Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

Aleksu
BLUE

Re: Club Seat Chat - Off Topic Only

01 Apr 2010, 09:58

B 83 PAA .
Imagine

aLeXx
LowRider

01 Apr 2010, 10:30

:yh :yh si isi bea apa minerala... cu vin a uitat sa mentioneze... :cheers :cheers
Imagine
Honda Civic EJ9 - championship white | B-636-ALX |
Imagine
------------------------
@ facebook.com : LowRiderz.Ro | seat Fan | CivicSquad
------------------------
Ex: '88 Dacia 1310 | '02 BMW 525d e39 | '97 Nexia Coupe

A.x.e.L.

01 Apr 2010, 11:43

omu' era rupt de la 7 dim...=))cica apa minerala...a uitat sa zica si de vin...

aLeXx
LowRider

01 Apr 2010, 13:16

:cheers :cheers incepea devreme :yah :yah
Imagine
Honda Civic EJ9 - championship white | B-636-ALX |
Imagine
------------------------
@ facebook.com : LowRiderz.Ro | seat Fan | CivicSquad
------------------------
Ex: '88 Dacia 1310 | '02 BMW 525d e39 | '97 Nexia Coupe

A.x.e.L.

01 Apr 2010, 14:15

http://www.youtube.com/watch?v=WdFyIFd3 ... re=related =)))/.....=))))....am ras cu lacrimi....

Andrei
Admin / PR

01 Apr 2010, 14:18

mdaaaaaaaaaaaaaaaa :yh
SEAT Ibiza 6J SC Limited Edition

Andreutza

01 Apr 2010, 14:47

Ce face lumea??
Foarte tare ala cu apa lui minerala, nici acum nu mi-am revenit din ras :D :D :D
Eu sunt racita moarta, abea stau pe picioare si tre sa ma bag la transat de miel .. oribila treaba... macar sa iasa drobul si ciorbica bune.
ma gandeam poate ne intalnim si noi dupa paste sau chiar a 3a zi de paste .. sa ciocnim si noi un oulet ceva, facem concurs intre noi si castigatorul ia toate cojile de ou amintire acasa si evident respectul nostru :D ar fi fain

si acum .. ia spuneti voi .. cum i`ati fraierit pe apropiati astazi??? .. asa ca de 1 aprilie. eu n`am reusit pe niciunu sa`l fraieresc ca ma busea rasul.. in schimb m`a prins un amic, m`a sunat la 6 dimineata sa mi spuna sa vin repede la spital ca a avut accident de masina si mi`a dat toate detaliile cum s`a intamplat, m`a speriat rau.. si in 5 minute eram gata pregatita sa ies pe usa, plansa toata.. si numai bine ca ma suna sa`mi spuna sa ma bag la loc la somn ca e 1 aprilie. dar nu mai am vorba cu el acum. voi sper ca ati fost mai funny :mrgreen:
Seat IBIZA 1.2 12V

Esti prost si vrei sa te remarci?! Aprinde proiectoarele!! Esti cel mai prost si vrei sa te remarci?! Aprinde si stopul de ceata!!

Aleksu
BLUE

01 Apr 2010, 14:56

cum sa scrii atat?
B 83 PAA .
Imagine

A.x.e.L.

01 Apr 2010, 15:03

Andreutza scrie:
Ce face lumea??
Foarte tare ala cu apa lui minerala, nici acum nu mi-am revenit din ras :D :D :D
Eu sunt racita moarta, abea stau pe picioare si tre sa ma bag la transat de miel .. oribila treaba... macar sa iasa drobul si ciorbica bune.
ma gandeam poate ne intalnim si noi dupa paste sau chiar a 3a zi de paste .. sa ciocnim si noi un oulet ceva, facem concurs intre noi si castigatorul ia toate cojile de ou amintire acasa si evident respectul nostru :D ar fi fain

si acum .. ia spuneti voi .. cum i`ati fraierit pe apropiati astazi??? .. asa ca de 1 aprilie. eu n`am reusit pe niciunu sa`l fraieresc ca ma busea rasul.. in schimb m`a prins un amic, m`a sunat la 6 dimineata sa mi spuna sa vin repede la spital ca a avut accident de masina si mi`a dat toate detaliile cum s`a intamplat, m`a speriat rau.. si in 5 minute eram gata pregatita sa ies pe usa, plansa toata.. si numai bine ca ma suna sa`mi spuna sa ma bag la loc la somn ca e 1 aprilie. dar nu mai am vorba cu el acum. voi sper ca ati fost mai funny :mrgreen:

glume de genul asta nu prea le agreez nici eu...nu prea sunt de facut...exista multe alte glume bune de facut.....oricum pana azi nu am pacalit pe nimeni dar nici nu am fost pacalit...;))

bogy
K.I.D

01 Apr 2010, 15:04

Aleksu scrie:
cum sa scrii atat?

Folosesti degetele si apesi pe taste. Easy :)
Pe mine m-a fraieri (in sensul bun) RATBu e in greva si stau acasa.
Tzeapa mare mi-am luat-o ieri cand mi-a luat un coleg 8 lei la barbut. Nu stiu sa dau cu zaru :lol:
Jegu: Black Leon 1P Sport-Up 2.0 TDI
If you have everything under control, you're driving too slow. Pickup speed!
(ex)Motan | (ex)16 Valve

Andreutza

01 Apr 2010, 15:17

Aleksu allmightykingofall abea acum am vazut cat am scris :D :D
Axel anul trecut i`am facut`o rau de tot lui frate miu cu taica`miu si maica`mea. I`am facut o scrisoare de la Armata Romana cu stampila tot in photoshop in care i`am scris ca trebuie sa se prezinte in data de 1 Aprilie 2009, la ora 5:30 dimineata in fata sediului de recrutare, cu adresa tot, impreuna cu un cufar de lemn in care sa aibe decat 2 tricouri albe si lenjeria intima. Ma rog a fost destul de lunga scrisoare si se pare ca convingatoare. I`am pus scrisoarea in posta cu timpru fiscal tot si intra blegul in casa cu o moaca de ziceai ca i`am virusat calculatorul si nu vorbea cu nimeni. am luat eu cu taica miu scrisoarea si am inceput sa i facem planul. L`am trimis la bunica`mea in beci sa ia cufarul vechi de lemn al tatalui din armata, mama s`a dus la magazin sa`i cumpere portocale si sa`i faca niste senvisuri sa aibe pe drum. in scrisoare i`am zis ca va pleca spre Satu Mare. si sa`l fi vazut pe frate miu cum isi lua el la revedere de la toti prietenii, evident toti stiau de treaba asta si ne-au facut jocul. In fine, dupa ce a venit de la bunica mea cu cufarul ala si isi facea bagajul ni s`a facut mila de el dar l`am lasat asa pana a2a zi la 5 dimineata. iti dai seama ca nu dormeam niciunu stateam si`l ascultam pe tata cum ne povestea el de armata, cica sa l incurajeze pe frate miu. ma rog, era timpul sa plece .. planul era sa l ducem noi cu masina pana acolo, dar nu ne`am mai putut abtine si i`am zis adevarul exact cand sa iesim din casa .. 3 zile nu a mai vb cu noi :yah
Seat IBIZA 1.2 12V

Esti prost si vrei sa te remarci?! Aprinde proiectoarele!! Esti cel mai prost si vrei sa te remarci?! Aprinde si stopul de ceata!!

bogy
K.I.D

01 Apr 2010, 15:26

Asa si eu i-am facut o gluma mica lui tata de 1 Aprilie cand eram pe clasa a 5ea. Seatul era nou in familie, numai de vre-o saptamana si vin eu de la scoala si il gasesc in mod surprinzator acasa. Si ma duc la el cu o fata de aia de copil prost si il intreb "Da tati, unde ai lovit masina?" A facut ochii mari, "Unde e lovita?" "In partea din spate, are stopurile sparte" Sa vezi cum a dat tata fuga jos pe scari, nici daca sarea pe geam nu ajungea mai repede la masina. Bineinteles ca toata saptamana mi-a fost frica ca imi coace ceva :D
Jegu: Black Leon 1P Sport-Up 2.0 TDI
If you have everything under control, you're driving too slow. Pickup speed!
(ex)Motan | (ex)16 Valve

A.x.e.L.

01 Apr 2010, 15:31

Andreutza scrie:
Aleksu allmightykingofall abea acum am vazut cat am scris :D :D
Axel anul trecut i`am facut`o rau de tot lui frate miu cu taica`miu si maica`mea. I`am facut o scrisoare de la Armata Romana cu stampila tot in photoshop in care i`am scris ca trebuie sa se prezinte in data de 1 Aprilie 2009, la ora 5:30 dimineata in fata sediului de recrutare, cu adresa tot, impreuna cu un cufar de lemn in care sa aibe decat 2 tricouri albe si lenjeria intima. Ma rog a fost destul de lunga scrisoare si se pare ca convingatoare. I`am pus scrisoarea in posta cu timpru fiscal tot si intra blegul in casa cu o moaca de ziceai ca i`am virusat calculatorul si nu vorbea cu nimeni. am luat eu cu taica miu scrisoarea si am inceput sa i facem planul. L`am trimis la bunica`mea in beci sa ia cufarul vechi de lemn al tatalui din armata, mama s`a dus la magazin sa`i cumpere portocale si sa`i faca niste senvisuri sa aibe pe drum. in scrisoare i`am zis ca va pleca spre Satu Mare. si sa`l fi vazut pe frate miu cum isi lua el la revedere de la toti prietenii, evident toti stiau de treaba asta si ne-au facut jocul. In fine, dupa ce a venit de la bunica mea cu cufarul ala si isi facea bagajul ni s`a facut mila de el dar l`am lasat asa pana a2a zi la 5 dimineata. iti dai seama ca nu dormeam niciunu stateam si`l ascultam pe tata cum ne povestea el de armata, cica sa l incurajeze pe frate miu. ma rog, era timpul sa plece .. planul era sa l ducem noi cu masina pana acolo, dar nu ne`am mai putut abtine si i`am zis adevarul exact cand sa iesim din casa .. 3 zile nu a mai vb cu noi :yah

eee....asta parca nu a fost asa rea....naspa etse cand vb de victime accidente...bla bla...ce tine de sanatate...oricum...una peste alta...buna farsa..:))

Bynx
Meme

01 Apr 2010, 15:34

eu am facut azi o farsa clasica....i-am pus colegului de vis-a-vis de birou inca 2 soricei la calculator.
...unul il controlam eu, unul colega de langa mine, iar al 3-lea era al lui.

dupa vreo 3 restart-uri si-a dat seama, credea ca e cineva remote la el :D
Seat Leon 1M 1.9 TDI

“Oh, people can come up with statistics to prove anything, Kent. 14% of people know that.” Homer Simpson

A.x.e.L.

01 Apr 2010, 16:44

in sfarsit acasa...credeam ca nu mai ajung odata....intre timp mi am luat si tzeapa de 1 aprilie pe site la libertatea .... :angryfire: ...era o faza cu poze xxx cu andreea balan...si bineinteles ca nu m am abtinut sa nu intru...:D