Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

TIBI

Re: Club Seat Chat - Off Topic Only

11 Aug 2010, 08:06

@Bubu eu ador orice zi,mai ales cand sunt in concediu
e al doilea concediu neoficial(mica intelegere facuta cu medicul) din vara asta :lol:
SEAT LEON_2.0tdi BKD 140cp+

huse piele schimbator

bogy
K.I.D

11 Aug 2010, 09:29

Neatza.
Eu acum plec la Baia Mare.
Have a nice day. Ne mai citim deseara.
Jegu: Black Leon 1P Sport-Up 2.0 TDI
If you have everything under control, you're driving too slow. Pickup speed!
(ex)Motan | (ex)16 Valve

Nicky
Subiect Autor

11 Aug 2010, 10:23

Un bancher evreu isi insoara baiatul.

- Simon, fiule, maine zburam la Tel Aviv pentru nunta ta.. Imi dau brusc seama ca nu ti-am spus multe lucruri despre viata.. De maine vei fi impreuna cu sotia ta, trebuie sa stii unele lucruri. Uite, spre exemplu, cunosti degetele de la mana?
- Sigur, tata, degetul mare, aratator, mijlociu, etc .
- Nu, fiule, stai sa-ti explic: exista degetul calatoriei, al directiei, al placerii, al casatoriei si al distinctiei..
- Ah, nu stiam asta, tata.
- Degetul calatoriei este degetul mare, care iti permite sa faci autostopul; degetul directiei - indexul - il intinzi ca sa indici un anumit lucru; degetul casatoriei – inelarul - pe care pui verigheta, iar degetul distinctiei - cel mic - pe care-l ridici cand bei cafea.
- Am inteles, tata, dar ai uitat degetul placerii.
- Ah, Simon, l-am lasat pe cel mai bun la sfarsit. Degetul placerii este degetul mijlociu, cel mai lung si mai frumos. Pentru placere, fiule, il umezesti cu limba si numeri bancnotele.

Cei care s-au gandit la altceva, in genunchi si sa recite 4 Ave Maria !!!

Hai la vale catre week-end! Va puuuuuuuuuuuuuuuup!
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

Aleksu
BLUE

11 Aug 2010, 10:34

:))))
B 83 PAA .
Imagine

Nicky
Subiect Autor

11 Aug 2010, 15:12

http://www.crimetime.ro/eveniment/ceva- ... -ocna.html

sa va feriti de perverse ca pe targu-ocna (lovituri) :yah :yah :yah :yah
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

eddy_wtx
LowRider

11 Aug 2010, 18:07

daaaaaaa...
i-au dat si lui una saracu, de l-au julit =))

macar pentru o ora...3600 de secunde =))

aLeXx
LowRider

11 Aug 2010, 18:36

Omu a lucrat pentru antebratu' ala da? Nu mai fiti rai.. . :P
Imagine
Honda Civic EJ9 - championship white | B-636-ALX |
Imagine
------------------------
@ facebook.com : LowRiderz.Ro | seat Fan | CivicSquad
------------------------
Ex: '88 Dacia 1310 | '02 BMW 525d e39 | '97 Nexia Coupe

maverick1508

11 Aug 2010, 19:00

Singurul lucru pentru care a lucrat toata viata lui.

ANTONESCU DE ERA .... !!!!!!!!! :evil: :angryfire:
Imagine
designed by Giorgetto Giugiaro
Seat Toledo '96 & Opel Astra '03

Bubulutza

12 Aug 2010, 08:21

http://smartwoman.hotnews.ro/ne-mai-ami ... jutat.html

"Stiti ce spun toti actorii si cantaretii care urca pe scena atunci cand li se inmaneaza un trofeu: “Le multumesc fanilor mei, familiei care a fost alaturi de mine, multumesc X, multumesc Y”. Dar noi, cei care nu castigam nici Oscaruri, nici Grammy, gasim vreodata ocazia potrivita sa le multumim celor care ne-au ajutat?
Traiesti alaturi de cei dragi, tii legatura cu cei apropiati si nu stai niciodata sa te gandesti, in lumea asta grabita si nebuna, ca ai putea sa nu apuci vreodata sa le spui cat de mult au insemnat pentru tine. Daca ar fi sa privesc in urma, cred ca as avea cateva vorbe pentru cei pe care nu-i voi mai intalni probabil niciodata. Cred ca as vrea sa-i multumesc educatoarei mele, doamna Ruxandra, pentru fiecare mangaiere pe cap pe care mi-a oferit-o dupa fiecare cazatura. Si nu pot sa nu ma intreb daca e greu, pentru o educatoare, sa-si ofere toata afectiunea unor copii despre care nu va sti niciodata cum au crescut, cum s-au descurcat in viata, unde au ajuns.

Apoi, cred ca as vrea sa-i multumesc profesoarei de limba romana din generala, pentru toate mustruluielile si cuvintele deloc frumoase pe care le avea pentru mine. M-a ambitionat sa arat ce pot, sa dau tot ce am mai bun in mine si sa retin destule notiuni mult dupa ce am terminat scoala. Sunt sigura ca nu asta a fost intentia dansei, dar rezultatul este acelasi si pentru asta merita sa-mi aduc aminte de orele de romana.

Cred ca ar trebui sa-i multumesc si corespondentei mele din Franta, Magali Marcel. Aveam 11 ani si printr-un program scolar am inceput sa corespondam. Tin minte ca-mi trimitea tot felul de vederi si jucarioare cat unghia. O data mi-a trimis chiar un poster cu Johnny Depp, la care m-am uitat foarte ciudat pentru ca nu auzisem inca de el. Acum am uitat franceza si nu mai stiu nimic de amica mea dar, pentru aproximativ 2 ani, am asteptat fiecare scrisoare a ei de parca ar fi venit Mos Craciun.

Si, apropo de Mos Craciun, as vrea sa le multumesc unor prieteni de familie de-ai parintilor mei. Intr-o iarna m-au luat la serbarea fetei lor, noi avand cam aceeasi varsta. Oamenii au avut grija sa aiba Mosul in sac ceva si pentru mine iar surpriza a fost imensa, mai ales dupa ce le explicasem foarte detaliat de ce Mosul nu are cum sa stie ca sunt acolo si nu are niciun motiv pentru care sa ma strige. Nu stiu daca erau si traditionalele portocale langa, cert este ca am primit “Vrajitoarea din Oz”, un fel de continuare a clasicei povesti. Cred ca nu-i voi uita niciodata coperta mov, patratoasa.

Daca as putea, i-as multumi si unei controloare. Eram grabita intr-o dimineata, ma indreptam spre gara, stateam cu frica in san sa nu pierd trenul asa ca atunci cand m-am urcat in autobuz, mi-am scos biletul abia dupa ce mi-am tras sufletul. Intre timp, doamna ajunsese deja la mine si vroia sa vada tichetul compostat. I-am explicat situatia si am aflat cu mirare ca, in graba mea, incurcasem masinile. Mi-a zis sa nu mai compostez, sa cobor la prima si sa iau un troleibuz ca sa ma lase unde am nevoie. Multumirile mele din suflet pentru ca datorita ei am prins trenul. Dar mai ales multumirile mele pentru ca mi-a aratat ca sunt si controlori dispusi sa ajute, nu doar sa taie amenzi.

Mai datorez mult catorva profesoare din liceu. Dar cred ca ar merita efortul de a le cauta si a le spune in fata cat au insemnat pentru mine. La fel voi proceda si cu prietenii dragi si familia. Si, daca imi permiteti un scurt sfat, v-as propune sa faceti la fel. Prea rar au cei din jur idee cat de mult ii pretuim si cat conteaza ce fac pentru noi.

Autor: Alice"

tz3p0su

12 Aug 2010, 12:59

Doaaamneee mare ti-e gradinaaa.
Bine macar ca stie sa faca conversia din ore in secunde ca la gramatica ne-a lamurit :yh
Imagine
Imagine Imagine
2008 Leon FR 2.0 TDI
Imagine
BORN CRAZY, IN TIME WE GAIN MORALLITY, AND WE BECOME STUPID AND UNHAPPY... THEN... WE DIE . . .

Spybari

12 Aug 2010, 17:18

3600 de scunde am ras.... :yh :yh :yh :yh
Opel Vectra 1.6 101 Cp Hatchback
Think global,not local!

maverick1508

13 Aug 2010, 05:28

Trezirea !!! :bounce:

Cica azi am implinit un an de plastic pentru conserve, categoria de mobre e inca cu lamaie :)
Imagine
designed by Giorgetto Giugiaro
Seat Toledo '96 & Opel Astra '03

deyuuu
ARDELEANU

13 Aug 2010, 08:14

pai ori suntem golani , ori nu mai suntem :yh :yh :yh :yh :yh

cornelius

13 Aug 2010, 08:59

Vineri 13, Jason's coming after you. A ha, ha, ha, nimeni nu o sa scape!! :hi :yah
Seat Cordoba 2006
1.4 16V 100CP Rosu Emocion

Magazin piese de schimb, consumabile si accesorii
Service auto, lucrari de mecanica, tinichigerie, vopsitorie si statie ITP

http://www.depozitul-de-piese-auto.ro
contact@premiumautoparts.eu; cornel.baluta@premiumautoparts.eu
Tel:0723.281.792
Tel:0749.546.788

ImagineImagine

maverick1508

13 Aug 2010, 09:24