Club SEAT Romania - clubul pasionatilor de modele ale marcii SEAT

R Z W

Re: Club Seat Chat - Off Topic Only

15 Mar 2010, 23:59

daca ai full casco acopera orice dezastru indiferent de cauza, in cazul de fata firma de casco acopera paguba,si la randul ei ,va da in judecata pe cei ce au facut lucrarea respectiva
Imagine
Imagine
1.6 - 102 Hp Design By R Z W : a si era sa uit ''sunt prost si vreau sa ma remarc '' si merg cu proiectoarele

aLeXx
LowRider

16 Mar 2010, 01:19

in pantelimon la mine s-a rupt o bucata dintr-un balcon si i-a cazut unui trecator in cap...stiu doar ca l-a lovir foarte foarte serios... dar puteau pagubele sa fie si de ordin uman... niste nenorociti... sa plateasca mai putin si sa fure mai mult se zgarcesc la materiale...
Imagine
Honda Civic EJ9 - championship white | B-636-ALX |
Imagine
------------------------
@ facebook.com : LowRiderz.Ro | seat Fan | CivicSquad
------------------------
Ex: '88 Dacia 1310 | '02 BMW 525d e39 | '97 Nexia Coupe

gabymarocanul
Marocanul

16 Mar 2010, 01:54

Club Control cel mai inferct club ever .. .knd am plecat de acolo beam de fericire ....si am bagat mult Drumm and Bass

[****[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xGGV4QL-Rco[/youtube]****]
De aqm inainte am sa intreb de 11mii de ori inainte, unde o sa ajung....
Multumesc fetelor din ploiesti ...
Si multumesc "prietenului meu" Retardelu care ma condus pana acasa seara tarziu si nu ma lasat pe jos .... !!!!super
sa tot ai prieteni dastia ;)

Hai sa auzim de bine
Music is the answer...

Andrei
Admin / PR

16 Mar 2010, 02:08

ce gay obosit esti...atata timp cat ai stiut unde mergem nu vad dc faci gura..ti-am zis ca mai stam 20 de min..erai ca un copil mic hai mami mergem hai hai hai...eu m-am simtit ok exceptand unele faze dar daca tie nu ti s-a parut ok asta e..pana una alta nu eu ti-am zis sa pleci..ti-am zis doar sa mai stai un pic k oricum te duceam sti f bine da te-ai incapatanat..ca, c domne eu nu mai stau ..in fine..

P.S: am fost ATRACTIA SERII!!!!!
SEAT Ibiza 6J SC Limited Edition

Andreutza

16 Mar 2010, 02:22

Neata
marocane imi pare rau pentru starea ta.. eu am zis cum va fi ... imi pare sincer rau ca nu te ai simtit ok cu noi si in clubul ala ... din punctul nostru de vedere noi ne am simtit super ok ... iar cu retardel ... spre deosebire de altii a ramas in continuare ptr ca a venit acolo ca sa stea cu noi, nu conta clubul .. puteai sa mai ramai si tu sincer si am fi plecat toti .. nici macar o clipa nu m am gandit ca pe tine te a deranjat ceva, parea chiar sa te simti ok ... ma rog .. aiurea si ma faci sa ma simt si eu si mai aiurea.. am zis si pe forum ca este un club de gay, plin de gay people... nu am stiut ca ai ceva cu ei ..
eu am fost in al 9lea cer am agatat 2 tipe buuuneee raaaaauuuu si muzica mi a placut si tot .... inclusiv ei ca oameni ..
retardel nu mai zic cati a agatat.. ca`l`ar mamica ca a fost atractia serii .. as fi facut ceva banuti cu tine :lol: :lol: cand m am duc cu el sa dam shoturile alea se uitau toti la curuletul lui :lol: :lol: :lol:

oricum o sa revin si cu poze sa va faceti si voi o idee .. noi cand mai venim in bucuresti numai acolo o sa mergem :X
ciudat totusi ca atunci cand se sarutau toate tipele alea nu a mai zis nimeni nimic .. parea chiar sa va incante ...
aiurea .. a fost naspa .. sincer ... postul tau marocane ... :(

va pup
Seat IBIZA 1.2 12V

Esti prost si vrei sa te remarci?! Aprinde proiectoarele!! Esti cel mai prost si vrei sa te remarci?! Aprinde si stopul de ceata!!

Andreutza

16 Mar 2010, 02:34

hehee .. acum am citit si eu .. au avut ceva activitate insomniacii mei ... :D
Maru sunt de a dreptul bestiali aia !!!! Imi plac la nebunieeee .. 3 perechi vreau :bounce: :bounce: :bounce: :D
Nu m`ar deranja sa fiu emblema de la m&m .. as cere cate o pungulita ( ca drept de autor ) de fiecare data cand ati pomeni de ele :lol: :lol:
genial
Seat IBIZA 1.2 12V

Esti prost si vrei sa te remarci?! Aprinde proiectoarele!! Esti cel mai prost si vrei sa te remarci?! Aprinde si stopul de ceata!!

Ovi_King
The King

16 Mar 2010, 08:46

neatzaaaa oameni buni!
E hotarata treaba!! andreea e imaginea oficiala M&M macar in clubseat daca nu si in Romania!
acum tre' sa punem mana de la mana sa luam un costum de bulina ca aia la televizor. :bounce: :bounce: :blackeye:
Ex: SEAT CORDOBA 1.9TDI RBN Stage 1,Pioneer DVD avh-P3100 head-unit,Blaupunkt VA 475 amplifier, JBL GTO-1204 subwoofer, Dectane Dayline headlights
Rosu Emocion

Actual: RENAULT MEGANE 2 SEDAN 2.0 16v. / CHEVROLET CAPTIVA 2.2 D AWD 184cp

Bubulutza

16 Mar 2010, 09:00

Neata!
ce nu-mi plac mie zilele de marti... :drunken:
ce frumos e afara...vreme de plimbat cu masina fara tinta! :roll:

Nicky
Subiect Autor

16 Mar 2010, 09:08

buna de dimineataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
petrecaretii gay, ce faceti? :lol: :lol: :lol: cand eu va zic ca gay-ii sunt open minded. marocane, tu esti cam straight, ia exemplul luminos al lui retardel :lol: :lol: :lol:
Ieri am prestat 12 ore la munca, am ajuns leguma - nu ca n-as fi fost, dar acum sunt o leguma obosita :D
Avem o alta lucrare in Saudi Arabia, un aeroport si termenul e foarte scurt iar pe mine m-au pus project coordinator si asta inseamna, printre altele, sa faci ce nu fac altii si sa ii astepti pe altii ca sa pui cap la cap informatiile. Dar nu mai conteaza cat muncesc, pentru caaaaaaaaa...

De azi intr-o saptamana decolez spre Romanica! Sper sa ma mai intorc la Dublin doar ca sa imi iau bagajele :D
Va puuuuuuuuuuuuuuuuup, zi frumoasa!

PS E marti, va doresc inca 3 ceasuri: Guess, Sector si Swatch :bounce: :bounce: :bounce:
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

R Z W

16 Mar 2010, 09:41

neatza la toata lumea
Imagine
Imagine
1.6 - 102 Hp Design By R Z W : a si era sa uit ''sunt prost si vreau sa ma remarc '' si merg cu proiectoarele

Cosmin
Admin

16 Mar 2010, 09:42

Brava Nicky!

E gata masinuca aici, te-asteapta cu gizmo-urile montate? :)
Imagine

MKM Autotechnik - Service auto multibrand Click pt. Detalii si imagini

DIY Info Leon 1P / Altea 5P Click pt. Detalii si imagini

Nicky
Subiect Autor

16 Mar 2010, 10:19

nu e, cosmin, le montam dupa ce ajung. nu e graba cu tuningul, tre' sa mai negociez preturile :D
http://www.car-setup.com Car Setup Romania

Andrei
Admin / PR

16 Mar 2010, 10:52

neatza (:| GAYSTUFF
SEAT Ibiza 6J SC Limited Edition

Dante
ClubSEAT Team

16 Mar 2010, 11:05

ma daca mai scrieti mult aici cuvantul gay o sa aparem la cautare in google, listati printre primii. noi ca forum that is :D
2008 Seat Leon FR TDI Zenith Grey
Imagine

A.x.e.L.

16 Mar 2010, 11:08

buna dimi...