Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 18

catalinutzu

Re: CLUBSEAT.EU LA PROMOTOR !!!!!!!!!!!!!!!!

08 Iun 2009, 13:33

sper sa nu va suparati pe mine da am impresia ca va ajunge un club de tuning,cei stok sa stea in spate,poate ma insel da asa am avut eu impresia
Imagine
1,4 16 valve 86 de magari in calduri :))

nmihai67
Michel-Angelo

08 Iun 2009, 14:31

DA Remus , multumesc pentru raspuns, eu cred ca era de datoria ta sa procedezi asa, iar raspunsul este pe cat se poate de ferm si clar. Sper ca nu te-ai suparat pentru intrebare , dar sigur s-au lamurit toti...hmmmm hexagonul data viitoare :)......important este sa fim acolo, sa ne distram, si sa promovam CLUBUL....masinile oricum le avem.

Activitatea in sine este challangerul acestui club.....

Un mic ps.:
catre cei care si-au tunat masinile foarte tare si frumos (scump)....important este ca ceea ce ati facut este pentru sufletul vostru si satisfactia voastra , admiratiile si laudele de la altii ( noi) vin de la sine....cine nu are placerea sa vada o masina aranjata frumos? Cate-odata iesim in evidenta si in fata prin modestie....chiar avem un membru in club demn de urmat....va las pe voi sa ghiciti cine este ??

Si inca una si ma duc ..:))

Ce zici sa pastram categoriile? de ex. ibiza , Leon, Toledo , etc?
Stiu ca Leonul este dominant, dar sa i se asigure macar cate ( si mereu altul !) un loc mai in "fata" :))) era o idee don`t shoot me :))
Daca ma rogi - o sa incerc !
Daca nu pot - o sa caut!

Seat Toledo 1.9 TDI Signo - ASV - 140 CP - ESP - 2002

bufubu
Dibaciu

08 Iun 2009, 14:33

deabia azi am ajuns in bucuresti ,si desigur trebuie sa scriu si eu o impresie ceva :D,eu unu nu am fost in cerc dar mi-am bagat botu acolo intre doua masini :P:D:)) sa se vada macar numarul la masina =)),si am stat cu bisericuta (dj bila-daniel,berti-emil ,joko-andrei,michelangelo-mihai ,dani sava,si inca cativa) si am facut caterinca si am ras si am glumit si m-am simtit chiar super ok.Din nou vad ca e lumea frustrata si incearca sa bage zazanie ,ca vb lumea pe spate si ca nu am tupeu sa zica si doar unu e zmeu sa le zica la lucruri pe fata,ce sa zica ma si ce sa vb lumea pe la spate ,da ce suntem in liceu sa te superi ca nu a vb x cu tine sau ceva de genu ,eu cum naiba nu cunoasteam pe nimeni si acum sunt prieten foarte bun cu mai toata lumea.Din nou revin si repet ce am mai spus ,care nu stii sa te integrezi stai acasa si fii frustrat in continuare ca nu te baga lumea in seama .Si ca sa inchei intr-un ton pozitiv ,abia astept sa ne vedem nu vinerea asta ci cealalta(plec acasa la braila asta) la intalnire sa mai barfim ca babele ca na doar suntem bisericute :lol:
LEON 1.9TDI 1XXCP 350Nm

Nicky

08 Iun 2009, 15:31

Catalinutzu, vezi postul meu legat de aspectul membru vs. masina. Cine crede ca tunandu-si masina ajunge mai apreciat, sa refaca I-XII, sfatul meu. De la clasa intai!
OAMENII SUNT VALOAREA IN CLUB, NU MASINILE PE CARE ACESTIA LE CONDUC! Ca masinile ajuta la promovarea imaginii clubului [b]in ochii outsider-ilor[/b], asta e altceva.
viewtopic.php?f=2&t=3413&p=89229#p89229 Scris: Lun Iun 08, 2009 7:51 am - e detaliata acolo ideea mea.

Bufubu - pe tine te stie toata lumea pentru ca esti mult prea popular si pentru ca ai tai au cofetarie si ai facut tortul aniversar. Si ai si soft RBN :P Ce ti-e si cu astia cu pile si relatii :lol:

Sper sa imi iasa pasentele si sa imi cumpar o bicicleta, sa vin la intalniri cu ea si nu cu masina. Cu autobuzul am mai venit, multi stiu asta :lol: Da-le incolo de rable, noi suntem valoarea, ca masinilor le scade valoarea continuu inca din Day One, imediat ce ai iesit pe usa dealerului. Oamenilor, in schimb, ideal e sa le creasca valoarea de la o zi la alta.
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

