Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

deep

Re: Club Seat Chat - Off Topic Only

18 Sep 2009, 10:26

Bubulutza scrie:
@Copakabana: deci cu alte cuvinte te-ai pus la mintea prostului.... :( trist ...

chiar trist .. ignoranta doare cel mai tare ;)
1.4 with strong personality & Cupra looks... called Dulfy

Copakbana13

18 Sep 2009, 10:35

Nu m-am pus la mintea lui...nu i-am dat satisfactie..Doar ca..suna cam urat, dar a fost o razbunare.. Sincer, am fost foarte aproape sa intru in ala din fata mea..si era si viteza..pur si simplu mi-a facut placere sa-l tin dupa mine..sa-l fac sa turbeze de draci!
Cea mai buna masina e....MASINA TA!!!

Imagine

CataLIYna
V.I.P.

18 Sep 2009, 10:38

Misto povestioara..
Am si eu una..Mergeam frumos pe soseaua Chitilei.Acolo sunt 2 benzi pe sens.Eram pe banda 2 si un istet s-a gandit sa faca stanga si am zis oooooook o luam prin dreapta.Dar din spate venea un disperat care flashuieste desi manevra noastra a fost destul de rapida astfel incat sa nu il deranjam din cursa lui de F1(vreau sa subliniez ca pe acolo se plimba foarte multi tigani cu masini foarte foarte scumpe si puternice).
Daaaaaar.. aici apare greseala...Bebe s-a cam enervat de flashul aluia si a inceput sa-l flashuiasca si el.. Atat i-a trebuit acelui specimen.Tinut faza lunga,stat la bara din spate, cea mai mica frana insemna un poc.Si satul sa ne stea in fund(scuze expresia) s-a bagat in fatza noastra si a pus frana brusc(specific cocalarilor) Am oprit amandoi masinile, si s-a dat jos un tzigan 1,9 500kg(+burtoiu) si a inceput sa ne loveasca masina cu pumnii si picioarele.Iti dai seama ca daca noi coboram din masina era jale :D.
A fost un moment groaznic, eu cel putin m-am speriat super tare mai ales ca am locuit in Chitila si stiu de ce sunt in stare tiganii de acolo.
Bine ca s-au potolit pana la urma spiritele, dar am invatat ceva din toata intamplarea.Ca nu e bine sa te pui cu nebunii.
Bebe are un vecin care a murit pt ca a primit un pumn in trafic, iar tipul care l-a lovit este liber.

deutzzaa

18 Sep 2009, 10:39

deep scrie:
Bubulutza scrie:
@deep: "Je" intra in concediu? :D

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :) 3 saptamani din care una e nunta :P
iha haha ha

Felicitari! Casa de piatra!!!

P.S: frumos la zell am see (stiu de la mama :D )

Copakbana13

18 Sep 2009, 10:42

Asa e..cu prostul si betivul nu e bine sa ai conflict..Dar..totusi..nu cred ca..macar o data in viata, fiecare din noi nu da curs la ceea ce ii face un prost..Chiar nu cred ca "am primit o palma, nu-i nimik, intoarcem si celalalt obraz" MAi este cineva ce gandeste asa?

Imagine

Copakbana13

18 Sep 2009, 10:59

@CataLIYna - naspa senzatia sa vezi cioara de o tona ca bate in masina :) Acum e funny dar cred ca a fost inspaimantator atunci! Inca o chestie care se intampla si de care se tine cont..o lege nescrisa..in trafic nu avem toti drepturi si obligatii. Ideea e ca.. Ce masina ai tu..A..un Seat..frate esti penal..eu am Q7,Mercedes, Bmw sau Cayenne! Cine are prioritate, cine iti taie calea, cine nu sta la semafor! Normal ca eu baaaa...nu vezi ce masina am?! (una din cele 4)

Imagine

cristi_mky
Inginer

18 Sep 2009, 11:00

@Copakabana
FOARTE BINE
Tot felul de oameni :cussing:
Cu cat e mai mare si mai gras e mai bine,se misca mai greu :boxing:
Imagine
HONDA
YAMAHA
VW
SEAT
BUGGY

Nicky
Subiect Autor

18 Sep 2009, 11:06

Gina e gay! O vad aici :P

Copa, lasa-i asa, sa sufere :P Nu e ca te-ai pus la mintea lui sau nu, dar fii mai atent, cu astia trebuie sa tratezi ca la de la om la pom :P ei sunt fauna (trebuia sa zic flora?:P)
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

Nicky
Subiect Autor

18 Sep 2009, 11:11

Am uitat sa va zic, azi-noapte am visat ca l-am depasit pe Marean la numar de postari si aveam spre 5000 :lol:
sunt in fundul tau, marean. you can run, but u can't hide!
oricum, intr-un an, ionutzu o sa fie lider :lol:

planuri de week-end?

domnisoara mea pleaca maine spre bucuresti. eu raman singur acasa cu gheiul ala italian.
brazilianca pleaca in belgia in excursie si brazilianul a plecat la paris, tot in excursie.

asta seara, cum spuneam, mergem la teatru la Chicago, teatrul se numeste GAietY Theatre Dublin, e de ghei :D
http://www.gaietytheatre.ie/
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

Copakbana13

18 Sep 2009, 11:14

@Nicky - ne strangem 40-50 si dam o petrecere la tine! ;) Ce zici? Daca nu e doamna..lucrurile s-au simplificat! :)

Imagine

marian_iam
V.I.P.

18 Sep 2009, 11:16

imi faci avansuri???
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro

Bubulutza

18 Sep 2009, 11:17

@Copakabana: nu zic ca tre sa intoarcem si celalalt obraz ...insa situatiile acestea pot degenera urat de tot..vezi ce a zis Cata cu baiatul acela care este mort...si pentru ce..pentru un flash...si eu imi ies din minti cateodata si recunosc ca nu ma pot stapani...insa incerc din ce in ce mai mult sa imi autosugerez sa o las balta...
pe bune acum...nu merita!
nu stii niciodata peste cine dai...si nu este doar viata ta la mijloc...mai este si cel care venea de pe contrasens in povestea ta...care pana la urma nu avea nicio vina daca s-ar fi intamplat ceva...140 la ora nu te opresti asa repede :)

marian_iam
V.I.P.

18 Sep 2009, 11:18

Bubulutza scrie:
@Copakabana: ...140 la ora nu te opresti asa repede :)

BA DA! daca are EBC-uri! :lol:
Si nu caut sa-ti demonstrez, era o simpla figura, deci nu ma lua-n nume de rau ca te iau in ..... brate!!!
Noi ... Bem, Fumam, Tusim, Ranjim ... asta facem pana murim ...
Opel Astra GSI
Ceasuri Barbatesti de de Dama http://www.casaceasurilor.ro

Bubulutza

18 Sep 2009, 11:19

radem...glumim...dar e serioasa treaba .... :lol: