Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 18

AndreyWoB

Re: PROMOTOR

24 Apr 2009, 10:54

toepfer scrie:
Felicitarile mele baieti !!! Voi urmari emisiunea.
Dar am vazut acum cateva saptamani la Promotor o Cupra alba foarte draguta a unui baietas din Bucuresti. El de ce nu face parte din clubul nostru :shock: ???

Tin sa te anunt ca baiatul este din Rm. Valcea nu din Bucuresti si stiu asta sigur pentru ca este varul meu. El face parte din Midnight , dar mai sunt o multime de alte Cupre care sunt in ClubSeat..
Cu Dumnezeu inainte si cu Leon-ul in blana !

mihaidd

24 Apr 2009, 11:51

AndreyWoB scrie:
toepfer scrie:
Dar am vazut acum cateva saptamani la Promotor o Cupra alba foarte draguta a unui baietas din Bucuresti. El de ce nu face parte din clubul nostru :shock: ???

Tin sa te anunt ca baiatul este din Rm. Valcea nu din Bucuresti si stiu asta sigur pentru ca este varul meu. El face parte din Midnight , dar mai sunt o multime de alte Cupre care sunt in ClubSeat..

A fost expus la 4T daca nu ma insel...

The teacher
Profesoru

24 Apr 2009, 11:54

mihaidd scrie:
AndreyWoB scrie:
toepfer scrie:

A fost expus la 4T daca nu ma insel...

Exact , si pot sa afirm ca masina aia , arata si merge f tare.................stiu asta din sursa sigura , chiar daca nu cunosc proprietarul .............felicitari ....................

AndreyWoB

24 Apr 2009, 12:37

Da a fost expus la 4TuningDays .
Si chiar merge repede masina aia. Are peste 300Cp.

Ideea era ca nu trebuie sa fim invidiosi (teopfer) ca apar doar unii la tv si nu apar toti din ClubSeat.
Eu am vazut masina lui Paul si am ramas cu gura cascata. Chiar are ce sa prezinte.
Si ca sa mergi cu o masina la o emisiune sa o prezinti nu trebuie neaparat sa fie rapida sa aiba multi cai, e de ajuns sa fie facuta pentru show. Si a lui Paul eu zic ca este.
Cu Dumnezeu inainte si cu Leon-ul in blana !

Vlad_TNS

24 Apr 2009, 13:13

exact......cum e si masina lui teo.....are 1.6 motor.......dar chiar cred ca asta e un amanunt nesemnificativ si minuscul.......cand te uiti la masina lui teo nu t mai gandesti la motor.dar lumea vrea PUTEREEEE nu am ce sa le fac
Ex: 2008 Seat Ibiza 6L Glow Orange
2001 Honda Civic Type-R EP3 Nighthawk Black
2002 VW Lupo 3L Silver

grecutzu2005

24 Apr 2009, 13:22

adevaru este ca sunt 2 sau chiar 3 categori de oameni
1 putere
2 visual
3 audio

dar 1 cu 2 se combina pentru ca nu poti sa ai o masina puternica si sa nu ai un eleron niste arcuri si ceva care sa fie aerodinamic ca degeaba ai 300 de caluti cand la o curba te dai de 3 ori peste cap.

eu prima si prima data as merge pe putin visual ca este mai ieftin si dupa aceia as umbla la motor.
astept cu nerabdare emisiunile.
dar nici pe cea de saptamana viitoare nu o voi putea vedea din pacate sunt pe traseu si atunci :(
Λέω aυτa κaι είνaι τρελa!
SEAT CUPRA 2.0 TFSI 240 HP
www.JustClassics.ro

crysu
the yellow one

24 Apr 2009, 13:44

sa incepem cumva pariurile ... care pe care ?

voi cred ca ati luat-o razna ... mai conteaza ce masina este prezentata la ProMotor ? important este ca acolo o sa apara ClubSeat.

