleme! ;)
Nu vad foarte bine ultima poza (nu se incarca), folia se extinde si pe portbagaj?

nu, am incercat o simulare dar nu mi-a placut :wink:
Imagine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17