The teacher
Profesoru

08 Iun 2009, 17:44

bufubu scrie:
deabia azi am ajuns in bucuresti ,si desigur trebuie sa scriu si eu o impresie ceva :D,eu unu nu am fost in cerc dar mi-am bagat botu acolo intre doua masini :P:D:)) sa se vada macar numarul la masina =)),si am stat cu bisericuta (dj bila-daniel,berti-emil ,joko-andrei,michelangelo-mihai ,dani sava,si inca cativa) si am facut caterinca si am ras si am glumit si m-am simtit chiar super ok.Din nou vad ca e lumea frustrata si incearca sa bage zazanie ,ca vb lumea pe spate si ca nu am tupeu sa zica si doar unu e zmeu sa le zica la lucruri pe fata,ce sa zica ma si ce sa vb lumea pe la spate ,da ce suntem in liceu sa te superi ca nu a vb x cu tine sau ceva de genu ,eu cum naiba nu cunoasteam pe nimeni si acum sunt prieten foarte bun cu mai toata lumea.Din nou revin si repet ce am mai spus ,care nu stii sa te integrezi stai acasa si fii frustrat in continuare ca nu te baga lumea in seama .Si ca sa inchei intr-un ton pozitiv ,abia astept sa ne vedem nu vinerea asta ci cealalta(plec acasa la braila asta) la intalnire sa mai barfim ca babele ca na doar suntem bisericute :lol:

Omul cel mai tare , Bufu ,, mai presus de orice biserica , sa spuna el , este Profu , in vreo biserica?

eddy_wtx
LowRider

08 Iun 2009, 17:47

eddy_wtx scrie:
:roll: ???

Ma refer la faptul ca de la inceput am zis , sa ajutam la promovarea clubului si nu promovarea unei masini sau membru in special !!! Remus

acum am inteles...imi cer scuze ;)

bufubu
Dibaciu

08 Iun 2009, 20:25

mai cristi stiu ca mi-ai spus ceva daca vreau sa ma bag la PENTICOSTALI ca e bine si frumos si toti suntem frati acolo ,da am zis pas ca trebuia sa vand masina sa platesc contributia anuala.inafara de biserica asta nu mai stiu sa fiu tu in alta mai cristi

P.S.:multumesc pt aprecieri si desigur si lui NICKY care il astept cu placere pe 15 iulie in tara(da un tel sa vin sa te iau de la aeroport :) )
LEON 1.9TDI 1XXCP 350Nm

EPoX

08 Iun 2009, 20:33

Situl www.automotorclub.com va felicita pentru reusita si va ureaza mult succes, din acest motiv incercams a aratam vizitatorilor nostru succesul vosteu: http://blog.automotorclub.com/clubseate ... -promotor/

Remus
Membru Fondator
Subiect Autor

08 Iun 2009, 20:42

Multumim frumos de articol Epox :D foarte reusit !
Mercedes Benz A-Class 180 - 2015
Land Rover Freelander 2 /2.2/ 160cp
Ex ; Seat Leon 1.6 102 cp

Despre mine....urasc regulile altora, ador regulile mele...
http://clubseat.hi5.com
http://www.youtube.com/ClubSeatRomania
http://twitter.com/ClubSeatRomania
http://www.facebook.com/pages/Clubseateu-Romania/108874261828

Breazu
breazu

08 Iun 2009, 21:00

Mai copii mai...sunt sigur ca or sa mai fie si alte emisiuni...eu spun ca sunt cateva discutii care nu isi au rostul...pozele le-am vazut sunt super misto,dar daca nu a reusit toata lumea sa isi arate masina sau sa faca o poze cu roxana sau mai stiu eu...nu cred k e un capat de tara.PACE
Ibiza exclusiv 1.2 alba.

Nicky

08 Iun 2009, 21:05

Foarte tare filmuletul, astept sa vad varianta PRO TV. se auzea demon malefic si al lui blow off, fara numar. si nebunul de vali facea manevre cu frana de mana si clatina masina. ce-o sa invete ea fetita aia mica si scumpica de la vali? :lol:
Congrats, oamenii ClubSeat! Tuturor!
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

S.E.R

08 Iun 2009, 21:17

frate dar altcineva nu a mai facut poze sau filme?de unde pot sa le iau si io?
sau filmul de pe automotorclub cum il iau?
Mihaidd nimic?
undeva intre 105 si 107
Imagine
leon 1.6-LOW & SLOW

badganaflee
V.I.P.

08 Iun 2009, 21:44

frumos, ma bucur, felicitari, multa lumee, seat rullleezzz
p.s. : mann roxana e megggaaaah inaltaa :D

The teacher
Profesoru

08 Iun 2009, 23:48

Acum am reusit sa vad emisiunea cu Ace , sunt MUTELES, f tare Zoli ai vb ca un campion ,

ace117
Membru Fondator

09 Iun 2009, 14:55

Multumesc Profesore! :D :oops:
VW TIGUAN TRACK & AVENUE "THE BIG FOOT" 210 CP/450 Nm - CFT stg1
EX - SEAT LEON FR "THE STEALTH KNIGHT" 218 CP/453 Nm - RBN stg1

Imagine Imagine
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 18