Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 18

stefi_2212

Re: CLUBSEAT.EU LA PROMOTOR !!!!!!!!!!!!!!!!

07 Iun 2009, 01:32

eu si cred ca si ceilalti baietzi din craiova care au fost cu mine, suntem multumiti, la mine a fost prima intalnire la care am participat si o sa mai vin pt ca m-am simtit bine, remus e un baiat de nota 10, nu prea am avut noi timp sa socializam prea mult pe acolo dar mi s-au parut ok baietzii care au venit, in concluzie a meritat drumul de la craiova la bucuresti :)

nmihai67
Michel-Angelo

07 Iun 2009, 10:36

Eu nu am decat putine de spus :

Mi-a placut foarte mult agitatia evenimentului...partea funny era ca, chiar nu stiai ce urmeaza ...asa a ramas suspansul mereu on. Daca unii s-au asteptat la cine stie ce elicoptere si James Bond :) .....trebuie sa fim realisti. Oricum suntem pe un drum deosebit de bun , interesant si plin de activitati la nivel de club...Chiar ca o facem din ce in ce mai "lata" ..si anul inca nu a trecut :)

Referitor la faptul ca "unii" se supara pentru "nebagare" de seama , imi pare rau sa citesc....."dar Dumnezeu iti da - dar nu-ti baga in traista"......poate trebuie mai multa activitate ( ma refer si la mine !!) pentru acest club.

Cert este ca acel cerc mic s-a format democratic, adica cine a venit devreme a putut sa fie "pe front", eu unul asa am avut impresia. Cine stie poate in interiorul clubului trebuia sa alegem cine unde sa stea ?!?

Fetele au fost BUNE !! , Muzica cam dura pentru varsta mea :P....iar Remus saracu alerga de colo ,colo...hahahaha saracu chiar ca a slabit ceva in seara aceea ...plus ca la McDonald a rezistat eroic tentatiei....

Felicitari Clubului Seat - adica noua !! -
Daca ma rogi - o sa incerc !
Daca nu pot - o sa caut!

Seat Toledo 1.9 TDI Signo - ASV - 140 CP - ESP - 2002

wasile

07 Iun 2009, 10:41

R Z W scrie:
deci nu pot sa cred ca s a sters de peforum ce s a postat aseara de mine si de catre Sylver ,se pare ca atunci cand cineva are dreptate si spune ce are pe suflet se sterge imediat ,pakat ,am mai avut discutia asta este forum si fiecare este liber sa isi spuna parerea si cu bune si cu rele ,daca am fi toti la fel viata ar fi monotona

R Z W din moment ce ai un permis de conducere am impresia ca nu mai esti la varsta la care sa plangi ca nu se joaca copiii cu tine. in principiu cand vrei sa intri intr-un grup faci tu prmiul pas. eu unul am fot la o singura intalnire, i-am salutat pe toti si am plecat. vreau sa iti spun ca toti au fost super ok. s-au prezentat si nu am vazut pic de fiita pe fata vreunuia. acum ca tu nu esti in stare sa deschizi un subiect de discutie cu ei nu cred ca e vina lor. mi-e greu sa cred ca tu ai vrut sa vorbesti cu ei si ei te-ai ignorat.
Leon FR TDI 170CP

Sparxxx

07 Iun 2009, 10:43

R Z W, nu s-au sters posturile tale si ale lui Sylver. sunt pe aria "Probleme,nemultumiri,reclamatii.sugestii,observatii".
Seat Leon 2009 1P 1.6 Candy White
Imagine
viewtopic.php?t=1790

The teacher
Profesoru

07 Iun 2009, 19:26

nmihai67 scrie:
Eu nu am decat putine de spus :

Cert este ca acel cerc mic s-a format democratic, adica cine a venit devreme a putut sa fie "pe front", eu unul asa am avut impresia. Cine stie poate in interiorul clubului trebuia sa alegem cine unde sa stea ?!?

!! -[/b]

Daca se facea asa , nici acum nu terminam filmarea , iti spun eu

The teacher
Profesoru

07 Iun 2009, 19:35

Am un gust amar de la aceasta filmare , sau ce a fost , incep sa cred ca unii cred ca eu fac legile pe aici , tin sa-i anunt pe toti ca se inseala , cititi mai departe ce am de spus in aceasta privinta , pe topicul dedicat masinii mele , Nou prin zona dar veche masina...............

nmihai67
Michel-Angelo

08 Iun 2009, 02:33

Pana la urma toti murim...dar ca sa nu mor prost >>>intreb direct, poate si pentru altii care au acelasi gand !!

Cercul mic a fost organizat /impus/ modificat etc de cineva?.....sau pur si simplu cei care au venit devreme au GASIT !!!!! loc acolo in fata????

Sincer daca ma straduiam mai tare ...puteam sa ma inghesuiesc si eu in primul cerc....dar la ce bun? oricum am o rabla demna de admirat :)

Rog politicos un raspuns calificat si demn de luat in serios la intrebarea mea !!

Multumesc.

PS. Am pus aceasta intrebare - NU pentru mine - doar pentru cei mai timizi , fie doar sa si intrebe.

Daca cumva m-am bagat prea tare in seama va rog folositi cu incredere Cenzura !!>>>>> nu ma supar... :wink:

Ahhhh si ca sa mai pun si eu o cireasa pe tort.....eu unul as fi facut un patrat/dreptunghi, nu un cerc !!!! :albino:
Daca ma rogi - o sa incerc !
Daca nu pot - o sa caut!