btw... daca criteriul era puterea cred ca si un Opel Ascona (scuze posesorilor) din 1900 toamna cu tabla ruginita si alte alea dar cu multi cai putea fi prezenta acolo .... si in emisiunea in care era prezentata Cupra alba s-a vorbit de design, de ce s-a investit in ea si daca imi aduc eu aminte mai mic de putere ... pai daca este sa o luam asa masina lui Stefan nu are ce cauta acolo, dar munca depusa si bani investiti?

btw vad masinuta destul de des prin Craiova si chiar este bestiala... mai este si un Ford Mustang rosu (multi cai), dar nu are aceiasi atractie..

deci continuam pariurile sau ii sustinem pe cei care or sa apara pe sticla ?
Imagine
Actual: Seat Leon 1P 1.6
Poate vreodata: Altea 4 Freetrack

grecutzu2005

24 Apr 2009, 14:04

Scuzama poti sa imi spui despre ce pariuri este vorba? ca m-ai pierdut.
www.JustClassics.ro

The teacher
Profesoru

24 Apr 2009, 14:13

Cred ca nici astia de Promotor , nu mai stiu ce sa faca pt. a realiuza o emisiune , asa ca aduc si ei ..........., dar masina lui Paul , are cam de toate asta nu s-a remarcat aici , are si un aspect exterior f deosebit , dar are si un motor zic eu suficient de puternic care sa te duca oriunde , si sa nu te faci de ras , deci prea multe polemici pt. o emisiune care pana nu o vedem ne aflam in treaba vb , ar fii mai indicat sa vb dupa emisiune ,

grecutzu2005

24 Apr 2009, 14:15

eu nu am zis nimic rau de masina lui paul si foarte bine ca participa la emisiune si ma bucur foarte mult pentru el si pentru culbul seat.
dar nu stiu despre ce pariuri este vorba....
www.JustClassics.ro

The teacher
Profesoru

24 Apr 2009, 14:16

grecutzu2005 scrie:

Pai oricum tu esti pierdut omule , dar te recupram noi , stai fara grija , ori Eddy ori , gasim noi pe cineva/////////////////////// :lol: :lol: :lol: :lol:

The teacher
Profesoru

24 Apr 2009, 14:17

grecutzu2005 scrie:
eu nu am zis nimic rau de masina lui paul si foarte bine ca participa la emisiune si ma bucur foarte mult pentru el si pentru culbul seat.
dar nu stiu despre ce pariuri este vorba....

Sincer , nici eu nu stiu

bogy
K.I.D

24 Apr 2009, 14:31

Cred ca s-a referit la pariuri de genul "Ala are masina mai frumoasa, sau mai tunata", sau "ala trebuia sa apara"
Oricum eu il felicit pe Paul pentru masina si sunt bucuros ca s-a facut acest prim pas. Cat despre faza "care masina trebuia sa apara prima data" eu zic ca nu ar trebuii sa bagam ce avem mai de top. Lumea intodeauna se asteapta la mai mult. Dar oricum eu nu cred ca se poatte face o apreciere care masina e mai frumoasa. Totul tine de gusturile privitorului :)
Jegu: Black Leon 1P Sport-Up 2.0 TDI
If you have everything under control, you're driving too slow. Pickup speed!
(ex)Motan | (ex)16 Valve

crysu
the yellow one

24 Apr 2009, 15:11

bogy scrie:
Cred ca s-a referit la pariuri de genul "Ala are masina mai frumoasa, sau mai tunata", sau "ala trebuia sa apara"

yup despre asta era vorba ... :)
Imagine
Actual: Seat Leon 1P 1.6
Poate vreodata: Altea 4 Freetrack

eddy_wtx
LowRider

24 Apr 2009, 19:26

The teacher scrie:
grecutzu2005 scrie:

Pai oricum tu esti pierdut omule , dar te recupram noi , stai fara grija , ori Eddy ori , gasim noi pe cineva/////////////////////// :lol: :lol: :lol: :lol:

io nu ma bag!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 18