Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

• 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 132

el_ovy
HVN

Re: Intalniri spontane!!!

03 Dec 2008, 11:58

1 bamse
2 Puffy
3.bufu
4.profesoru
5. marian
6 el_ovy
Seat Leon (1P) 2008 1.6 102cp Candy White

deep

03 Dec 2008, 13:06

eu o sa zic pas :) e prea aproape de constanta

have fun
1.4 with strong personality & Cupra looks... called Dulfy

stress.

03 Dec 2008, 13:21

Salut as veni si eu dar nu cunosc pe nimeni:( si sincer nu cred ca am timp, poate ne vedem la o festivitate ceva, din pacate cea cu muntele si implinirea de 1 an am ratat-o c anu aveam banui de loc;)) dar data viitoare poate voi si eu printre voi:) numai bine si distractie placuta :alien: :bounce:
Seat Ibiza Coupe 2000, 1.4 16v
Agent asigurari [b]"cel mai ieftin RCA" la ASTRA-UNIQA, rapid fara complicatii se pot face si online cu plata direct in cont oricand la orice ora inf pe PM sau Messenger[/b]
Aduc pe comanda din Anglia orice piesa auto second hand, orice model.

marian_iam
V.I.P.

03 Dec 2008, 13:28

daca ramai cu mentalitatea asta o sa ne cunosti la ......
normal ca nu cunosti pe nimeni.
paradoxal, prima data cand am fost, nici eu nu cunosteam pe nimeni!

daca vrei sa vii, noi te asteptam, daca nu... te asteptam la festivitatea din vara!
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro

bufubu
Dibaciu

03 Dec 2008, 13:33

vb lu marian ,cand am venit prima oara nu cunosteam pe nimeni :P,si colac peste pupaza am oprit din greseala la cei de la vw forum si dupa vreo 10min de stat pe acolo mi-am dat seama ca nu eram unde trebuie si am plecat putin mai incolo :P:))=)),deci recomand sa apari si pana la festivitatea de vara o sa cunosti pe toata lumea :D
LEON 1.9TDI 1XXCP 350Nm

stress.

03 Dec 2008, 13:34

marian_iam scrie:
daca ramai cu mentalitatea asta o sa ne cunosti la ......
normal ca nu cunosti pe nimeni.
paradoxal, prima data cand am fost, nici eu nu cunosteam pe nimeni!

daca vrei sa vii, noi te asteptam, daca nu... te asteptam la festivitatea din vara!

e ok si atunci:D ms de invitatie oricum sa vad cum fac cu timpul adica cum scap de la serv:)
Agent asigurari [b]"cel mai ieftin RCA" la ASTRA-UNIQA, rapid fara complicatii se pot face si online cu plata direct in cont oricand la orice ora inf pe PM sau Messenger[/b]

Puffy

03 Dec 2008, 13:35

Cel mai frumos a fost la intalnirea ClubSeat de la Bran, unde am dat noroc cu un coleg de pe forum, m-am prezentat, si el a zis ca ma stie, ca am stat de vorba la PBV2 (acolo au fost 50 de oameni, si cred ca am stat de vorba cu 49)....

Asa ca, pt membrii noi se organizeaza, in mare masura aceste intalniri spontane. Lasati timiditatea acasa si veniti la intalniri!!!!!!

stress.

03 Dec 2008, 13:36

bufubu scrie:
vb lu marian ,cand am venit prima oara nu cunosteam pe nimeni :P,si colac peste pupaza am oprit din greseala la cei de la vw forum si dupa vreo 10min de stat pe acolo mi-am dat seama ca nu eram unde trebuie si am plecat putin mai incolo :P:))=)),deci recomand sa apari si pana la festivitatea de vara o sa cunosti pe toata lumea :D

Poate pana la vara mai avem si intalniri de iarna la un cin fiert sau un ceai:D

47xww

03 Dec 2008, 13:43

salut ,nu cred ca mai cunosc pe careva dintre voi caci eu am fost la doua sau trei intalniri ale clubului anul trecut pe vremea asta , dar vreau sa-mi reiau abiceiul de aveni la intalniri(se pare ca sunte-ti o gasca f. tare),asta seara muncesc pana la ora 22 asa ca nu cred ca pot sa va mai prind la spontana de azi .Distractie placuta !
lg

Nicky

03 Dec 2008, 14:25

1 bamse
2 Puffy
3.bufu
4.profesoru
5.marian
6.el_ovy
7.dickynobreanu...incurc literele astea, mama lor, mi-au stricat tastatura :P
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

R Z W

03 Dec 2008, 14:28

stress. scrie:
Salut as veni si eu dar nu cunosc pe nimeni:( si sincer nu cred ca am timp, poate ne vedem la o festivitate ceva, din pacate cea cu muntele si implinirea de 1 an am ratat-o c anu aveam banui de loc;)) dar data viitoare poate voi si eu printre voi:) numai bine si distractie placuta :alien: :bounce:

Nu vreau sa se supere pe mine restul si iar sa sara de fund in sus ,dar daca se simte cineva asta e imi asum acest risc, parerea mea este ca nu ai ce sa pierzi ,ca nu te duci la astfel de intalniri ,oricum sa sti ca oamenii nu sunt asa de treba cum crezi tu ,sunt numai bisericute iar cei pe care ii vezi tu ca se inteleg fac parte din una din bisericute,la ultima mea intalnire la care am fost la mc pe Barbu Vacarescu nici makar nu am fost bagat in seama asa ca am decis sa renunt la ideea clubului ,sunt cativa care cred ca le stiu pe toate si nu mai are rost sa vb si cu altii sau daca au cupra la fel nu au ce vb cu ceilati , inca o data imi cer scuze daca se sinte cineva ,dar o aveam pe suflet si trebuia sa o zic ,asta ca sa nu mai vorbin ca niciodata nu vine la intalniri Remus fontatorul asa ca daca nu vine el ce sa mai vb de restul .... cu stima R Z W
Imagine
Imagine
1.6 - 102 Hp Design By R Z W : a si era sa uit ''sunt prost si vreau sa ma remarc '' si merg cu proiectoarele

marian_iam
V.I.P.

03 Dec 2008, 14:37

RZW, daca vroiai atentie speciala trebuia sa spui, strigi etc.
Daca nu esti in stare sa te integrezi este problema ta! nu a noastra!
Chiar sunt curios daca mai exista astfel de pareri!
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro

deep

03 Dec 2008, 14:41

R Z W scrie:
stress. scrie:

Nu vreau sa se supere pe mine restul si iar sa sara de fund in sus ,dar daca se simte cineva asta e imi asum acest risc, parerea mea este ca nu ai ce sa pierzi ,ca nu te duci la astfel de intalniri ,oricum sa sti ca oamenii nu sunt asa de treba cum crezi tu ,sunt numai bisericute iar cei pe care ii vezi tu ca se inteleg fac parte din una din bisericute,la ultima mea intalnire la care am fost la mc pe Barbu Vacarescu nici makar nu am fost bagat in seama asa ca am decis sa renunt la ideea clubului ,sunt cativa care cred ca le stiu pe toate si nu mai are rost sa vb si cu altii sau daca au cupra la fel nu au ce vb cu ceilati , inca o data imi cer scuze daca se sinte cineva ,dar o aveam pe suflet si trebuia sa o zic ,asta ca sa nu mai vorbin ca niciodata nu vine la intalniri Remus fontatorul asa ca daca nu vine el ce sa mai vb de restul .... cu stima R Z W

In mare parte eram de aceeasi parere pana sa ii cunosc. Daca nu te bagi in seama mi se pare normal sa nu vina nimeni sa te traga de bluza sa o faci ;)
Eu am avut curiozitatea de o spontana de bucuresti .. sa zicem ca i-am cunoscut prima data pe multi .. si nu am facut show .. si nici nu am fost la suc .. eram grabit sa plec spre CT inapoi. E greu sa te integrezi ?
Nu trebuie sa ai Cupra sau FR ca sa fi "la moda" sau "tare"
E clubul posesorilor de SEAT !!!
Majoritatea care au fost la munte, sunt si din echipa de moderatori si din echipa de utilizatori .. si crede`ma ca este doarte departe de adevar.

I rest my case .. fara sa dau nume sau exemple .. incearca sa mergi la spontane, si sa te bagi in seama .. altfel .. ramai in spatele calculatorului cu mana pe tastatura :)

Sper sa nu o iei in nume de rau RZW
1.4 with strong personality & Cupra looks... called Dulfy

Nicky

03 Dec 2008, 14:50

Razvanelu, cred ca eu sunt ala cu cupra care le stie pe toate (pe toate fetele din lista de messenger).
Bine ca te-ai eliberat, ai spus ce crezi tu si asta e foarte bine. Eu admir oamenii care nu sunt prefacuti.
Cum ti-am zis si pe messenger acum ceva timp, nu se poate sa ii placi pe toti, nu se poate ca toti sa te placa, dar suntem oameni si macat cativa dintre noi ti-au dat atentie, trebuie sa recunosti.
Chiar daca Remus (fondatorul) nu poate ajunge la fiecare intalnire, fie ea spontana sau saptamanala, eu tin sa ii multumesc ca prin intermediul lui, noi toti ne-am cunoscut, ne-am suparat, ne-am bucurat, ne-am sitit bine, am polemizat pe diverse teme (ultima mea polemica cu tine a fost pe tema Anvelope Iarna, 2 sau 4 bucati). Si daca Remus - sa presupunem ca - maine ar inchide forumul, noi ne stim, avem detalii de contact (tel, e-mail, messenger etc.) asa ca prietenia poate continua.
Ai vazut cati sunt aceia care s-au bucurat de schimbarea pe care i-ai adus-o infatisarii Leonului tau. Si cata lume te sustine in continuare cu modificarile.
Eu nu te-am sesizat atunci la Mc D's, stateam mai mult cu prietena mea, ca si locul era de asa natura incat nu puteam sa stam mai multi la masa.
Fa-ti curaj si mai vino, incet, incet, ne vom cunoaste cu totii mai bine. Bisericute oricand vor fi, dar nu din cauza ca membrii sunt suparati, dar daca ar trebui sa vorbeasca un om pe rand si sa asculte 40, ar fi plictisitor.
Inca o data, repet, te felicit ca ai avut curajul sa iti spui nemultumirile! Apreciez sinceritatea si modul elegant in care ai ales sa iti expui parerea.
Te asteptam cu noi, cand vrei tu! pe messenger nu mai zic, ca noi vorbim des! Succes! :)
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

The teacher
Profesoru

03 Dec 2008, 14:52

R Z W scrie:
stress. scrie:

Man esti in totala confuzie , eu nu merg la biserica , ASA ca nu fac parte din nici o dogma , ca ma inteleg bine cu un om care are o Cupra , eu posesor de 1,6 , tine de alte chestii , daca eu vad ca nu sunt bagat in seama , ma bag singur , dar bineinteles trebuie sa te bazezi pe ceva , daca nu e bine ce faci.........
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 132