Seat Toledo 1.9 TDI Signo - ASV - 140 CP - ESP - 2002

core86a

08 Iun 2009, 09:13

Oare chiar conteaza cine a stat in primul cerc sau nu...? Da poate ca era o idee interesanta si cu un patrat dar ar fi fost fara colturi (ca sa nu se supere masinile care ar fi nimerit acolo :lol: ). In orice caz, pana la urma a iesit destul de bine si "oficial" si poate la urmatorul eveniment de asa fel, o sa fim si mai bine organizati, iar pentru cei ce sunt suparati ca nu au avut masinile filmate, aduc eu camera (nu handycam sau ceva....) si le filmez eu cu cea mai mare placere (rusine ca am uita sa o aduc la eveniment..dar acum ce sa facem)

Avem poze frumoase, multumita lui Mihai, o sa avem in curand si o filmare - cum ne-a promis Remus, si pana la urma cred ca toti ne-am simtit bine :).
Cred ca cel mai bine ar fi sa lasam supararile deoparte si sa le transformam in sugestii pentru data viitoare! (doar o parere :roll: )
Seat Leon 1P, 1.9TDI, ~130CP

catalinutzu

08 Iun 2009, 10:31

hai mai fratilor masina mea a fost ultima acolo in umbra si nu mai mam suparat important e ca am fost toti si in numar cat mai mare,asta e
Imagine
1,4 16 valve 86 de magari in calduri :))

The teacher
Profesoru

08 Iun 2009, 11:14

nmihai67 scrie:
Ahhhh si ca sa mai pun si eu o cireasa pe tort.....eu unul as fi facut un patrat/dreptunghi, nu un cerc !!!! :albino:

De ce nu in hexagon ?

Remus
Membru Fondator
Subiect Autor

08 Iun 2009, 11:20

:))) la hexagon ma gandeam si eu prima data Cristi ........Mihai pentru a termina toate discutile pe tema asta raspund eu la intrebarea ta , eu am luat toate decizile ce si cum vor fii aranjate masinile ..... e ok ??? Masinile din cercul de mijloc au fost aranjate dupa ordinea in care au venit si ideile pe care le aveam eu in cap !
Mercedes Benz A-Class 180 - 2015
Land Rover Freelander 2 /2.2/ 160cp
Ex ; Seat Leon 1.6 102 cp

Despre mine....urasc regulile altora, ador regulile mele...
http://clubseat.hi5.com
http://www.youtube.com/ClubSeatRomania
http://twitter.com/ClubSeatRomania
http://www.facebook.com/pages/Clubseateu-Romania/108874261828

bertzi43
B-82-AJS

08 Iun 2009, 11:48

Remus scrie:
Mihai pentru a termina toate discutile pe tema asta raspund eu la intrebarea ta , eu am luat toate decizile ce si cum vor fii aranjate masinile ..... e ok ???

deci tu ai fost capul rautatilor si nemultumirilor :lol: :lol: :lol: ........glumeam

Seat Leon 1M Stella,1.6 16v,105 cp...
Imagine

The teacher
Profesoru

08 Iun 2009, 12:51

Remus scrie:
:))) la hexagon ma gandeam si eu prima data Cristi ........Mihai pentru a termina toate discutile pe tema asta raspund eu la intrebarea ta , eu am luat toate decizile ce si cum vor fii aranjate masinile ..... e ok ??? Masinile din cercul de mijloc au fost aranjate dupa ordinea in care au venit si ideile pe care le aveam eu in cap !

Avand in vedere lipsa de experienta in aceste filmari , eu zic ca trebuia sa angajam un regizor care sa faca un plan , de "bataie" , cert ca vb toti ca sa ne aflam in treaba , pana nu vedem pe sticla ce a iesit , dam inainte cu pareri , organizarea , deciziile , iti apartin te felicit ca nu am facut-o pana acum niciodata .Se poate spune ca trebuia sa vina cu idei si operatorul (cameraman) care are o idee despre cum ar trebui facuta o filmare , de grup

Remus
Membru Fondator
Subiect Autor

08 Iun 2009, 12:56

[quote="Remus"]Astazi am primit o mareeeeeeeeeeeeee veste :bounce: :bounce: :bounce: .........Roxana Ciuhulescu m-a anuntat ca vinerea viitoare(5 iunie )la ora 20:30 , va fi filmata prima emisiune dedicata unui club.Ghici care :shock: :o :shock: ? "Clubseat.eu" :drunken: :drunken: :drunken: . Deci hai sa incepem o lista cu cei ce vor sa vina , sa apara si sa ajute la promovarea forumului nostru iubit :wav: ! [quote="Remus"]

Am pus primul post sa vedeti de unde a plecat ideea si care a fost ea . Ps am pus cu rosu si bolduit pentru cine nu isi da seama !!!! !
Mercedes Benz A-Class 180 - 2015
Land Rover Freelander 2 /2.2/ 160cp
Ex ; Seat Leon 1.6 102 cp

Despre mine....urasc regulile altora, ador regulile mele...
http://clubseat.hi5.com
http://www.youtube.com/ClubSeatRomania
http://twitter.com/ClubSeatRomania
http://www.facebook.com/pages/Clubseateu-Romania/108874261828

eddy_wtx
LowRider

08 Iun 2009, 12:58

:roll: ???

Ma refer la faptul ca de la inceput am zis , sa ajutam la promovarea clubului si nu promovarea unei masini sau membru in special !!! Remus
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 18