Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

bogy
K.I.D

Re: Club Seat Chat - Off Topic Only

17 Mai 2009, 10:36

Ieri nu a fost, si azi.....se mai gaseste un loc nu-i bai ;)
Jegu: Black Leon 1P Sport-Up 2.0 TDI
If you have everything under control, you're driving too slow. Pickup speed!
(ex)Motan | (ex)16 Valve

CataLIYna
V.I.P.

17 Mai 2009, 10:44

bodoa scrie:
aaa.ce vroiam sa iti zic...poate ne intalnim intr-o seara cand ma duc la pretena ca sa-mi dai niste fluturasi k am o groaza d seat-uri pe la mine pe la bloc

cine are stickere de dat?
de 3 luni tot cer sa mi se dea si mie un sticker dar nimeni nu se indura.. si le-am zis: fratilor il platesc dar ei batman batman :D

Bodo
.B.O.D.O.

17 Mai 2009, 11:01

sticker sau fluturasi?...daca vrei sticker vorbeste cu florin...sigur te ajuta el.
PH-15-EAT - Luna Grey Leon 1P (De vanzare viewtopic.php?f=95&t=8658 )
PH-09-WAC - VW Golf IV ( De vanzare http://clubseat.eu/viewtopic.php?f=95&t=2964 )

bogy
K.I.D

17 Mai 2009, 11:03

Bodoa, de curiozitate, daca vin in 2 sapt la Bucuresti, unde te gasesc? La Bucuresti ori la Breaza? :D
(ex)Motan | (ex)16 Valve

Bodo
.B.O.D.O.

17 Mai 2009, 12:06

pai peste 2 week-enduri voi fi la bucuresti.sigur.ca muncesc.vin la breaza o data la 2 saptamani :d de ce te gandesti la o vizita ceva? :D
PH-15-EAT - Luna Grey Leon 1P (De vanzare viewtopic.php?f=95&t=8658 )
PH-09-WAC - VW Golf IV ( De vanzare http://clubseat.eu/viewtopic.php?f=95&t=2964 )

Nicky
Subiect Autor

17 Mai 2009, 14:11

Va puuuuuuuuuuuup, buey, Gheii mei. Sa vedeti ce facui azi :D

Duminica - am plecat spre church, sa vad o parte din slujba si sa aprind niste lumanari.
Eram la slujba si nu stiu ce parte importanta de sluba trebuia sa inceapa, si urma sa ma ridic, la vreo 10-15 sec dupa ce se ridicau oamenii, ca eu ma urnesc mai greu (63kg) si...fix in timp ce ma ridicam, ma trezesc cu o tipa care imi pune pana pe umar, din spate. Ma intorc catre ea si imi intinde mana si imi zice "Iarta-ma". Eu nu intelesei nimic, zisei un "Poftim" si vazand ca nu zice nimic, ma intorsei si vazui ca toti faceau la fel, isi cereau iertare unul de la celalalt.
Voiam sa o astept si sa ii zic ca data viitoare cand mai zice Iarta-ma, o sa ii zic: ON YOUR KNEES :lol: A, da' stai ca era femeie, nu ma satisface :bounce: Ridica-te! :P Ce moda si asta...nu am mai vazut!

Eu nu am suparat pe nimeni cu nimic :P Nu sorries, sorry for the incovenience! :D si apoi bagai supermarket si luai 4x2L Coke si acasa unde bagai pui proaspat la tigaie si cartofi prajiti cu condimente si cu maioneza si acum zac, ca mancai prea mult.
Facui multa mancare, dar nu mancai asa mult, ca ma umflai cu suc :D
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

Andrei
Admin / PR

17 Mai 2009, 14:32

well...if u say so =) hai sa zic si eu ce-am facut de ieri seara de cand am fost plecat...am fost la prima prietena am stat cu ea pana la ora 22:00 si pe urma am plecat mintind-o ca plec sa il iau pe al meu frate din Otopeni. Toate bune si frumoase...i-am dat un sms cu ceva de genul "cam asta a fost tot" bla bla bla dupa care am plecat la cealalta cu, care am si ramas de fapt si cu, care am mai fost acum 2 ani. Am fost la muzeul vietii (Muzeul Armatei) or smt like that unde era o caldura inauntru de au transpirat si peretii :lol: Pe urma am plecat in Pirania prin Regie la un cico rico si am ramas la o tipa acasa cu prietena si ceilalti popoghei...evident acolo am consumat niste vinuletz si dupa am ars-o cu tequilla si din asta a rezultat o betzie crunta, un sex nesimtit si o zi super ok. Acum m-am trezit asa ca ma duc sa beau o cafea ca nu prea merge nimic fara :D
SEAT Ibiza 6J SC Limited Edition

bertzi43
B-82-AJS

17 Mai 2009, 14:35

nicky data viitoare poate pune popa mana pe tine si atunci nu mai scapi :lol: :lol:
bai nene da tu numai pui si cartofi mananci :D
mai fa si tu o ciorba de cartofi :lol:

Seat Leon 1M Stella,1.6 16v,105 cp...
Imagine

bertzi43
B-82-AJS

17 Mai 2009, 14:37

aaa aseara a fost noaptea muzeelor sau noaptea alba de au fost deschise non-stop si gratis parca
eu am fost prea obosit dupa gratar ca sa mai vad dinozauri si reptile impanate :lol:

Seat Leon 1M Stella,1.6 16v,105 cp...
Imagine

sfigmo

17 Mai 2009, 14:45

retardel scrie:
well...if u say so =) hai sa zic si eu ce-am facut de ieri seara de cand am fost plecat...am fost la prima prietena am stat cu ea pana la ora 22:00 si pe urma am plecat mintind-o ca plec sa il iau pe al meu frate din Otopeni. Toate bune si frumoase...i-am dat un sms cu ceva de genul "cam asta a fost tot" bla bla bla dupa care am plecat la cealalta cu, care am si ramas de fapt si cu, care am mai fost acum 2 ani. Am fost la muzeul vietii (Muzeul Armatei) or smt like that unde era o caldura inauntru de au transpirat si peretii :lol: Pe urma am plecat in Pirania prin Regie la un cico rico si am ramas la o tipa acasa cu prietena si ceilalti popoghei...evident acolo am consumat niste vinuletz si dupa am ars-o cu tequilla si din asta a rezultat o betzie crunta, un sex nesimtit si o zi super ok. Acum m-am trezit asa ca ma duc sa beau o cafea ca nu prea merge nimic fara :D

Pai pune si tu un post cu experienta ta la SEX IN SEAT :))

Andrei
Admin / PR

17 Mai 2009, 14:49

Sexul a fost in apartament. Dar am trait si experienta asta...ce de capete am dat in plafon :lol: :lol: :lol:
SEAT Ibiza 6J SC Limited Edition

Nicky
Subiect Autor

17 Mai 2009, 14:51

Pai nu facu omul in masina, ci pe scara :P 6x9, behave, poate citeste cineva ceva si se scapa la fete ;)
Nu am altceva, Bertzi! Am mazare, fasole, orez, dar nu imi facui, ca aveam o maioneza cumparata ieri si voiam sa o testez cu cartofi prajiti :P Ma lua somnul, cred ca bag un pic de somn. Adorm cu Yamaha in gand ;) LOL!
La multi ani, ghei Vlaaaaaaaaaaaad! Sa fii sanatos si voios!

Nicky
Subiect Autor

17 Mai 2009, 17:59

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WdWJVWSVHu8[/youtube]

bogy
K.I.D

17 Mai 2009, 18:32

Eu amu m am intors de la camping.
Mama ce chef a fost.
Tata cu Dacia, 1310(i).
Si m-a lasat si pe mine sa o conduc. M-am indragostit de benzinare! (iarasi). Adevarul e ca eu pe un benzinar am invatat sa conduc, dar cum n-am mai condus unu de 4 ani....mi-a murit motorul la Dacie de vreo4 ori, asta pana mi-am adus aminte sa las frana de mana jos (asta nu are lumini de bord) si dupa aia a fost numa chef cu Dacia. Dar nu prea mult ca nici nu arata cata benzina ai. Cand cum vrea. Ba e plin, ba e gol. Ce sa mai....iuresh! :lol:
(ex)Motan | (ex)16 Valve

Nicky
Subiect Autor

17 Mai 2009, 19:11

Goodman, 0.5. Pe Dacie am invatat si eu, 1300 din 1975, ceva finutz. A, era alba, sa nu uit :lol:
Sunt pe la birou, dau niste telefoane, ca simt ca e prea mic salariul ca sa nu mai ciupesc de prin alte parti :lol: :lol: :lol:
Va pup, seara frumoasa! :bounce: