Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

bertzi43
B-82-AJS

Re: Club Seat Chat - Off Topic Only

20 Iun 2009, 12:05

intreaba-l pe eddy poate stie ceva,daca ia calcat ala pixu,nu a mai avut cu ce sa scrie si a luat nr de inmatriculare sa le ataseze la procesu verbal :lol:
cred ca-mi iau 2 beri si plec la strand :D

Seat Leon 1M Stella,1.6 16v,105 cp...
Imagine

grecutzu2005

20 Iun 2009, 12:08

buna idee.... sa inceapara razboiu greco ungar :)

sa sti ca o sa imi fie ciuda pe tine. cum sa iti iei 2 beri si sa mergi la strand :( eu muncesc.
macar bea vreo 6 beri 4 pentru mine :P
Λέω aυτa κaι είνaι τρελa!
SEAT CUPRA 2.0 TFSI 240 HP
www.JustClassics.ro

eddy_wtx
LowRider

20 Iun 2009, 18:16

link

Nicky
Subiect Autor

20 Iun 2009, 19:34

cica nu mai exista :D ce era?
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

Puffy

20 Iun 2009, 19:39

Primul topic a fost sters la cererea initiatorului. a fost postat din gresala.

Asta este linkul pe care Eddy a vrut sa il posteze:

viewtopic.php?f=47&t=3559

Nicky
Subiect Autor

20 Iun 2009, 19:46

wow, respectele mele, pufule! mai vigilent ca niciodata ;) ma bag la poze!

Nicky
Subiect Autor

22 Iun 2009, 10:09

Super saptamana, my gheiz! Am vazut pozele de la Promotor, 0/5 erai prezent, l-am vazut si pe tatal tau, pe bertzi, pe bubu, mareanu cu ramele lui de ghei (rame de ochelari), cred ca a fost frumos, mi-a placut ca a aparut potera cu masina cea alba :D si ca a lasat lumea la pozat ;)
M-au sunat de la KLM si mi-au zis ca imi schimba zborul, ca au schimbat ei ceva cu orarele de zbor si nu mai prindeam legatura din Amsterdam, dar nu e problema, ajung cu 10 ore mai devreme la Romanica ;)
Ieri am vazut Rapid si Furios 2009 si inca un film - behind enemy lines 2008 sau 2009, nu mai stiu. Si astia de la SEAL (SEa, Air, Land) US Navy cica au o vorba: THE ONLY EASY DAY WAS YESTEDAY :lol:

Va pup, fiti veseli!

CataLIYna
V.I.P.

22 Iun 2009, 10:12

Nicky scrie:
Super saptamana, my gheiz! Am vazut pozele de la Promotor, 0/5 erai prezent, l-am vazut si pe tatal tau, pe bertzi, pe bubu, mareanu cu ramele lui de ghei (rame de ochelari), cred ca a fost frumos, mi-a placut ca a aparut potera cu masina cea alba :D si ca a lasat lumea la pozat ;)
M-au sunat de la KLM si mi-au zis ca imi schimba zborul, ca au schimbat ei ceva cu orarele de zbor si nu mai prindeam legatura din Amsterdam, dar nu e problema, ajung cu 10 ore mai devreme la Romanica ;)
Ieri am vazut Rapid si Furios 2009 si inca un film - behind enemy lines 2008 sau 2009, nu mai stiu. Si astia de la SEAL (SEa, Air, Land) US Navy cica au o vorba: THE ONLY EASY DAY WAS YESTEDAY :lol:

Va pup, fiti veseli!

eu am vazut Jumper si am visat toata noaptea ca am teleportez :D

Nicky
Subiect Autor

22 Iun 2009, 10:16

Citroen Jumper, Cata? :lol:
Schimba Vulcanizarea, e clar ca roata pierde aer, aia ori sunt chiori, ori apa in care au testat roata era deja namol si nu au vazut ei bulele de aer. Ce incompetenti :(

grecutzu2005

22 Iun 2009, 10:56

hello buna dimineata... ce faceti?
ieri am scos cotetu ala de masina ce fain a fost nu mai stiam sa ma uit in oglinda ;)
Λέω aυτa κaι είνaι τρελa!
SEAT CUPRA 2.0 TFSI 240 HP
www.JustClassics.ro

CataLIYna
V.I.P.

22 Iun 2009, 11:08

Bai frate ce am patit ieri :D
mergeam noi asa frumos spre Bucuresti.. 120, maxim 130 ca incepeam eu sa tip.... siiii deodata vad un 206 alb care venea din sens opus, ca intoarce brusc in fatza noastra siii nush cum intoarce, iese de pe sosea(la cativa metri de masina noastra care circula cu 120) si se loveste de un damb se intoarce in aer si pooooc :D
mamamamaaa oprim masina ne ducem sa salvam oamenii.. pana am ajuns noi tipa(ca era doar o tipa in masina) iese repede pe geam si eu normal sa o ajut sa ii dau apa sa nush ce .. ea foarte nepoliticoasa nu am nimic lasati-ma :D zic oook...se opresc intre timp mai multe masini.. barbatii scot nush ce de la motor .. ea cica pot sa plec cu masina? :D femeie rezervorul spart radiatorul nush ce.. in fine. :D
a fost naspa episodul mai ales ca dak il lasam pe bebe sa mearga cu 130 pe o anumita portiune putea sa intre in noi ...
bine ca am ajuns cu bine :P

Nicky
Subiect Autor

22 Iun 2009, 11:15

face ea cum face si e numai aportul ei :lol: bine ca nu a dat in voi desteapta, cine stie ce o fi patit, o fi avand spasme si a tras frana de mana involuntar. ciudat ca era artagoasa, mai ales dupa sperietura pe care o luase...sau poate atunci s-a trezit :P

ghei 2, cum fuse? bombing? petardes?

Bubulutza

22 Iun 2009, 11:17

Kakaliciu scrie:
Bai frate ce am patit ieri :D
mergeam noi asa frumos spre Bucuresti.. 120, maxim 130 ca incepeam eu sa tip.... siiii deodata vad un 206 alb care venea din sens opus, ca intoarce brusc in fatza noastra siii nush cum intoarce, iese de pe sosea(la cativa metri de masina noastra care circula cu 120) si se loveste de un damb se intoarce in aer si pooooc :D
mamamamaaa oprim masina ne ducem sa salvam oamenii.. pana am ajuns noi tipa(ca era doar o tipa in masina) iese repede pe geam si eu normal sa o ajut sa ii dau apa sa nush ce .. ea foarte nepoliticoasa nu am nimic lasati-ma :D zic oook...se opresc intre timp mai multe masini.. barbatii scot nush ce de la motor .. ea cica pot sa plec cu masina? :D femeie rezervorul spart radiatorul nush ce.. in fine. :D
a fost naspa episodul mai ales ca dak il lasam pe bebe sa mearga cu 130 pe o anumita portiune putea sa intre in noi ...
bine ca am ajuns cu bine :P

vai de capul ei....dar ce a vrut sa faca???? sau s-a speriat de ceva ce naiba.... :?

bertzi43
B-82-AJS

22 Iun 2009, 11:22

neatza
nicky ti-ai luat bilet de avion cu escala in amsterdam :lol:
vino acasa ca legalizeaza EBA iarba :lol:

Seat Leon 1M Stella,1.6 16v,105 cp...
Imagine