Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 18

S.E.R

Re: CLUBSEAT.EU LA PROMOTOR !!!!!!!!!!!!!!!!

06 Iun 2009, 10:37

ba chiar a fost mijto-in comparatie cu Euphoria chiar mia placut. Are putina dreptate si RZW insa la asemenea evenimente e ca la nunta-nu poti multumi pe toata lumea. Un singur lucru nul inteleg- ce cauta turpa de /breakdance/ acolo ca nusi aveau locul,plus ca neau rapit si o gramada de timp si nu reprezinta nimic din ce inseamna Clubseat. Oricum mia placut intalnirea!
undeva intre 105 si 107
Imagine
leon 1.6-LOW & SLOW

stefi_2212

06 Iun 2009, 11:01

ser_kmh scrie:
ba chiar a fost mijto-in comparatie cu Euphoria chiar mia placut. Are putina dreptate si RZW insa la asemenea evenimente e ca la nunta-nu poti multumi pe toata lumea. Un singur lucru nul inteleg- ce cauta turpa de /breakdance/ acolo ca nusi aveau locul,plus ca neau rapit si o gramada de timp si nu reprezinta nimic din ce inseamna Clubseat. Oricum mia placut intalnirea!

de acord cu tine :)

Remus
Membru Fondator
Subiect Autor

06 Iun 2009, 11:03

Dansatori nu o sa apara mult in emisiune, ei au fost acolo pentru ca ......muzica buna , fetele frumoasa , masinile frumoase merg mana la mana :D ........Am vrut sa creem o super atmosfera asta a fost ideea :bounce: :bounce: :bounce: sa fie ceva mai special ceva ce nu sa mai facut pana acum :D !
Mercedes Benz A-Class 180 - 2015
Land Rover Freelander 2 /2.2/ 160cp
Ex ; Seat Leon 1.6 102 cp

Despre mine....urasc regulile altora, ador regulile mele...
http://clubseat.hi5.com
http://www.youtube.com/ClubSeatRomania
http://twitter.com/ClubSeatRomania
http://www.facebook.com/pages/Clubseateu-Romania/108874261828

eddy_wtx
LowRider

06 Iun 2009, 11:04

Si din cate vad in poze s`a reusit! Felicitari, si ne cerem scuze (Tm) ca nu am putut ajunge :(

Remus
Membru Fondator
Subiect Autor

06 Iun 2009, 11:28

Poze cu baieti de la Craiova ......multumesc inca odata pentru suport !

Imagine

Imagine
Mercedes Benz A-Class 180 - 2015
Land Rover Freelander 2 /2.2/ 160cp
Ex ; Seat Leon 1.6 102 cp

Despre mine....urasc regulile altora, ador regulile mele...
http://clubseat.hi5.com
http://www.youtube.com/ClubSeatRomania
http://twitter.com/ClubSeatRomania
http://www.facebook.com/pages/Clubseateu-Romania/108874261828

crysu
the yellow one

06 Iun 2009, 11:34

Buna dimineata.... :)

Remus - de data asta doar cuvinte de lauda. Acum a fost mult, mult mai bine decat la Euforia ...
Zeusik (sper sa nu te confund) - mersi pentru primire

Evenimentul asta a fost mult peste cel de acum 2 saptamani ... de data asta chiar nu vroiam sa plec cu toate ca eram rupt de obosit, spre deosebire de data trecuta

Zoli - mersi pentru poza (masina o stiu, pe tine nu te stiam)

P.S. Remus sper sa nu te razgandesti cu intalnirea aia la Craiova... :)
Imagine
Actual: Seat Leon 1P 1.6
Poate vreodata: Altea 4 Freetrack

razvanduta

06 Iun 2009, 11:50

Aveti idee daca si cand se va difuza la ProTV ?

laur2you

06 Iun 2009, 11:52

cnv vedem pozele si filmuletel...? :bounce: ....baieti...car aveti ceva poze de aseara! :mrgreen: ....

DJ77VLD

CLUBSEAT.EU LA PROMOTOR !!!!!!!!!!!!!!!!

06 Iun 2009, 11:52

razvanduta scrie:
Aveti idee daca si cand se va difuza la ProTV ?

din ce am inteles.... peste 2 sapt

LE : POZE AM SI EU : Luca77vld id de mess

S.E.R

06 Iun 2009, 11:58

pai si filmele???????
hai cu ele!!!!
undeva intre 105 si 107
Imagine
leon 1.6-LOW & SLOW

SpDlicious
DIV

06 Iun 2009, 12:01

Foarte ok treaba, si pe undeva are dreptate si RZW, doar ca...asa-i cand sunt multi. Eu m-am simtit super ok, la taclale cu oameni deosebiti si bineinteles nu mi-am inselat asteptarile. Acestea fiind spuse felicitari pentru organizare, felictiari pentru ca s-a ajuns pana aici si sper ca acesta sa fie doar inceputul la ClubSeat.eu. Daca urmatoarea masina va fi un Seat, nu mi-o voi lua pentru ca imi place in mod deosebit, mi-o voi lua pentru ca vreau sa fac parte incotinuare dintr-un club asa cum este acesta. Remus, felicitari pentru tot. :wink:

The teacher
Profesoru

06 Iun 2009, 12:29

R Z W scrie:
cum se face ca dupa fiecare eveniment de acest gen laudele vin numai din partea moderatorilor si bisericutei,este a doua intalnire de gen in care mi am dat seama ca sunt un nimeni in clubul asta si ca degeaba vin la toate intalnirile ca vine unu altul din cine stie ce oras sau din alt club ,masini care nu le am vazut niciodata, si mai e si sfanta bisericuta se stie ea ,nu este numai parerea mea, dar unii nu ai curaj sa o spuna , inca o data pakat ca se face asa la fiecare eveniment in evidenta tre sa iasa masinile moderatorilor si a alora cu 4 bilute si care sunt mai importanti in club , cu respect RZW, acum ca de obicei o sa sara lumea pe mine cum se face de obicei sau poate chiar primesc ban ,dar mi am spus parerea

Mai ,mai , ce suparat esti , dar sa te iau altfel , ia zi-mi si mie ce ai facut tu pt,. acest , club , cu ce te-ai implicat sa promovezi imaginea , cu ce sfaturi si idei utile ai venit , ce vroiai sa te ia lumea in brate si sa te laude , cand te referi la bisericute , si daca ai "bile " in tine , numestele frate , sa stie lumea de cine sa se "fereasca" pe viitor ..................tu stii ce munca este in spatele moderatorilor ca urmareasca atatea topicuri , si sa faca un pic de ordine , si , cine ai vrea sa vb despre club , daca nu cei care l-au creat si cei care il modereaza , asa ca nu mai te supara , vroiai un loc in primul rand , trebuia sa muncesti pt . asta ...............daca intelegi ce vreau sa spun , citez :mi am dat seama ca sunt un nimeni in clubul asta , in orice armata , exista generali, colonei, ..........si soldati , daca faci parte din ultima categorie , nu inseamna ca esti un nimeni , ca sa ajungi general iti trebuie scoala , iar aici in club cred ca iti trebuie scola vietii , pe care demonstrezi ca nu o ai .........sorry de off

sfigmo

06 Iun 2009, 12:48

Profesore, la biserica daca vrei sa te spovedesti, mergi singur la popa nu vine popa la tine...
Asa numitele bisericute se stie ca nu au existat niciodata...nu vad de unde vine supararea omului...nu cred ca cineva din club nu a raspuns altuia la o intrebare cand i-a fost adresata...asta din ce am vazut eu cat timp am fost la intalnirile clubului...ce s-a intamplat aici la filmari sincer nu stiu...nu am fost prezent...toate cele spuse cu ton rautacios nu isi au locul, iar off-urile personale cred ca lumea ar trebui sa si le spuna pe un topic separat... RZW, am mai citit posturi in care esti nemultumit de una sau de alta...e bine ca le spui...insa faptul ca esti singurul care spune chestii de-astea si ca te simti marginalizat nu iti ridica un semn de intrebare???
Sorry de off-topic...mutati-l undeva unde isi are rostul...mersi
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 18