Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 18

Florin&David
JAF

Re: CLUBSEAT.EU LA PROMOTOR !!!!!!!!!!!!!!!!

06 Iun 2009, 14:02

FIAT 500 - 1.4/100 CP, B 38 RUP
SEAT LEON - 1.4/86 CP, CT 50 DAB

Imagine

cev13

06 Iun 2009, 14:42

Ce fain v-ati distrat! Superbe poze! Felicitari maxime organizatorilor! :wink: :albino:
LEON 1.4 2008

danielsava

06 Iun 2009, 16:18

:bounce: :bounce: mie unu, mi-a placut, atmosfera a fost ok, astept cu nerabdare emisiunea, felicitari organizatorilor, multa bafta si "succesuri" in promovarea clubului :bounce: :bounce:
Candy White 1,4..85cp... mic da-si face treaba

el_ovy
HVN

06 Iun 2009, 16:24

A fost misto... Super tare plimbarea in coloana. Presimt ca o sa ne inmultim cu asa promovare. :) Felicitari pentru organizare!
Seat Leon (1P) 2008 1.6 102cp Candy White

PapaGiorgio
D U D U

06 Iun 2009, 17:32

EXCEPTIONAL! Bravos fratilor! Felicitari tuturor celor care au facut posibil un astfel de eveniment! :) :) :)
Seat Leon Reference, 1.4/85 CP, 2008, Galben, PH-78-RDC

R Z W

06 Iun 2009, 17:39

sfigmo scrie:
Profesore, la biserica daca vrei sa te spovedesti, mergi singur la popa nu vine popa la tine...
Asa numitele bisericute se stie ca nu au existat niciodata...nu vad de unde vine supararea omului...nu cred ca cineva din club nu a raspuns altuia la o intrebare cand i-a fost adresata...asta din ce am vazut eu cat timp am fost la intalnirile clubului...ce s-a intamplat aici la filmari sincer nu stiu...nu am fost prezent...toate cele spuse cu ton rautacios nu isi au locul, iar off-urile personale cred ca lumea ar trebui sa si le spuna pe un topic separat... RZW, am mai citit posturi in care esti nemultumit de una sau de alta...e bine ca le spui...insa faptul ca esti singurul care spune chestii de-astea si ca te simti marginalizat nu iti ridica un semn de intrebare???
Sorry de off-topic...mutati-l undeva unde isi are rostul...mersi

asta pentru ca sunt singurul care scrie mereu cand e nemultumit, restul vb doar pe la spate,dar sa inchidem subiectul , nu isi mai au rost comentarile si o sa am si bilute sa spun cine formeaza o bisericuta ,asa zisi oameni care vb numai la ureche cand e ceva oricum ei se stiu care sunt ,dar gata ca nu vreau sa ma mai cert cu nimeni ,felicitari pt filmare si alte alea,,eu m am atacat nu ca nu am fost bagat in seama ca era si normal sa nu se intample asta la cati oameni erau akolo e vb de altceva aici ,si daca ma puc iar sa spun iar o sa ma intelega lumea gresit ,v am salutat RZW
Imagine
Imagine
1.6 - 102 Hp Design By R Z W : a si era sa uit ''sunt prost si vreau sa ma remarc '' si merg cu proiectoarele

LIFEPHORM

06 Iun 2009, 17:42

A iesit foarte bine, ideile s-au pus in practica cu succes! Pacat ca au fost foarte putine masini "in cadru". Ar fi trebuit sa facem cumva sa fie filmate mult mai multe masini, insa din pacate s-a pus amprenta doar pe cele din cercul de mijloc...
Am avut mult spatiu disponibil acolo in piata si nu prea l-am valorificat la maximum. O idee era sa facem mai multe cercuri concentrice si sa se filmeze din exterior spre interior, trecandu-se prin fiecare cerc, ca sa se vada cat mai bine cat de multe masini avem.
Sunt curios cum o sa se vada in filmarea de la TV.
Felicitari celor care s-au implicat ca aceasta intalnire sa se transforme intr-una oficiala, pe TV! :)

P.S: Si prea putine alea 4 femei. Noi suntem club de 4 (patru) femei? Fiecare masina ar fi meritat femeia ei! :D

LPH
2007 Leon FR 2.0 TFSI - 290 CP - Powertech Stg 2+, Cupspoiler, EVOMS Intake, Front -20mm OMP & Rear -30mm Eibach Springs, ECS Dogbone, 18" OZ Ultraleggera + Bridgestone Potenza S001, Brembo Z18 + Golf Mk5 R32 Rear Brakes, Cupra HPFP + Autotech, S3 Intercooler, S3 Camshafts & Injectors, BSH PCV Fix, Forge QSS, Eurojet TBE, etc

Nicky

06 Iun 2009, 17:48

Masina mea nici nu s-a ostenit reporterul Pro Tv s-o filmeze si vorba aia, era la o aruncatura de bat (300km). Si nici interviu nu mi-a luat Roxu :roll: Dar m-am hotarat, pana in Iulie 2009 nu ma mai vedeti pe la intalniri, asta ca sa va invatati odata minte :lol:
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

Puffy

06 Iun 2009, 18:34

Felicitari membrilor ClubSeat.eu pt admosfera de aseara ;) pacat ca nu am reusit sa multumim pe toata lumea.... Referitor la acele bisericute de care vad ca se vorbeste in ultima perioada... eu sincer nu cred si nu ma vad facand parte din nici o bisericuta, singura bisericuta din care pot fi acuzat ca fac parte este "grupul moderatorilor" in rest eu stiu ca sunt membru Clubseat.eu ... nu cred ca a fost un membru al clubseat.eu care sa fi venit la mine si eu sa nu il fi bagat in seama... Nu uitati un singur lucru!!! Nimeni nu va tine cu forta in ClubSeat.eu, nimeni nu va obliga sa veniti la intalnirii daca va simtiti exclusi intr-un fel sau altul....

Nimeni nu o sa va de-a afara din clubseat.eu niciodata, cine se simte exclus pleaca singur....

crysu
the yellow one

06 Iun 2009, 20:24

Nicky scrie:
Masina mea nici nu s-a ostenit reporterul Pro Tv s-o filmeze si vorba aia, era la o aruncatura de bat (300km). Si nici interviu nu mi-a luat Roxu :roll: Dar m-am hotarat, pana in Iulie 2009 nu ma mai vedeti pe la intalniri, asta ca sa va invatati odata minte :lol:

lasa Nicky ca nici pe a mea nu s-a ostenit nimeni sa o filmeze desi era la cativa metrii ... da acum pe bune ... ce sa vezi la masina mea ... o bara de Cupra si un plafon negru ... idea cu cercul a fost ok ... dar cum zicea cineva mai sus puteau sa fie mai multe cercuri ... intr-un final a fost ok... cum am mai zis, a fost intalnirea de la care nu vroiam sa plec... bisericute - pai astea sunt peste tot (chiar si in biserica)... de vorbit chiar aveai cu cine sa schimbi 2 vorbe chiar daca nu il cunosteai... (foarte amabil baiatul cu Cupra portocalie cu plafonul imitatie carbon)

RZW - are si el dreptatea lui; la fel am fost si eu prima data la Seat Euforia ... deja imi facusem o imagine destul de proasta despre o viitoare intalnire cu 'majoritatea' din Bucuresti
Imagine
Actual: Seat Leon 1P 1.6
Poate vreodata: Altea 4 Freetrack

ace117
Membru Fondator

06 Iun 2009, 20:40

SUPER EVENIMENT!!!
Mulltumiri celor care au participat si a celor care nu au reusit sa ajunga dar au fost langa noi!
Multumiri lui Remus si Roxana (ProMotor) pentru munca uriasa ce a fost depusa pentru ca acest eveniment sa aiba loc, sa fim promovati la acest nivel si sa fim clubul monomarca no.1 in acest moment.
In acest context ma lasa cu un gust amar comentariile userului RZW...
VW TIGUAN TRACK & AVENUE "THE BIG FOOT" 210 CP/450 Nm - CFT stg1
EX - SEAT LEON FR "THE STEALTH KNIGHT" 218 CP/453 Nm - RBN stg1

Imagine Imagine

bogy
K.I.D

06 Iun 2009, 20:57

Din poze mi se pare ca a fost super.
Sunt foarte curios cum o sa arate emisiunea.
Felicitari celor care au facut acest eveniment posibil. Ma simpt mandru ca fac parte din "clubul monomarca no.1" :bounce: :D
Jegu: Black Leon 1P Sport-Up 2.0 TDI
If you have everything under control, you're driving too slow. Pickup speed!
(ex)Motan | (ex)16 Valve

alkatraz83

06 Iun 2009, 21:36

Super frumoasa intalnirea, multumesc de invitatie. Pozele ai iesit marfa, fetele putine dar frumoase :D . Ne vedem desigur si data viitoare.

ca sa fiu si eu putin off topic il inteleg pe RZW, are si el oarecum dreptate, dar cu timpul o sa cunoasca mai multa lume si v-a avea cu cine sa socializeze ( am inteles ca esti la a 2-a intalnire). Nici eu nu cunosc multa lume dar imi dau silinta :bounce:
Ex: Seat Ibiza 1.9 SDI

Seat Cordoba, 2006, 1.4 TDI

Vlad_TNS

06 Iun 2009, 22:34

RZW-u vine de cateva luni la intalniri,nici pe departe un 'boboc' :D....El se referea la intalnirea de la euforia si asta de ieri..A socializat destul in timpu asta
Ex: 2008 Seat Ibiza 6L Glow Orange
2001 Honda Civic Type-R EP3 Nighthawk Black
2002 VW Lupo 3L Silver

DaniTorz

06 Iun 2009, 22:44

are dreptate rzw , fara suparare, stiu si eu destule vb pe la spate, dar toti isi inchid gura cand e vb de vorbit ceva, asta e se mai intampla, un sfat de al meu rzw, nu baga de seama
My Bmw E90/Nokian Wr G2 / Bosch Xenon Silver/
Ex: My Leon St1/gt1749va turbo/bilstein b12 suspension/borla custom exhaust/wiechers strut bar/revo remap/bbs wheels/aerodynamic body kit
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 18