Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

R Z W

Re: Club Seat Chat - Off Topic Only

26 Mar 2010, 10:37

Imagine
Imagine
1.6 - 102 Hp Design By R Z W : a si era sa uit ''sunt prost si vreau sa ma remarc '' si merg cu proiectoarele

deyuuu
ARDELEANU

26 Mar 2010, 10:39

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

neata RZW :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Andrei
Admin / PR

26 Mar 2010, 12:35

na'seara!!!!!! agent tuzgureanu` la raport..ce bine e sa te trezesti ..dar mai bine e sa dormi =))
SEAT Ibiza 6J SC Limited Edition

aLeXx
LowRider

26 Mar 2010, 16:55

buna ziiua :) gata munca pentru mine pe ziua de azi

retardel ai vb cu cazarea? Unde platim... in ce cont chesti....
Imagine
Honda Civic EJ9 - championship white | B-636-ALX |
Imagine
------------------------
@ facebook.com : LowRiderz.Ro | seat Fan | CivicSquad
------------------------
Ex: '88 Dacia 1310 | '02 BMW 525d e39 | '97 Nexia Coupe

R Z W

26 Mar 2010, 17:21

cu parere de rau va zic ce am patit astazi cu cei de la carbonsystems ,dupa ce 4 saptamani la rand am fost amanat de pe o zi pe alta ,ba ca sunt taxiuri de facut,ba ca e 4 tuningul si sunt unii disperati sa isi faca masinile pt expozitie,cand in sfarsit am putut si eu sa bag masina ce sa vezi ? surpriza se arde leptopul ,de atunci si pana acum au trecut 10 zile timp in care nu s a rezilvat problema leptopului din x motive ,pe langa desenul care trebuia facut pe masina mea , mai aveam nevoie de niste colant carbon pe haion plus eleron , de aceiasi perioada de timp respectivul colant nu se mai afla in stoc ,cand in sfarsit a venit astazi , m am dus si eu sa vada daca s a rezolvat problema cu laptopul si sa imi pun si eu carbon pe haion si eleron si surpriza ,patronul Domnul Razvan imi spune pe un ton foarte ..... ca sa o cred eu ca o sa imi faca ala azi ,ca are 2 masini de facut pana diseara ( acolo la mine pe haion si eleron nu cred ca era treaba mai mult de 10 minute ) si cand i am zis ca ok am sa mi l pun eu ,raspunsul a fost ca" EL NU VINDE COLANT '' ,si ca gasesc la cei de la Color Tuning , va spun asta in idee de a nu pati si voi la fel daca mergeti la ei, ( oricum am vazut cum stat treaba si acolo ,au prioritate aia care au masini fitoase si care dau bani grei ) e ca si la service daca ai de vopsit o usa asteapta tu mult si bine ca inaintea ta e unul care vopseste toata masina , e mai usor sa iei bani de la un taxiu intreg decat sa faci treaba migaloasa si sa faci un desen , in final am reusit sa vb cu in alta parte si mi am facut programare pt desenul care vreau sa il fac pe masina ,oricum stiu ca cititi va intra pe o ureche si va iese pe alta ,dar daca asta e respectul pt un client ,care sta 4 saptamani sa ii se faca ceva .... restul no comment
Ultima oară modificat 26 Mar 2010, 17:27 de către R Z W, modificat de 2 ori în total.
Imagine
Imagine
1.6 - 102 Hp Design By R Z W : a si era sa uit ''sunt prost si vreau sa ma remarc '' si merg cu proiectoarele

Bogdan90
Bogdanelu'

26 Mar 2010, 17:23

dar nu ai ratat nici un loc in care sa le faci "reclama"... :lol:

R Z W

26 Mar 2010, 17:29

bogdan ,te deranjeaza cu ceva ca am postat ?
Imagine
Imagine

Bogdan90
Bogdanelu'

26 Mar 2010, 17:49

Chiar deloc... doar ziceam ca nu cred ca era necesar sa scrii de 3 ori acelasi lucru in locuri diferite (topicu masini tale, off topic si pe messenger), intr-un loc era suficient.... in privinta celor de la carbon systems, intradevar neprofesionist comportamentul lor....

R Z W

26 Mar 2010, 17:51

aici nu citeste toata lumea , ca si la topicul masinii mele ,iar pe mess am mai multa lume, nu neaparat clubseat
Imagine
Imagine

aLeXx
LowRider

26 Mar 2010, 18:32

bogdan ai reusit sa scoti dungile de pe capota?
Imagine
Honda Civic EJ9 - championship white | B-636-ALX |
Imagine
------------------------
@ facebook.com : LowRiderz.Ro | seat Fan | CivicSquad
------------------------
Ex: '88 Dacia 1310 | '02 BMW 525d e39 | '97 Nexia Coupe

BALTAZAR2003
Moderator

26 Mar 2010, 18:36

Ai primit un raspuns normal din partea unuia pe care il preocupa afacerea si angajatii sai.
Asa cum singur ai spus, de ce sa piarda vremea cu un maruntis, cand in acelasi timp poate incasa de 10 ori mai mult?.
Crezi ca atunci cand vine ziua de salariu angajatii vor sa primeasca laude, ca au migalit la diverse piese si au iesit foarte bine?, ori bani?...
Cordoba Fever + Fresc, 1.4l/86Cp, 2008, Rosu Emocion
Imagine

R Z W

26 Mar 2010, 19:08

BALTAZAR2003 scrie:
Ai primit un raspuns normal din partea unuia pe care il preocupa afacerea si angajatii sai.
Asa cum singur ai spus, de ce sa piarda vremea cu un maruntis, cand in acelasi timp poate incasa de 10 ori mai mult?.
Crezi ca atunci cand vine ziua de salariu angajatii vor sa primeasca laude, ca au migalit la diverse piese si au iesit foarte bine?, ori bani?...

pe subiectul asta vb la topicul dedicat masinii mele
Imagine
Imagine

misu caftangiu

26 Mar 2010, 19:10

parerea mea e ca astea sunt niste scuze ieftine
daca esti profesionist iei comenzile in ordinea in care vin, sau macar ii spui la om ca il rezolvi sau il trimiti acasa nu il ti asa ca pe un fraier....
foarte bine rzw, zi-le sa stie lumea
nascut talent , mort speranta ! :-)

R Z W

26 Mar 2010, 19:12

din pakate , lumea citeste ,dar nu isi face nimeni o parere si o ia ca pe un lucru obisnuit
Imagine
Imagine

Bogdan90
Bogdanelu'

26 Mar 2010, 19:38

aLeXx scrie:
bogdan ai reusit sa scoti dungile de pe capota?

nop, nu am apucat sa trec pe la carbon... oricum dupa cate vad oricum nu aveau timp de mine :lol: