Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

badganaflee
V.I.P.

Re: BRISA BLUE

19 Sep 2009, 18:57

nice discuri, bravo

Sqash

19 Sep 2009, 21:40

Foarte cool discurile alea, asta ne luat in seama si performantele oferite, de evacuare numai zic nimic..asta e boala mea la masini, "sa maraie" 8) cand pleaca de la semafor, astept sa fac si eu rost de ceva banuti sa vad ce pot face in privinta asta :bounce: ..
Spor in continuare la modificat.. :D
Never expect less than the maximum.

STORM

25 Sep 2009, 12:30

modele middle ca sa zic asa de la seat ( ibiza/cordoba ) cam au o problema cu franele... cel putin eu. Daca este ud pe jos ( sa nu zic putin polei ) ma duc taras cu tot cu mama ABS-ului. Acum intrebari nu inainte sa te felicit pt masina si modificari
1. Se simte vreo diferenta la franare de cand ai alte discuri
2. De unde ai pleoapele ?? vreau si eu sa imi iau
bafta in continuare la modificari

vanburger
Subiect Autor

25 Sep 2009, 13:55

salut
1.da..este o mare diferenta fata de discurile+placutele stock..vezi ca am dat un feedback la discuri &placute frana-ebc brakes
2.pleoapele sunt de la je design (au venit complete, adica cu tot ce trebuie pt montaj) le-am luat de la o firma pe care NU ti-o recomand(vezi subiectul de la alte serviceuri si magazine de piese)..am asteptat 5 luni dupa ele..au costat 105euro la care mi-ai facut un discount de 10%(asta dupa multe amenintari)..sunt multumit de ele..calitate buna, se vede ca-s de la mama lor nu ca alte copii made in cina care au boabe de orez prin ele..in plus s-au asezat f bine

despre problema cu mersul taras pe umezeala...sunt multi factori care influenteaza chestia asta..mai ales gumele de pe masina
de cand am discurile+ placutele ebc am tot testat franele si pot sa-ti zic ca sunt uimit
toate bune
IBIZA 1.2 12V- watch out for the stupid idiot behind me Imagine

Vlad_TNS

26 Oct 2009, 06:31

Nu fi jeg si spune-le oamenilor ce ai facut.Spune-le ca i-ai dat masina mamei tale de tot si acum esti pieton............Spune-le
Ex: 2008 Seat Ibiza 6L Glow Orange
2001 Honda Civic Type-R EP3 Nighthawk Black
2002 VW Lupo 3L Silver

antisemitismus44

28 Oct 2009, 10:16

salut, finala e cea de cupra? sau nu vad eu bine, oricum nu cred ca mai vad bine
ibiza 1.9 TDI