Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

BALTAZAR2003
Moderator

Re: retardata meaaaaa!!!

19 Apr 2009, 23:35

Salut,
Am editat eu postul tau si am pus thumbs. pentru pozele cu masinuta.
Sa o stapanesti sanatos si sa ii tocesti gumele fara probleme. :lol:
Eu am spus ca la Pustnicu` vin multi ascultatori de manele, dar pot fi acoperiti...:lol: :drunken:
Oricum este curata padurea, comparativ cu alte locuri apropiate de capitala.
Cordoba Fever + Fresc, 1.4l/86Cp, 2008, Rosu Emocion
Imagine

Vlad_TNS

20 Apr 2009, 00:06

te-am vazut cumva azi in trafic:????? pe stefan cel mare????porti ochelari????.nush daca u erai dar azi pe stefan cel mare m-am tras oarecum cu unu cu o ibiza neagra cu numere roshii si seamana ibiza ta cu cea cu carem-am intalnit azi.Deaia ziceam dak erai u
Ex: 2008 Seat Ibiza 6L Glow Orange
2001 Honda Civic Type-R EP3 Nighthawk Black
2002 VW Lupo 3L Silver

AAndreiu

20 Apr 2009, 14:09

Bine ai venit! Sunt invidios :lol: a mea are doar 70 de caluti si la drum lung se simte nevoia de mai multi!
Sa ai parte de multi km fara incidente si sa te bucuri de ea cat mai mult!
[size=200]Seat Ibiza All Inclusive 1,2 12V 70Cp, Decembrie 2006
http://www.torncity.com/profiles.php?XID=1065300
http://asdfsdfasdfsdf.labrute.fr/
[/size]

Andrei
Admin / PR
Subiect Autor

20 Apr 2009, 14:29

AAndreiu scrie:
Bine ai venit! Sunt invidios :lol: a mea are doar 70 de caluti si la drum lung se simte nevoia de mai multi!
Sa ai parte de multi km fara incidente si sa te bucuri de ea cat mai mult!

Merci frumos. Am 1140 km facutzi si pot spune k sunt extrem de multumit. :) merci again
SEAT Ibiza 6J SC Limited Edition

Andrei
Admin / PR
Subiect Autor

20 Apr 2009, 14:32

TNS scrie:
te-am vazut cumva azi in trafic:????? pe stefan cel mare????porti ochelari????.nush daca u erai dar azi pe stefan cel mare m-am tras oarecum cu unu cu o ibiza neagra cu numere roshii si seamana ibiza ta cu cea cu carem-am intalnit azi.Deaia ziceam dak erai u

hmmmm nu ca atunci cand sunt la munca bat drumul BRANCOVEANU-CARREFOUR BANEASA asadar nu prea aveam ce sa caut p'acolo :D insa pot spune ca aseara eram cu prietena mea pe la Plaza Romania si mergeam linistiti spre masina cand m-au strigat 2 de la BGS. Ca domne te rog sa iti calmezi prietena ca arata semne ca ns ce. Evident prietena mea nu a aratat absolut nimic iar unul de la BGS mi-a notat nr. de inmatriculare. Intrebarea e: Ce pot sa faca ei cu numarul? O sa vin si eu la o intalnire cand o sa am timp. Salut, toate cele bune

Andrei
Admin / PR
Subiect Autor

20 Apr 2009, 14:35

BALTAZAR2003 scrie:
Salut,
Am editat eu postul tau si am pus thumbs. pentru pozele cu masinuta.
Sa o stapanesti sanatos si sa ii tocesti gumele fara probleme. :lol:
Eu am spus ca la Pustnicu` vin multi ascultatori de manele, dar pot fi acoperiti...:lol: :drunken:
Oricum este curata padurea, comparativ cu alte locuri apropiate de capitala.

doahhh deci dupa ce ca era prima data cand mergeam la Pustnicu am mers vreo 15km in + ca nu eram atent la drum si am uitat sa fac stanga la Branesti =)))) am ajuns acolo intr-un final. M-a nemultumit doar k erau foarte multi manelisti cu aur pana si pe unghii dar asta e problema lor, cu muzica data la maxim si le canta numai SALAM, PESTE si ce-o mai fii. Am dat si eu muzica tare si pot spune k am fost mai fericit nu am mai auzit zgomotul ala supranumit "MUZICA". In rest e frumos foarte curat. Am vrut sa merg acolo ptr ca inainte sa imi iau masina citeam pe forum la intalniri, gratare bla bla bla, salut

Bubulutza

21 Apr 2009, 11:05

retardel scrie:

pot spune ca aseara eram cu prietena mea pe la Plaza Romania si mergeam linistiti spre masina cand m-au strigat 2 de la BGS. Ca domne te rog sa iti calmezi prietena ca arata semne ca ns ce. Evident prietena mea nu a aratat absolut nimic iar unul de la BGS mi-a notat nr. de inmatriculare. Intrebarea e: Ce pot sa faca ei cu numarul? O sa vin si eu la o intalnire cand o sa am timp. Salut, toate cele bune

bai ce idioti! cum adica ti-au notat numarul??? ce idioti :( cred ca aveau chef de scandal.... ce poti sa le ceri, ocupatia lor spune totul .... in ce tara traim ... :(

badganaflee
V.I.P.

21 Apr 2009, 11:09

da-tii mah drecuh de huligani, mor de plictiseala in intersectii, abia asteapta scandal sa dea cu "pumnii lor minte nu are " , nici nu-i bag in seama spunt prea low pentru nivelul societatii, faza tare e ca ei se cred ceva gen : SWAT SAU MARINE, etc, low da' rau de tot

Andrei
Admin / PR
Subiect Autor

21 Apr 2009, 20:57

Iti dai seama ca se cred mari insa ma gandesc ca e foarte de cacao sa te bagi cu, cineva in seama doar ptr a face o amarata de conversatie bazata pe proastia lor. Plus de asta pe prietena mea au speriat-o un pic si asta m-a enervat mai mult :? in fine. Toate cele bune.

catalin87

21 Apr 2009, 23:16

Bine ai venit! Ceva mai inatrziat.Simpatica masina ta sa o stapanesti sanatos si sa ai grija de aia!
Cat despre incident, :arrow: asa sunt romanii, am patit ceva asemanator eu si prietena mea, in situatii de genul asta trebuie sa fi mai nesimtit ca ei ,nu sunt adeptul acestui lucru dar asta este
Seat Leon 1.4 ,85 Cp , Citrus yellow
Yellow Spider
http://www.sanatateprinmiscare.blogspot.com

Andrei
Admin / PR
Subiect Autor

22 Apr 2009, 13:09

Salut. Astazi am aflat ca de maine am numerele de inmatriculare B-76-FAF. Din pacate nu s-au gasit cele pe care le-am vrut eu insa tot imi iubesc masina:D

Andrei
Admin / PR
Subiect Autor

22 Apr 2009, 22:26

Am nevoie de cateva informatii. Vreau sa imi pun grila fara semn. Cum fac, cat costa grila si de unde o achizitionez? Astept un raspuns aici sau PM. Merci frumos

Andrei
Admin / PR
Subiect Autor

23 Apr 2009, 08:45

m-am mintit singur. este B-76-SAF =))

Andrei
Admin / PR
Subiect Autor

23 Apr 2009, 10:25

Astazi i-am pus sticker-ul insa nu stiu sa ii pun suportii de numar. Daca ma ajuta cineva sunt cel mai fericit. Dau o bere fara alcool :lol: Scuzati praful de pe masinutza dar m-a prins ploaia si nu am avut timp sa merg sa o fac gigea. Astept un pm daca ma poate ajuta cineva sau un raspuns aici. Salut

Imagine

Imagine

Imagine

Strafe

24 Apr 2009, 10:29

Nu sunt greu de pus suportii de numar. Pe cei originali banuiesc ca stii sa-i dai jos, dar iti explic cap coada. Ai nevoie de o surubelnita dreapta si una in cruce. Poti folosi si cheia in loc de surubelnita dreapta, pentru ca o folosesti doar ca sa rotesti plasticele alea care iti tin placuta de inmatriculare. Dai jos placuta si vei avea acces la suruburile care tin suportul de numar. Le desurubezi cu surubelnita in cruce (evident :P) si dai jos suportul vechi.
Suportul nou vei vedea ca are un sablon (aproape la fel ca cel vechi), incerci sa il potrivesti in asa fel incat sa poti insuruba in gaurile vechi si sa se tina in acele suruburi. Daca gaurile nu se potrivesc, poti da fara probleme altele (la mine nu s-au potrivit) folosind suruburile, pentru ca ar trebui sa fie ascutite in capat si daca impingi in spoiler si insurubezi o sa intre inauntru fara probleme (mai usor e cu o surubelnita electrica, dar merge si cu cea clasica).
Dupa ce ai montat suportul vechi, pui placutele de inmatriculare la loc. La suporturile mele clubseat e sistemul mai ciudat (nu-mi place :P), e o 'fasie' de plastic orizontala, in partea de jos a suportului, care daca vrei sa o scoti trebuie sa o indoi usor pana iese dintr-un capat (sau amandoua) si o tragi afara.

PS: Bine ai venit si felicitari pentru culoare! :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8